Image default
کفسابی

کفسابی

خدمات کفسابی یکی دیگر از خدمات تیم خدمات ساختمانی بست ساب می باشد . تیم و شرکت ما با بیش از 2 دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات کفسابی در سرتاسر ایران با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه ها همواره کوشیده است تا اعتماد شما کارفرمایان قدر نهد و با جلب رضایت شما پاسدار اعتماد شما عزیزان باشد .

اعتماد کارفرمایان ما بزرگترین سرمایه و دست آورد تیم وشرکت کفسابی بست ساب  می باشد .

تیم و شرکت بست ساب با استفاده از برترین و بهترین و جدید ترین ابزارآلات موجود درجهان در صنعت کفسابی و سنگسابی و تکیه بر دانش و مهارت و تنجربه تیم ارائه دهنده خود  توانسته است تمامی انتظارات کارفرمایان را برآورده سازد و کیفیت بی همتایی را به ارمغان آورد .

بست ساب تنها ارائه دهنده خدمات کفسابی ایتالیایی در ایران

کفسابی

خدمات کفسابی یک نوع از خدمات ساختمانی و در قالب خدمات نظافتی ساختمان جای دارد و به عملیات ساب زنی سنگ ،موزاییک ،کاشی(موارد خواص)و…….. اطلاق می گردد .کفسابی یکی از خدماتی است که می تواند یک زیبایی خاص و درخشندگی فوق العاده به کف و سطح ساختمان ببخشد .

کفسابی و سنگسابی  به  روش های هموار سازی سطح کف ساختمان و سازمان  به وسیله دستگاه ساب زن  و دستگاه سنگسابی  می باشد  در این نوع خدمات با تجهیز  دستگاه ساب زن به ابزار ساب  مخصوص که با توجه به نوع سطح  از ساب های گوناگونی استفاده می گردد. صورت می گیرد  برداشت سطح آسیب دیده سطح نما در کنار براق سازی و هموار سازی و شیشه ای کردن  سطح کف ساختمان از مزایای  سنگسابی و کفسابی می باشد.

تماس با تیم و شرکت کفسابی و سنگسابی بست ساب :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴علی نقی مشاوره  و مدیر تیم بست ساب

تماس با شرکت  بست ساب از سرتاسر ایران :

تماس با تیم کفسابی و نماشویی و سنگسابی بست ساب :

علی نقی ۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ جهت مشاوره و  عقد قرار داد  بر آورد هزینه

۰۲۱۵۵۸۵۹۹۶۳: دفترکاری   جهت پشتیبانی مشتریان و تیم اجرایی

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی توسط تیم اجرایی برای  هموار سازی سطح بتن  سطح کاشی سرامیک و دیگر سطح های قابل ساب زنی می باشد.

اصولا کفسابی راحتر از سنگسابی می باشد و سنگسابی  نیاز به دقت و مدت زمان بسیار بیشتر می باشد کفسابی بتن  امروزه  بیشتر مورد توجه کارفرمایان  قرار گرفته است در کفسابی عموار سازی سطح کف اصل نخت بوده و دیگر موارد مورد استفاده از کفسابی براق سازی و تمیز تر شدن سطح کف می باشد .

دلایل انجام کفسابی و سنگسابی

دلایل بسیاری را می توان  برای بهره گرفتن از این خدمات بیان کرد  که مهمترین آن افزایش عمر و دوام سنتگ فرش  سطح کف ساختمان و تاثیر چشم گیر این خدمات در زیبایی و درخشانی  سطح کف ساختمان و محیط اقامت دانست . رفع آسیب های موجود و خط و خراش های موجود در  سطح کف ساختمان نیز در این خدمات برطرف می گردد.

دلیل دیگر استفاده از این امر  پاک کردن ۹۹ درصدی رسوبات جرم ها و کثیفی زنگ آب از روی سطح کف  می باشد به صورتی که سطح مورد نظر از روز اول خود هم زیبا تر خواهد شد .

برای جبران آسیب دیدگی های ناشی از آتش سوزی  و اسیدذ و زنگ آب و تغییر رنگ سطح کف تنها را ممکن برای برطرف کردن کامل آن استفاده از سنگسابی و کفسابی می باشد .

