Image default
پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

پیچ رولپلاک نما خدماتی می باشد که برای مقاوم سازی نما در برابر ریزش سنگ نما مورد استفاده میگردد. نماهای سنگ شده معمولا در گذشت چند سال به دلایل گوناگون کیفیت و دوام خود را از دست می دهند و دچار ریزش می گردند .

در آخر این مقاله استاندارد ها و هشدار های لازم در مورد پیچ رولپلاک نمای ساختمان را بخوانید.

یا برای مشاوره با ما تماس بگیرید :

02128423707

برای ایمن سازی نمای ساختمانتان و خدمات پیچ رولپلاک نما  با ما تماس بگیرید.

بست ساب با دارا بودن برترین تیم اجرایی و مجرب در کنار بهره گرفتن از بروزترین ابزار آلات و متد ها و روش ها جدید بهترین کیفیت را در کنار تعرفه های ارزان برایتان به ارمغان می آورد.

خدمات دیگر ما :

نماشویی

خدمات نماشویی ساختمان با طناب و داربست در سرتاسر کشور

برای جلوگیری از ریزش سنگ نما  بهترین روش استفاده از خدمات پیچ رولپلاک نما می باشد تا دوام و زیبایی آن را حفظ نمود .

پیچ رولپلاک نما

تیم ایمن سازی نمای ساختمان بست ساب آماده ارائه خدمات پیچ رولپلاک نما با بهترین کیفیت و استاندارد های ایمنی ساختمان در سرتا سر کشور ایران می باشد  کافیست با ما تماس بگیرید مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان ارائه می گردد.

پیچ رولپلاک نما

خدمات پیچ رولپلاک نما بسیار انواع و اشکال مختلفی دارند و بسته به نمای ساختمان از انواع مختلف آن استفاده می گردد .بهترین پیچ رولپلاک ها برای استفاده در مقاوم سازی سنگ نما  پیچ های گانوالیزه 6 محصول ایتالیا  و آلمان هستند که ماندگاری 20 ساله دارند .

پیچ رولپلاک نما
پیچ رولپلاک نما

ریزش سنگ نما

ریزش سنگ نما امریست که خیلی از هم وطنانمان با آن درگیر هستند و دنبال راه حلی برای این امر می گردند ممکن است در سایت های اینترنتی چندین روش را برایتان بیان کرده باشند ولی بهترین  روش برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان  استفاده از خدمات پیچ رولپلاک می باشد .

دلایل ریزش سنگ نما

 1. استفاده از مصالح نامرغوب
 2. لرزش ساختمان
 3. وجود نم و رطوبت بالا
 4. انبساط و انقباض شدید
 5. ضربه مستقیم به ساختمان
 6. طوفان
 7. فرسودگی که بیش از 30سال از عمر ساختمان گذشته است

استفاده از مصالح نامرغوب

یکی از اصلی ترین دلیل ریزش سنگ نما  استفاده از مصالح نا مرغوب می باشد البته استفاده کم از سیمان و ملات خشکه نیز مهمترین تاثیر را درعدم  چسبندگی سنگ را دارند و استفاده از خشکه باعث شده تا بسیاری  از سنگ کاران از این روش برای افزایش سرعت کار استفاده نمایند که بعد ها با ریزش سنگ نمود پیدا می کند.

لرزش ساختمان

لرزش ساختمان یکی از اصلی ترین  عوامل سقوط سنگ نما بر روی پیاده رو ها می باشد  قرار گیری در کنار مسیر های عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین ،قطار و مترو   موجب ایجاد لرزه در بدنه ساختمان می گردد که مانند زلزله عمل می نماید و ما به این لرزه ها ،زلزله نما می گوییم زیرا به آرامی دوام و ماندگاری نمای شما را می گیرد و موجب سقوط سنگ نما میگردد.

رطوبت و نم

وجود نم و رطوبت یکی دیگر از مواردی است که موجب ریزش سنگ نما می شود با نم و رطوبت مواد نگهدارنده پشت سنگ شسته شده و یا دچاره گندیدگی سیمان می گردد و سنگ را از خود رها کرده و در نتیجه موجب سقوط آن می گردد .

