پیچ رولپلاک نمای ساختمان

277
80%
Awesome

پیچ رولپلاک

پیچ رولپلاک بست ساب بست ساب بهترین کیفیت را ارائه می نماید

  • Design

پیچ رولپلاک نمای ساختمان به مقاوم سازی نمای سنگی و …ساختمان گفته می شود که برای مقاوم سازی نما مورد استفاده قرار می گیرد. تیم بست ساب با ارائه خدمات پیچ رولپلاک ساختمان ایمنی   نمای ساختمان شما را به ارمغان می آورد کیفیت و تعرفه های ارزان خدمات ما غیر قابل رقابت می باشد تنها کافیست باما تماس یبگیرید:

تماس با بست ساب:۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ رولپلاک بدون هیچ شکی  میتواند موجب زیبایی ساختمان و شما و هخمکچنین جلوگیری از  از بین رفتن و فرسودگی نما می شود .از آنجایی که نمای ساختمان  از اصلی ترین  زیبایی های یک مجتمع می باشد و از دست رفتن آن زیبایی درونی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان
پیچ رولپلاک نمای ساختمان

با فرسودگی و ازدست رفتن قسمتی از نمای ساختمان  کل نمای ساختمان تحت تاثیر این امر قرار می گیرد و هزینه گزافی را برای  مالک مجتمع ایجاد می کند که می توان با آسودگی از آسیب دیدگی و  سقوط  واز بین رفتن زیبایی نما جلو گیری نمود

 

اگر به دنبال راهی برای مقاوم سازی نمای ساختمانتان هستید  و مخواهید عمر  سنگ نمای ساختمان خود را افزایش دهید  می توانید از این خدمات استفاده کنید  استفاده از این خدمات نمای ساختمان شما را از فرسودگی حفظ می نماید و همچنین دیگر نگران ریزش سنگ نما  بر روی عابرین پیاده نخواهید بود .

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

پیچ رولپلاک نمای ساختمان برای افزایش دوام وزیبایی نمای ساختمان و عمر نما و همچنین یک روش عالی برای  بهینه کردن ایمنی نمای ساختمان در مقابل فرسودگی لقی و خطر سقوط یک امر مهم تلقی میگردد.

بهترین نوع نما هم در گذر زمان ممکن است ودگی در اثر فرسودگی و  نصب نا مطمعن و نا ایمن سنگ  دچار سستی و لرزش  و سقوط قرار بگیرد.

خدمات در تهران

تیم بست ساب  با بیش از دودهه فعالیت خدمات ساختمانی وتیم مجرب در کنار تعرفه های ارزان و کیفیت بالای خدمات اماده ارائه خدمات در سرتاسر استان تهران می باشد.

پیچ رولپلاک سنگ نما ساختمان

مجری و تیم اجرایی خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان بست ساب با دودهه فعالیت مستمر در ارائه خدمات  و جلب رضایت صد درصدی کار فرمایان خود  آماده ارائه خدمات  نماشویی ساختمان و پیچ رول پلاک  سنگ نما در سرتاسر ایران با تیم مجرب خود  و متد ها  و روش های گوناگون   با کیفیت بالا را ارائه می نماید.

چرا پیچ رولپلاک سنگ نما

  • سنگ نما از هر جنس و مدلی که استفاده گردد ممکن مسئول اجرایی آن در نما کاری و محکم کاری آن  دقتو حساسیت زیادی را خرج ندهد  و با خالی ماندن قسمت و یاپشت یک سنگ با گذشت زمان آن سنگ دچار سستی گردد  و سقوط کند .
  • سنگ نما در گذر  زمان  و مواد نگهدارنده آن  اهم از سیمان و دوغاب و چسب نما دچار سستی شده و به آرامی سنگ  از مواد نگهدارنده جدا شده و ریزش می کند  که برای جلوگیری از باید از خدمات ایمن سازی استفاده کرد.

آیا می دانستید با سقوط سنگ نما بر روی پیاده رو و یا عابران پیاده مالک ساختمان جوابگوی تبعات آن می باشد برای جلوگیری از تبعات بعدی کافیست با ما تماس بگیرید تا نمایی ایمن داشته باشید :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

 

پیچ رولپلاک نمای ساختمان
پیچ رولپلاک نمای ساختمان

با ریزش قسمتی از نما ممکن است  بخش های دیگر نیز دچار ریزش گردند  و کل سطح نما تحت تاثیر قرار بگیرند.