زیبا تر شدن محیط  این خدمات در  افزایش بازتاب نور  و درخشان و براق تر شدن سطح محیط تاثیر می گذارد  و موجب زیبایی چشمگیر  محیط می گرددد.

تاثیر کفسابی

کفسابی موجب راحت تر شدن نظافت کف  بعد از استفاده از خدمات مورد نظر  یکی دیگر از مزیت های خدماتمان می باشد.

رفع فاصلی ناشی از بند کشی کف در خدمات ما  به وسیله بند کشی دوبار و تخصصی برطرف خواهد شد.

برطرف کردن پستی بلندی ها و ناخنک سنگ ها توسط ساب زنی  به آسانی قابل رفع می باشد.

کدر شدن سطح کف یا مات شدگی پس از گذشت چند سال و استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده اسیدی و شیمیایی موجب از دست رفتن زیبایی و در خشندگی کف سنگ و موزائیک میشود که با خدمات سنگسابی قابل رفع شدن می باشد.

مزایای کفسابی

مزایای کفسابی بسیار بیشمار برای افزایش زیبایی منزل یا محل کار می باشد که بهصورت خلاصه در زیر به آن خوایم پرداخت

قیمت کفسابی تیم بست ساب

تیم خدمات بست ساب اماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد:۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ه

 1. همسطح شدن و یکدست شدن سطح پس از اتمام سنگسابی.
 2. تمیز و پاک شدن اصولی آلودگی ها و جرم ها از سطح کف به وسیله مواد استاندار و رهایی همیشگی از جرمگیری ها قبلی که توسط مواد استاندارد کفشویی بهره گرفته می شود و توسط ساب برداشته می شود.
 3. پر شدن فاصله بند های کف فرش شده توسط مواد استاندارد مانند بتن سیمان و رزین که میتواند همسطح و رنگ کف شود و فاصله میان بند ها را پر کرده و باعث زیبایی و جلوه گیری شود.
 4. افزایش کیفیت نوع سنگ استفاده شده در سطح کف فرش شده می شود سطح سنگ و موزائیک دارای درزهایی می باشد، که توسط مواد شوینده خرده می شوند ولی با عملیات کفسابی درزها گرفته شده و یا به حداقل موجود می رسند .
 5. صاف شدگی سطح کف که میتوان آن را با تمام وجود لمس کرد.
 6. درخشان تر شدن محیط برای افزایش روشنایی و افزایش کیفیت نور پردازی ساخحتمان ها .

دلایل کفسابی و سنگسابی

 • در عملیات های ساختمانی و فعالیت های ساختمانی ممکن است سیمان بتن گچ و رنگ بر روی کف ریخته شود  برای حل این مشکل.
 • وجود ناخنک ها و بالازدگی در فرش شدن کف توسط سنگ و موزائیک
 • وجود نا همسطحی و پستای و بلندی در سطح فرش شده
 • آسیب دیدگی توسط مواد شوینده و مات شدگی
 • کدر شدن سطح کف
 • کم شدن کیفیت موزائیک و سنگ استفاده شده در سطح کف
 • جرم گیری سطح کف
 • چرب شدی سطح
 • وجود زدگی و خط بر روی سطح کف
 • آسیب های ناشی از آتش سوزی
 • آسیب دیدگی توسط مواد اسیدی
 • و……

 روش های سنگسابی

روش کفسابی و سنگسابی کف را میتوان در سه دسته تقسیم بندی کردکه در زیر میتوان اطلاعات جامعی را کسب کرد:

انواع روش کفسابی و سنگسابی

روش اول کفسابی به روش عالی کفسابی نامیده میشود در این نوع ساب های مورد استفاده بهترین نوع ساب های موجود در بازار می باشند،

(تیم ما بهترین ساب های موجود بازار را در اختیار دارد )و همچنین تیم اجرایی با دقت و تلاش بیشتری برای افزایش کیفیت خدمات صرف میکنند که در این نوع درخشندگی و جلوه زیبایی بیشتری را کف مورد نظر پیدا میکند.