اجرای ایمن سازی این نوع موارد بسیار سخت و زمان بر و نیاز به ایمن سازی و رفع نم و رطوبت دارد  که تیم بست ساب با ابزار آلات  و متد های خواص آماده ایمن سازی نمای ساختمان درگیر با این مسئله می باشد .

انبساط و انقباض

تغییرات شدید دما نیز تاثیر بسیاری در این امر دارد با هر بار تغییر دما سنگ ها منبسط و منقبض می گردند که این امر در شل شدگی سنگ نقش دارد .

چرا پیچ رولپلاک نما

 • تضمین ایمنی نمای ساختمان
 • جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان
 • حفظ دوام سنگ
 • بتونه هم رنگ سنگ
 • ترمیم سنگ های آسیب دیده

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان بسیار نیاز به برآورد هزینه توسط کارشناسان دارد ولی معمولا برای کارهای کمتر از300مترمربع سطح نما به صورت توافقی  هزینه برآورد می گردد.

ولی برای سطح ها اندازه های بیشتر نیاز به حضور کارشناس و بازدید کار و تشخیص میزان آسیب وارده ودلیل آن ،برآورد مصالح مورد نیاز ،روش انجام کار و مدت زمان انجام کار بستگی دارد .

ما توانسته ایم با استفاده از روش های علمی  و تیم مجرب و ابزار آلات و مصالح استاندارد بین المللی سرعت کار را باالا  و همچنین کیفیت بی همتایی را برای کارفرمایانما ن به ارمغان آورده

و درکنار این امر هزینه ها را بسیار کاهش دهیم  تا گامی  برای قدر دانی از اعتماد شما عزیزان برداشته باشیم .

ترمیم سنگ نمای ساختمان

خدمات پیچ رولپلاک نما

خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان به کلیه اقداماتی که برای ایمن سازی نمای ساختمانی که دچار ریزش سنگ شده است گفته می شود در این خدمات نمای ساختمان با پبچ های مخصوص که کیفیت بسیار بالا و ضد زنگ هستند ایمن سازی شده و از ریزش سنگ نما جلوگیری به عمل می آید .

مدت زمان پیچ رولپلاک نما

میزان زمان مورد نیاز برای خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان یک امر متغییر می باشد و بسته به آسیب و کیفیت خدمات دارد معمولا 1 طبقه ساختمان توسط یک تیم راپل در یک روز هم پیچ رولپلاک می گردد و هم سنگ های ریزش کرده بازساری و مرمت می گردد .

پیچ رولپلاک نما بدون داربست

پیچ رولپلاک نما و نماشویی  بدون داربست توسط تیم راپل و طناب صورت می گیرد و این امر در هزینه های کارفرما بسیار  صرفه جویی می کند  و هزینه ها را کاهش می دهد .

در این نوع روش  تیم های راپل شرکت  با استفاده از طناب شروع به عملیات پیچ رولپلاک نمای ساختمان می کنند .

قیمت پیچ رولپلاک نما

قیمت پیچ رولپلاک نما یک قیمت توافقی می باشد زیرا در این نوع خدمات و نوع آن نمی توان قیمت بر اساس متراژ کار بیان داشت .و نیاز مبرمی به بازدید و  برآورد مدت زمان و درصد تمریم نما و استفاده از پیچ های مخصوص بسته به نوع سنگ انتخا ب و مصالح و ابزار لات تعیین می گردد.

 مهترین عوامل تعیین قیمت پیچ رولپلاک نما

 • میزان آسیب دیدگی نمای ساختمان
 • روش انجام کار
 • ابزار آلات مورد استفاده
 • مصالح مورد نیاز
 • زمان انجام کار

روش های پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک  کردن نمای ساختمان روش ها و متد های گوناگونی دارد که سه مورد از آن پر استفاده ترین در کشور می باشند  که به صورت مختصر در زیر توضیح می دهیم :

 • پیچ رولپلاک نما با طناب و راپل
 • پیچ رولپلاک  نما با داربست
 • پیچ رولپلاک نما با استفاده از کلایمر

پیچ رولپلاک نما با طناب

پیچ رولپلاک نما با طناب و راپل و یا همان بدون طناب می باشد که در این روش تیم راپل کار با استفاده از طناب  و ابزار آلات شروع به  رولپلاک نما می کنند و سنگ های شل شده و ریخته شده را ترمیم می نماییند .

