کفشویی

کفشویی شرکت کفسابی و نماشویی بست ساب  با زمینه  فعالیت های کفسابی ، نماشویی ،سندبلاست خشک ،سنگسابی  و دیگر خدمات ساختمانی  در سرتاسر ایران  در زمینه ارائه خدمات نماشویی تخصصی  آماده همکاری با سازمان ها و نهاد ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد .

در صورت  آلودگی سطح کف محل زندگی و یا فعالیتی خود  که نیاز به کف  شویی تخصصی می باشد  با تماس با تیم بست ساب  از خدمات کفشویی بهره مند خواهید شد.

تیم بست  با بیست سال سابقه در زمینه خدمات  کف شویی ,کفسابی ,نماشویی وسند بلاست خشک آماده ارائه خدمات در سرتاسر ایران می باشد

تماس با بست ساب:09129451074

کفشویی

کفشویی به مجموعه عملیات و اقداماتی که برای شستشوی  سطح سنکی  و یا موزائیکی و کاشی در موارد خاص  به وسیله دستگاه کفشویی و فرچه های مخصوص این کار برای جلوگیری از آسیب دیدگی بهره گرفته می شود  و در ادامه به چگونگی اینکار  خواهیم پرداخت .

کفشویی تخصصی

کفشویی تخصصی

فرچه های  مخصوص برای کف شویی

فرچه های مخصوص کف شویی  به فرچه های نرم و زبر با ریز بافت  و درشت بافت  هستند که با رشته های موازی برای برداشت جرم چربی و آلودگی های موجود در سطح  بدون ایجاد خط و خش بر روی سطح  تولید می شوند .

ساب فرچه ای

ساب فرچه ای

دستگاه کفشویی

دستگاه کفشویی دستگاه هایی هستند که برای  برداشت جرم و کثیفی  به وسیله فرچه های مخصوص می باشد  در این نوع دستگاه ها  تراز بندی ها و فشار های سطحی  به وسیله کنترل ها انجام میگیرد  تا فشار زیادی بر سطح سنگ و … وارد نشود تا دچار خط و خش نگردند.

انواع دستگاه های کفشویی :

دسستگاه های کفشویی   به دو مدل تقسیم بندی می گردند :

  1. دستگاه های مکانیزه : دستگاه هایی هستند که  یک نفر کنترلر بر این نوع دستگاه سوار شده و به وسیله کنترل ها   همچون رانندگی  مسئول انتقال  و تنظیم قدرت آن ها هستند.
  2. دستگاه های دستی : در این نوع دستگاه کاربر از پشت دستگاه به وسیله دسته ها آن را کنترل میکنند .
دستگاه کفشویی دستی

دستگاه کفشویی

برس های دستگاه  به وسیله مواد شوینده سطح را از آودگی پاک و سپس به وسیله طی  و سیستم مکش دستگاه موجب خشک شدن سطح زمین می شود  و بهترین نوع دستگاه ها دستگاه های ایتالیایی و ایرانی می باشد.

 هزینه کفشویی

هزینه کفشویی را میتوان تاثیر پذیر از  عوامل گوناگونی دانست  که مهمترین آنها وسعت محیط  و سپس سهولت در دسترسی به برق  و میزان دستگیری  و مزاحمت های موجود  و موانع و میزان کثیفی و نوع کثیفی می باشد .

کیفیت کفشویی

کیفیت کفشویی به عوامل گوناگونی بستگی دارد  که میتوان مهمترین  عامل  را سابقه فعالیتی  تیم اجرائی و پس از آن دستگاه های مورد استفاده و همچنین شانه ها و فرچه های مورد استفاده بستگی دارد . بهترین نوع فرچه ها در بازار فرچه های ساخت کشور ایتالیا می باشد  که میتواند کیفیت بسیار بالایی را به ارمغان آورد .

کف شویی

کف شویی

تفاوت کف شویی و کفسابی :

تفاوت کف شویی و کف سابی   در  نحوه استفاده از دستگاه  و ساب های به جای فرچه ها می باشد از دستگاه کفسابی نیز میتوان برای ارائه  خدمات   استفاده کرد.  در کف سابی  از ساب ها برای برداشت  سطح سنگ و موزائیک و بتن به اندازی چند می لی متر استفاده میشود و موجب  بهبود ظاهر  آن نیز می شود  و آسیب های سطحی را جبران می کند ولی در این نوع خدمات تنها روی سطح فرش شده به وسیله دستگاه ها شسته می شود و هیچگونه لایه برداری اصلی صورت نمی گیرد و در صورت درخواست 1 میلیمتیر  از سطح رویه توسط  ساب ها برداشته می شود .

کفشویی و کفسابی ارزان :

کفشویی به همراه کفسابی ارزان  جدیدترین خدمات بست ساب می باشد  در این نوع خدمات  عمل کفسابی سطحی نیز برای بیشتر پاک شدن سطح کف  انجام خواهد شد.

 روش انجام خدمات کفشویی

خدمات کفشویی به  وسیله دستگاه ساب زن و به اصطلاحی دستگاه کفسابی و اتصال فرچه های مخصوص  و بافت ریز  و مواد شوینده قوه و مخصوصو ودر مواردی از اسید  وابزار الات مخصوص   اجرا میشود .

 

اگر  در سطح کف بسیار  دچار جرم بسیار زیادی باشد  از ساب نرم به همراه فرچه در کنار اسید  بهره گرفته میشود تا سطح کف بیشتر تمیز گردد.

بست ساب با دو دهه فعالیت مستمر در اراییه خدمات  ساختمانی اماده خدمات رسانی  به تمام هم میهنان عزیز در سرتا سر کشور می باشد

 

خدمات بست ساب :

خدمات نماشویی و شستشوی نما  با تعرفه های ارزان و تخفیفات فو ق العاده و کیفیت  بی همتا  در کنار ضمانت و کیفیت و تعرفه ها و  سابقه فعالیت  بیست ساله و استفاده از بهترین مواد و ابزار آلات در زمینه نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

کفسابی و سنگ سابی : ارائه خدمات کفسابی ایتالیایی و با بهترین کیفیت  و ارزانترین تعرفه ها   ب در سرتا سر ایران  با تیم اجرائی  متخصص و زبده

 

کلمات کلیدی:

کف شویی ,کف شویی ارزان ,دستگاه کفشویی ,

درخواست خدمات و مشاوره:02156651624