تیم بست ساب با استفاده از ساب های محصول ایتالیا و واردات عمده این نوع ساب میتواند کیفیت بی همتایی را برایتان به ارمغان آورد و تعرفه های غیر قابل رقابتی را به مشتریانش ارائه دهد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

روش دوم که بیشتر مورد استفاده  مشتریان و تیم های کفسابی به دلیل  تعرفه های بسیار پایینتر نسبت به روش اول و همچنین مدت زمان اتمام کار قرار میگیرد،

در این نوع روش از ساب های استاندارد در کنار چند نوع ساب ایتالیایی بهره گرفته می شود .مقدار استفاده از ساب ها را میزان ناخنک و پستی بلندی ها و همچنین میزان کثیفی سطح تعیین می کند لقمه سنگ ها هم برای کم کردن تعرفه به صورت بهینه مورد استفاده قرار میگیرد.

نتیجه کفسابی

نتیجه کیفیت ارائه مورد رضایت مشتری بوده و همچنین قیمت نسبت به روش اول نسبتا کتر بوده و تعرفه ها پایینتر می باشد .این نوع کفسابی بهروش استاندارد نیز توسط تیم های کاری مشهور است.

روش سوم کفشویی نامیده می شود در این نوع روش هدف شستشوی کف او پاک کردن جرم و چربی ها و دیگر آلاینده ها و درصورت نیاز استفاده از ساب های سطح بردار و لقمه سنگ می باشد.

این روش ارزان ترین روش کفسابی میباشد تیم کاری از لقمه سنگ ها برای برطرف کردن ایرادات استفاده و سپس  توسط فرچه ها شروع به شستشوی سطح کف می نماید .

با اینکه قیمت این نوع روش بسیار پایینتر از روش های دیگر می باشد ولی کیفیت و کارایی روش های دیگر را ندارد  و تنها تیم اجرائی هدف کفشویی را برعهده دارند .

و بیشتر خدماتی که توسط تیم ها با قیمت پایینتر به مشتری ارائه می گردد این نوع روش می باشد و عدم آگاهی مشتری  موجب سوئ استفاده  سود جویان قرار می گیرند.

و برای همین اصل تیمم بست ساب کیفیت خدمات خود را ضمانت میکند .

هزینه کفسابی

در جواب باید بگوییم بله  زیرا بدو ن برخورداری از کیفیت مطلوب در امر فرش کردن سطح کف  تمام هزینه شما بدون بهره ای برای زیبایی خانه است تنها روش برای  جبران کم کاستی ها خدمات کف سابی  می باشد.

در صورت آسیب دیدگی  کف به جای هزینه بسیار بالا برای تخریب و دوبار فرش کردن کف میتوان از خدمات ما بهره بجویید  تا دوباره محیط رابه زیبایی روز اول خود برگردانید.

کفسابی ارزان

تیم بست ساب با استفاده از دستگاه های جدید و ابزار های پیشرفته و با کیفیت بازدهی  بالا   هزینه های اضافی را از خدمات خود حذف کند .

و تعرفه های بسیار پایینتری را به مشتریان خود ارائه دهد و همین امر در رضایت مندی مشتریان خود موثر بوده است  .

ما در زمینه کف سابی و سنگسابی با استفاده از دستگاه های ایتالیایی توانسته با جلب رضایت مشتریانش هزینه تبلیغات خود را از روی سرویس های تبلیغاتی حذف و بر روی رضایت مشتریانش سرمایه گذاری کند.

تعرفه های کفسابی تیم بست ساب در سال نود و هفت :

برای تعیین قیمت در مورد کفسابی عوامل مختلفی دخیل می با شد از جمله :نوع ساب در خواست شده ،نوع جنس کف ،میزان ناخنک سطح فرش شده ،میزان کثیفی سطح و همکاری های لازم برای انجام کار توسط کار فرما و موارد دیگری که هرکدام به نحوی در تعیین قیمت موثر هستند و اما لیست قیمت کارها رادر سال پیش رو در زیر دنیال کنید :

ما در این لیست متراژ کارها را بر اساس  سه حالت متراژ فرضی در نظر گرفته ایم و بر اساس آن قیمت را برای هر نوع از سطوح اعلام می کنیم :

کفسابی موزاییک تخت برا ی متراژ صد متر مربع با دو دست ساب اولیه و یک دست بتونه و سپس یک ساب بر روی بتونه برابر است با ششصد هزار تومان که با تخفیف تیم بست ساب برابر است با پانصد هزار تومان که کاری با کیفیت ارایه می شود .