بست ساب توانسته با استفاده از مجرب ترین راپل کاران ایران و تجهیز آنان به برترین ابزار آلات و آموزش متد ها و روش های نوین کیفیت خدمات و سرعت عمل کار رابسیار بالا ببرد و تعرفه ها را بسیار پایین بیاورد.

پیچ رولپلاک با داربست

استفاده از داربست یکی از روش های ارائه خدمات می باشد که علاوه بر کیفیت بالای خدمات  سرعت عمل را نیز افزایش می دهد تیم ما استفاده از داربست را برای شما پیشنهاد می دهد زیرا در این روش کیفیت کار بسیار بالاتر از روش های دیگر است.

استفاده از داربست برای پیچ رولپلاک نما سرعت و دقت تیم کاری را نیز بسیار افزایش می دهد ولی این روش به دلیل هزینه بالاتر برای بیش از 4 طبقه توصیه نمی شود و دلیل اصلی آن افزایش هزینه کارفرما می باشد که بهتر است خدمات توسط طناب و راپل صورت گیرد .

پیچ رولپلاک با کلایمر

در صورتی که ساختمان ها خود کلایمر داشته باشد خدمات می تواند توسط کلایمر ارائه گردد وجود کلایمر  برای برج ها ضروری می باشد  و در صورت نبود آن از راپل استفاده می گردد هزینه اجاره و نصب کلایمربسیار بالا می باشد

از این رو برای برج ها استفاده از طناب بهترین روش می باشد و ما با تخفیفات ویژه  خدمات خود را ارائه می نماییم کافیست با ما تماس بگیرید ما مشاوره تخصصی تری و راهنمایی کاملتری را ارائه می نماییم .

خدمات ساختمانی بست ساب، مفتخر است برترین شرکت بهسازی و نوسازی و ایمن سازی در داخل کشور می باشد .

چرا تیم بست ساب

تیم بست ساب با کسب دانش و تجربه بیست ساله و بهره گرفتن از ابزار آلات نوین بسیار کیفبت خدمات را افزایش داده است.

اگر به دنبال تیمی مجرب برای ارائه خدمات هستید می توانید به ما اعتماد نمایید ما بیش از 20 سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات در زمینه ساختمانی و استفاده از ابزار آلات استاندارد و ایمن در پیچ رولپلاک نمای ساختمان می توانیم ایمنی ساختمانتان را تضمین نماییم .

روش جلوگیری از ریزش سنگ نما

جلوگیری از ریزش سنگ نما نیاز به دانش و مهارت دارد زیرا ممکن است سنگ نما سست شده باشد و با دریل کاری سنگ ریزش نماید

بر این اساس در طول خدمات پیچ رولپلاک نما برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان باید دقت کافی بر روی این سنگ ها برای جلوگیری ازریزش سنگ نما بکار برد .

سنگ های نمابه دلیل ساختار خود بسیار شکننده هستند واین امر با گذشت زمان نیز تشدید میگردد, برای جلوگیری از خرد شدگی سنگ باید از مته های مخصوص هر نوع سنگ جدا استفاده گردد.

روش جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان را می توان از جهتی دیگر روشی محاسباتی دانست زیرا باید محاسبه گردد برای ایمن سازی نمای ساختمان از چند عدد پیچ رولپلاک در یک متر مربع استفاده نمود تا بتوان از ریزش سنگ نمای ساختمان جلوگیری نمود .

در ادامه روش نوین را که در ویکی پدیا آمده است برای جلوگیری از ریزش سنگ نما  و نیاز به خدمات پیچ رولپلاک را توضیح داده است برایتان بازگو خواهیم کرد .