کفسابی موزاییک برای دویست متر مربع با سه دست ساب و یک دست بتونه سیمانی برابر است با یک میلیون و دویست هزار تومان ولی با تخفیفاتی که این تیم در نظر گرفته است این کار با نهصد هزار تومان برای مشتریان صورت میگیرد .

کفسابی موزاییک برای متراژ سیصد متر با سه دست ساب و یک دست بتونه برابر است با یک میلیون و هشت صد هزار تومان که با تخفیفات تیم بست ساب ،این کار با سیصد هزار تومان تخفیف یعنی معادل یک میلیون و پانصد هزار تومان صورت میگیرد .

و اما کفسابی سنگها که قیمت آنها با یکدیگر متفاوت می باشد زیرا بسته به نوع سنگ و نوع ساب متفاوت است .

و اما قیمت کفسابی برای سنگهایی مانند تراورتن ،حرصین ،سنگهای چینی و سنگ های مرمریت و سنگ های گو هری و سنگ هایی ازین قبیل برابر است با هر متر مربع ده هزار تومان که در این فرایند از نه دست ساب و یک دست بتونه استفاده میشود.

پس یعنی هزینه صد متر مربع سنگ با روش برابر است با یک میلیون تومان که سه روز کاری زمان لازم است تا این کار به نحو احسن صورت بگیرد ولی با تخفیف تیم کاری بست ساب این کار با صد تومن تخفیف به قیمت نه صد هزا ر تومن انجام می شود .

کفسابی بست ساب
کفسابی
کفسابی ارزان

قیمت کفسابی برای متراژ دویست متر مریع برابر است با دو میلیون تومان که این کار با برخورداری از تخفیف به قیمت یک میلیون و هفت صد هزار تومان انجام می شود .

قیمت کفسابی برای متراژ سیصد متر مربع برابر است با سه میلیون تومان که با تخفیفی که این تیم برای مشتریان خود فائل است.

این پروژه با قیمتی بسیار مناسب به قیمت دو میلیون و پانصد هزار تومان انجام میشود که با نه دست ساب و یک دست بتونه کیفیتی عالی را برای شما رقم خواهیم زد .

و اما کفسابی سنگ دهبید کمی از دیگر سنگها گران تر است زیرا که این سنگ از نظر استحکام از دیگر سنگها ی معمولی سفت تر و محکم تر می با شد و قیمت کفسابی سنگ دهبید با ده دست ساب و یک دست بتونه برای هر متر مربع برابر است با دوازده هزار تومان که بهترین کیفیت را به شما هدیه میدهیم .

سنگسابی
کفسابی بست ساب
کفسابی

قیمت کفسابی سنگ دهبید برای هر صد متر مربع برابر است با یک میلیون و دویست هزار تومان که با تخفیف تیم بست ساب این کار با قیمت یک میلیون تومان انجام می شود .

قیمت کفسابی هر دویست متر مربع در سنگ دهبید برابر است با دو میلیون و چهار صد هزار که با تخفیفات لازم این کار به قیمت باور نکردنی دو میلیون تومان انجام میشود.

تا شما عزیزان با برخورداری از این تخفیفات از ما و کیفیت کارمان راضی باشید و ما را به دیگران معرفی کنید .

هزینه سنگسابی برای سیصد متر مربع برابر است با سه میلیون و ششصد هزار تومان که با تخفیفی که از ما هدیه میگیرید هزینه این کار معادل سه میلیون و صد هزار تومان می باشد .یعنی با پانصد هزار تومان تخفیف محیطی زیبا برای خود و عزیزانتان فراهم می نمایید .

سنگسابی سنگ گرانیت :سنگ گرانیت به خاطر وجود آلیاژ فلزی در خود دارد از سایر سنگها خیلی محکم تر و سفت تر می باشد.