میزان ماندگاری پیچ رولپلاک سنگ نما

میزان ماندگاری پیچ رولپلاک سنگ نما در مناطق شمالی ایران 10 سال و در مناطق جنوبی ایران بیش از 15 سال می باشد این امر به دلیل وضعیت آب و هوایی و اقلیم این منطقه می باشد

البته پیچ های سنگ نما ضد زنگ و رولپلاک های آن غیر قابل فرسودگی می باشد که ماندگاری رولپلاک ها تا 90سال تخمین زده شده است که به گفته شرکت های تولید کننده استناد کرده ایم .

پیچ رولپلاک های مخصوص نما

پیچ رولپلاک های مخصوص نما ی ساختمان پیچ های گالوانیزه ،ضد زنگ و شکستگی می باشند این پیچ ها دارای مقاومت بسیار بالا و ماندگاری زیادی هستند .

رولپلاک های مخصوص سنگ نما به چند دسته بسته به نما وسطح زیر سنگ دارد معمولا از رولپلاک های پروانه ای مخصوص سنگ و یا گیره ای استفاده می گردد که ماندگاری بسیار زیادی را دارا می باشند .

پیچ رولپلاک نما و ترمیم سنگ های ریخته شده

تیم بست ساب سنگ های ریختنه شده را ترمیم و کلیه نما را با خدمات پیچ رولپلاک نما ایمن سازی می نماید.در این خدمات نمای ساختمان به حالت اولیه خود بازگشته و حتی زیباتر و ایمن تر خواهد بود ولی اصل مهم در کیفیت تجربه و دانش تیم کاری می باشد.

استفاده از ابزار غیر استاندارد حتی موجب آسیب بیشتر به نمای ساختمان می گردد که گاها مشاهده گردیده افراد سودجو با هزینه های بسیار پایین شروع به ارائه خدمات نموده اند .موجب گردیده که بخش عظیمی از سنگ نمای ساختمان تعویض گردد و هزینه گزافی را بر عهده کارفرما بگذارد .

مزایای پیچ رولپلاک نمای ساختمان

 • افزایش ایمنی نمای ساختمان
 • افزایش طول بقای سنگ
 • ایمنی در برابر زلزله
 • جلوگیری از خسارات به عابران پیاده

مراحل اجرای خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان

 1. تماس با ما  و دریافت مشاوره :شما می توانید در 24 ساعت 7 روز هفته با ما تماس بگیرید و هرگونه پرسش در زمینه خدمات ما را داشته باشید را رایگان دریافت نمایید و درخواست ارائه خدمات نمایید .
 2. بازدید کار و مشاوره و برآورد هزینه : با درخواست شما تیم مجرب ما در محل حاضر گشته و هزینه کلی خدمات را با روش اجرایی را برایتان شرح می دهند و در صورت رضایت شما کارفرمایان عزیز عقد قرار داد صورت می گیرد .
 3. ارائه خدمات :با عقد قرار داد ارائه خدمات آغاز می گردد و توسط تیم مجرب ما کیفیت بی همتا وبی نظیر و  با ضمانت را برایتان ارائه می گردد.

ما بهترین در ایمن سازی نمای ساختمان و خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان هستیم این را ما نمی گوییم بلکه کیفیت خدمات و رضایت مشتریان مان است که ما را برترین تیم ارائه دهنده خدمات نموده است کافیست برای دیدن نظرات کارفرمایانمان و میزان رضایت آنها بر لینک نمونه کارها کلیلک نمایید .

محدوده ارائه خدمات پیچ رولپلاک نمای ما

تیم بست ساب آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور و هرنقطه ای در کشور ایران ،عراق و ارمنستان،ترکیه و آذربایجان  را دارا می باشد با یک تماس شما ما تیم کاری خود را به محل اعزام می نماییم .

در همین نزدیکی باشماییم .

چه زمان نیاز به پیچ رولپلاک سنگ نما داریم

برای اطلاع از موعد زمانی که شما نیاز به پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان دارید نمی توان زمان دقیقی را اعلام نمود ولی همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و است اگر هنوز  نمای ساختمانتان را سنگ نکرده اید پیشنهاد می کنیم سنگ های نما را شیار اسکوپر دهید زیرا این امر موجب تثبیت سنگ  و ماندگاری بالا آن می شود و دوام بیشتری پیدا می کند.

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان
هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

ولی اگر نمای ساختمانتان را سنگ کرده اید  و لقی در سنگ های کنار پنجره  یا با کوچکترین بادی صدای لرزش در نما را احساس می کنید زمان آن رسیده است که شما هم از خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان استفاده نمایید .

پیچ رولپلاک فوری نمای ساختمان

تیم بست ساب آماده است تا خدمات خود را به دلیل حساسیت بالای این امر با سرعت عمل بسیار  بالایی ارائه دهد تا از عواقب و خطرات سقوط سنگ نما جلوگیری به عمل آورد.

خدمات پیچ رولپلاک نما بدون داربست

خدمات پیچ رولپلاک نما بدون داربست روشی می باشد که برای ارائه خدمات به جای داربست از روش راپل یا همان طناب استفاده می گردد .

مزیت های این روش :با ارائه خدمات  به این روش هزینه ها کاهش پیدا می کند   که با حذف هزینه های اضافی تنها  هزینه ارائه خدمات و مواد و مصالحی که مورد استفاده قرار می گیرد  از کارفرما دریافت می گردد .

استاندارد پیچ رولپلاک نما

استاندارد پیچ رولپلاک نما  که کمتر تیم و شرکت های ارائه دهنده به آن توجه می کنند و بدون داشتن دانش لازم شروع به ارائه خدمات می نمایند که حتی موجب آسیب بیشتر به نمای ساختمان می گردد .

در زیر مواردی که در استاندارد پیچ رولپلاک نما باید مورد توجه قرار گیرد را به صورت خلاصه بیان کرده ایم .

 • استفاده از پیچ های مخصوص:  در پیچ رولپلاک نمای ساختمان نمی توان از پیچ های دیگر استفاده گردد مشاهده گردیده که تیم های ارائه دهنده خدمات بدون رعایت این اصل شروع به پیچ کردن سنگ نما می کنند که در گذر زمان شروع به رنگ زدن و حتی با فشار سنگ دچار شکستی میگردند .
 • رولپلاک های مخصوص: استفاده از رولپلاک های مخصوص بسیار مهم می باشد بازهم تاکید می کنیم ،از استفاده از رولپلاک های غیر استاندارد سنگ پرهیز نمایید زیرا با سقوط سنگ آن ها نیز بست را رها کرده و با سنگ جدا می شوند .رولپلاک های مخصوص سنگ نما دارای گیره ها یی استوپر می باشند که به هیچ عنوان از بدنه جدا نمی شوند.
 • عدم پیچ کردن سنگ های لق: هشدار جدی ،از این کار واقعا بپرهیزید این امر بک خیانت به اعتماد کارفرما می باشد پس وجدان کاری را سرلوحه خود قرار دهید.باید سنگ های لق شده تعویض گردند و با چسب های مخصوص سنگ ( بهترین آنها محصول کشور ترکیه می باشد )با سنگ جدید یا همان سنگ به بدنه ساختمان متصل و سپس به رولپلاک آن اقدام گردد.
 • استفاده استاندارد از پیچ ها : مشاهده گردیده افرادی سود جو بدون اطلاع از استاندارد های ایمن سازی نما و برای مقرون به صرفه کردن هزینه ها از پیچ کردن استناندارد نما کم  می کنند و از کمتر استفاده کردن پیچ ها دنبال سود جویی خودشان هستند .

خیانت به اعتماد دیگران یعنی خیانت به  خودو دیگر همکاران ،تیم بست ساب آماده ارائه راهنمایی به همکاران و کارفرمایان به صورت رایگان می باشد پس لطفا  اعتبار این خدمات را با خیانت به خود و دیگران نکاهیدو همیشه صداقت را سر لوحه کار خود قرار دهید.