برای همین ساب آن نیز از سایر سنگها سخت تر و زمان برتر و هزینه دار می باشد و اما نرخ سنگسابی برای سنگ گرانیت بسته به نوع گرانیت متفاوت می باشد.

حتی میتوان می گفت که سنگ گرانیت سیاه از همه سنگها دشوار تر می باشد و لی میانگین سنگسابی و کفسابی برای سنگ های گرانیت برای هر متر مربع بیست هزار تومان می باشد .

و اما قیمت کفسابی برای صد متر مربع در سنگ گرانیت برابر است با دو میلیون تومان که با تخفیفات این تیم قیمت تمام شده برای این متراژ معادل یک میلیون و هشت صد هزار تومان می باشد .

که در این فرایند ما از ساب های الماسه ای و پد های مخصوص استفاده می کنیم و ساب لازم برای کفسابی این نوع سنگها دوازده دست یک دست بتونه  می باشد .

کفسابی سنگ گرانیت برای متراژ دویست متر مربع برابر است با چهار میلیون تومان ولی با تخفیفی که برای مشتریان خود قائل هستیم این کار با هزینه سه میلیون و پانصد هزار تومان قابل انجام شدن می باشد

واما سنگسابی گرانیت برای متراژ سی صد متر مربع معادل شش میلیون تومان می باشد که با تخفیفات تیم بست ساب این هزینه به پنج میلیون و پانصد هزار تومان کاهش پیدا می کند .

و میتوانید با هزینه کم محیطی زیبا و دل نشین برای خود و عزیزانتان داشته باشید .

و اینک نوبت به سنگسابی بتن می رسد و لازم است تا مقداری هم در رابطه با این مورد بحث کنیم کفسابی برای بتن در هر متر مربع چهار هزار تومان می باشد.

یعنی نیازمند دو مر حله ساب می باشد پس کفسابی بتن در هر صد متر مربع برابر است چهار صد تومان، که این کم ترین هزیته در نظر گرفته شده در تیم کاری بست ساب می باشد .

کفسابی دویست متر مربع از بتن معادل هشت صد هزار تومان می باشد ولی این کار با قیمت هفت صد هزار تومان انجام می شود یعنی برای این کار صد هزار تومان آف می حورد .

کفسابی سی صد متر مربع بتن برابر است با یک میلیون و دویست هزا ر تومان ولی با تخفیفات تیم بست ساب این کار با هزینه کم تر یعنی یک میلیون تومان انجام می شود و برای شما عزیزان دویست هزار تومان تخفیف در نظر گرفته می شود .

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک های طرح دار و شیار دار هر متر مربع با ساب فرچه ای برابر است با دو هزار تومان ،یعنی اگر که متراژ پروژه شما صد متر و دوبست متر مربع باشد ما همان هزینه چهار صد هزار تومان که کم ترین هزینه در نظر گرفته شده در این تیم است از شما اخذ می شود و متراژ های بالاتر با معیار هر متر مربع دو هزار تومان لحاظ می شود .

نکته قابل توجه ای که وجود دارد این است که خدمت شما عزیزان عرض کنم که تیم کاری بست ساب تخفبفات ویژه ای برای کسانی که متراژ کاری آنها بالای هزا ر متر می باشد.

در نظر گرفته است پس کسانی که پروژه آنها از هزار متر بیشتر باشد از تخفیف فوق العاده ما یعنی پانزده درصد بر خوردار خواهند شد پس همین الان با ما تماس بگیرید و از خدمات ارزان و با کیفیت تیم کاری ما بر خوردار شوید و ما برای شما زیبایی را به ارمغان می آوریم.

بتونه مورد استفاده در کفسابی معمولا بتونه سیمانی می باشد که از پیگمنت و سیمان و چسب بتن و مقداری آب درست شده و مورد استفاده قرار می گیرد .

ولی در صورتی که کار فرما بخواهد میتوان از بتونه رزینی ماستیک که کیفیت بالایی هم دارد استفاده کرد و حتی اگر لازم بداند.

میتوانیم از بتونه اپوکسی استفاده کنیم تا تمامی درزها و شکاف های موجود در سطح سنگ پوشش داده شود و علاوه بر آن نوعی براقیت به سنگ اضافه شود و کیفیت مطلوب و دوست داشتنی پیدا کند .

تیم بست ساب با دو دهه فعالیت در زمینه کفسابی و داشتن سابقه درخشان در این امر و مجهز بودن به انواع دستگاه های کفسابی ایتالیایی و ایرانی و آشنایی کامل با انواع روش های کفسابی و دارا بودن تیم کاری مجرب آمادگی خود را برای ارایه خدمات ارزان و با کیفیت اعلام می دارد.

و همیشه خدمتگزار شما هم وطنان عزیز می باشد و صادقانه به شما خدمت می کند و از شما خواهشمندیم که به ما اعتماد کنید و ما را امین خود در خدمات ساختمانی خود بدانید .

برای تماس هیچ وقت دیر نیست همین الان گوشی خود را برداشته و با شماره گیری شماره زیر مشاوره و سفارش خود را اعلام کنید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز در کم ترین زمان خدمت شما برسند و خدمات لازمه را برای شما ارائه کنند

09129451074 علی نقی

در زمستان سال نود و هفت و در اسفند ماه منتظر خدمات کفسابی تیم بست ساب باشید این بار برای شما خدمات ویژه در نظر گرفته ایم ،خدماتی ارزان و با کیفیت متعلق به شماست. .

کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان برای براق سازی وافزایش درخشندگی سطح کف ساختمان یک امر ضروری می باشد .


Related posts

کفسابی سطح کف

bestsabadmin

کفسابی و سنگسابی در تهران

bestsabadmin

کفسابی ارزان توسط تیم بست ساب

bestsabadmin

8 comments

کفسابی ارزان توسط تیم بست ساب | بست ساب | کفسابی | نماشویی | سندبلاست خشک نوامبر 30, 2017 at 8:48 ب.ظ

[…] کفسابی و سنگسابی برای زیباتر شدن کف محیط زندگی و شغلی یک امر کمکی و تامین کننده می باشد که تجربه و دانش مهمترین عامل کیفیت این نوع خدمات می باشد .تیم بست ساب با سابقه دو دهه خدمات رسانی به مردم عزیز ایران  و با دستگاه های بروز ایتالیاییو مواد استاندارد تحت لیسانس اروپا آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد : […]

Reply
نماشویی و خدمات شستشوی نما با کیفیت برتر | شستشوی نمای ساختمان دسامبر 1, 2017 at 9:39 ق.ظ

[…] تشکر تیم کفسابی و نماشویی بست ساب ارائه خدمات در استان های تهران،قم […]

Reply
قیمت کفسابی . عوامل موثر در قیمت کفسابی دسامبر 6, 2017 at 2:48 ب.ظ

[…] که جنس سنگ مصرفی اهمیت بسیار زیادی در تعرفه و قیمت کفسابی دارد و کفساب با حضور در محل و بررسی سنگ و نوع ان قیمت […]

Reply
خدمات نماشویی در تهران تیم بست ساب ژانویه 22, 2018 at 6:29 ب.ظ

[…] کفسابی و سنگسابی و نماشویی در استان تهران تا ۱۵ اسفند با تخفیف ۳۰ درصدی در کفسابی و نماشویی صورت میگیرد . […]

Reply
شهاب رستمی دسامبر 22, 2018 at 4:31 ب.ظ

سلام قیمت کفسابی صد متر مربع سنگ گرانیت با ساب ایتالیایی و رزین چقدره؟

Reply
navidalinaqi دسامبر 22, 2018 at 4:43 ب.ظ

سلام قیمت کفسابی سنگ گرانیت هر متر مربع با رزین و ساب ایتالیایی 17 هزار تومان می با شد .

Reply
حاتمی دسامبر 27, 2018 at 2:06 ب.ظ

سلام ببخشید بتونه ای که شما استفاده میکنید اسمش چیه ؟در ضمن ترکهای سنگ رو هم برطرف میکنید؟ ممنون

Reply
مجید دسامبر 27, 2018 at 4:30 ب.ظ

سلام راهنمایی که فرمودین انجام دادم و نتیجه گرفتم خیلی از تیم شما متشکرم

Reply

Leave a Comment

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707