رعایت نکات ایمنی برای کارفرمایان در پیچ رولپلاک نما

 • بیمه نامه تیم ارائه دهنده خدمات را چک نمایید و مشخصات آنها را با بیمه نامه بررسی نمایید
 • قرارداد پیمانکاری با ارائه دهنده خدمات عقد نمایید و در آن کلیه مسئولیت  و بیمه افراد را به پیمانکار واگذار نمایید .
 • تجربه و دانش تیم اجرائی را بررسی نمایید با مطالعه مطالب فوق می توانید دانش و مهارت انها را مورد بررسی قرار دهید .
 • پیچ رولپلاک نمای ساختمان امری تخصصی می باشد میزان دانش و مهارت افراد را با نمونه کار و یا یک متر مربع برای نمونه چک نمایید.
 • بررسی نمایید پیچ کردن نما به صورت یک نواخت صورت گرفته باشد و فاصله بین پیچ ها را رعایت شده باشد .
 • میزان لرزه ای را که دریل ها مورد استفاده در نما ایجاد می کنند را بررسی نمایید و اگر موجب لرزه در 2 متر فاصله از مرکز دریل کاری باشد کار را متوقف نمایید زیرا این امر به بقیه نما آسیب می رساند و دریل آنها غیر استاندارد برای این امر می باشد .
 • بدون بازدیدکار نمی توان قیمت و هزینه خدمات را بیان داشت اگر تیمی بدین صورت عمل نمود و قیمت و هزینه خدمات را ارائه نمود  به آن تیم در زمینه دانش و تجربه در زمینه پیچ رولپلاک نما شک نمایید.

چرا تیم پیچ رولپلاک بست ساب

اگر میخواهید بیشتر درباره تیم و خدمات ما بدانید کافیست درباره ی  ویژگی خدمات ما بیشتر بدانید می توان اینگونه این امر را بیان داشت :

 • بیمه کلیه کارکنان و همکاران ما
 • عقد قرار داد معتبر پیمانکاری و تقبل کلیه مسئولیت ها
 • کیفیت بالای خدمات توسط تیم مجرب و دانش و متد های نوین
 • ابزار آلات استاندارد
 • تیم مجرب و کار آزموده
 • دانش و مهارت کافی در روش اجرای کار
 • ضمانت بهترین کیفیت
 • ضمانت بهترین قیمت
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات

مرمت سنگ های ریخته شده در خدمات پیچ رولپلاک

کلیه سنگ های ریخته شده نمای ساختمان شما با استفاده از چسب های قوی دوباره مرمت و سپس با پیچ کردن آنها به بدنه ساختمان از ریزش آنها جلوگیری به عمل می آید .

همچنین کلیه سنگ هایی که از بدنه جدا شده و شل شده اند از نما جدا و بعد از چسباندن آنها از ریزش آنها جلوگیری به عمل می آید .

پس به تیم کاری بست ساب اعتماد کرده و ما را امین خود بدانیدو ما نیز سعی میکنیم  تا در راستای اعتماد شما خدماتی با کیفیت و با قیمتی مناسب خدمت شما عزیزان ارائه نماییم شماره تماس با ما :0912945074علی نقی

Related posts

درزگیری نمای ساختمان با طناب

bestsabadmin

پیچ رولپلاک نما

bestsabadmin

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

bestsabadmin

5 comments

و حید نوامبر 3, 2018 at 5:41 ق.ظ

هزینه پیچ رولپلاک سه طبقه با بحر 10 چقدر میشهش

Reply
bestsabadmin نوامبر 3, 2018 at 5:43 ق.ظ

پیش فاکتور خدمتتون ارسال شد

Reply
محمد نوامبر 3, 2018 at 5:46 ق.ظ

واقعا مطلب جامع و خوبی در مورد پیچ رولپلاک نمای ساختمان نوشتید

Reply
فریدون دسامبر 27, 2018 at 2:11 ب.ظ

سلام ببخشید تیم شما توی شهرستان هم فعالیت داره ؟

Reply
پیمان دسامبر 27, 2018 at 4:39 ب.ظ

سلام ببخشید میشه بفرمایید سنگ های ریخته شده رو با چه موادی بازسازی می کنین ؟

Reply

Leave a Comment

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707