ابزار مخصوص پیچ رولپلاک :

ابزاری که برای خدمات ایمن سازی نمای ساختمان و یا همان پیچ رولپلاک ساختمان استفاده می گردد عبارتند از :

  • طناب و کمربند محافظ
  • دلر مخصوص
  • سنگ فرز و برش
  • پیچ ۶ سانتی متری مخصوص پ

و دیگر مواد لازم  که برای اجرای خدمات از آن بهره گرفته می شود.

قیمت و هزینه پیچ رولپلاک

اهم عوامل تاثیر گذار برهزینه پیچ رولپلاک را می توان  تاثیر پذیر از نوع جنس  و رنگ سنگ نما، رگه های موجود  و کیفیت سنگ ها،ضخامت سنگ و ابعاد  برش خرده  و نحوه فذاوری سنگ ها ،نحوه نماسازی نما،مصالح مورد مصرفی،نوع دیواری که سنگ نما بر روی آن قرار گرفته است.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان
پیچ رولپلاک نمای ساختمان

بست ساب با تجهیز تیم خود به بهترین و بروزترین ابزار آلات و ماشین آلات و با تکیه  بر دانش و فن کسب شده در این بیست سال خدمات خود آماده ارائه خدمات در سرتاسر ایران :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

روش انجام پیچ رولپلاک ساختمان

با فاصله ۶۰ سانتی متری  از نمای  ساختمان   عملیات پیچ رولپلاک نصب میگردد. و در صورت  کم بودن عرض از ۵۰ سانی متر بر روی هر یک از پلاک ها  دو پیچ  زده خواهد شد.

بهتر است برای  افزایش ثبات سنگ نما  و ثابت کردن نمای سنگی   که قطر آن ها  از ۱۰ سانتی متر کمتر است . ابتدا  سطح سنگ را  به وسیله یک دریل معمولی  سوراخ می گردد  و در صورت رسیدن به مواد نگهدارنده سطح سنگ بتون  بهوسیله دریل چکشی   بتون  سوراخ می شود  و با کار گذاشتن رول پلاک  سنگ  به نما پیچ می شود و سپس توسط بتونه های هم رنگ سنگی و مقاوم   همسطح می گردد.

هزینه پیچ رولپلاک ساختمان :

هزینه پیچ رول پلاک  سنگ  نمای ساختمان  بر اساس پارامتر های  به مثال  متراژ واحد  جنس سنگ و نوع آن  تعداد پیچ و رول پلاک هایی که مورد مصرف قرار میگیرد   و منطقه انجام پروژه  و بسیار عوامل دیگر  بستگی دارد. شرکت بست ساب  به وسیله ابزار الات جدید و استاندار د و تیم مجرب  کیفیت بی همتایی را  به همراه هزینه های ارزان را برای شما به ارمغان می آورد.

 چه زمانی نیاز به خدمات پیچ رولپلاک داریم

معمولا نیاز به خدمات پیچ رولپلاک نما  به سه نوعغ می باشد  در حالت نخست  زمانیی است که سطح نمای سنگ شده در گذر زمان  و گذر عمر نما سنگ نما شل  شده  است نیاز مند این نوع خدمات می باشیم.

در صورت خرابی قسمتی از سطح  نما  تخریب  شده باشد  برای بازسازی و ایمن سازی و جلوگیری از گسترش خرابی از این نوع خدمات استفاده می گردد.

در حالت سوم برای   افزایش ایمنی در کار  بعد از  عملیات نماسازی از این خدمات استفاده می گردد.

پیچ رولپلاک قبل از نماشویی

تیم بست ساب  در صورت درخواست کارفرما خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان را قبل از ارائه خدمات نماشویی  به اجرا در می آور د در  صورت درخواست خدمات پیچ رولپلاک در کنار نماشویی تیم بست ساب  تخفیفات ویژه ای را  برای  کارفرمایان در نظر می گیرد برای  اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

اطلاعات بیشتر در مورد نماشویی

کفسابی و کفشویی

خدمات کفسابی و سنگسابی و کفشویی بست ساب  دیگر خدمات تیم بست ساب می باشد  که با کیفیت و تعرفه های ارزان  در سرتاسر ایران ارائه می گردد.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان با بهترین قیمت توسط تیم بست ساب

پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

سنگ های نمای ساختمان  با گذشت زمان  ممکن است ایستادگی و مقاومت خود را ازدست بدهند و در اثر فرسودگی  دچار ریزش گردند و این امر می تواند خطراتی جدی را هم برای مالک ساختمان و هم برای عابران پیاده ایجاد کند برای جلوگیری از این امر نیاز به خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان می باشد.

 

ضمانت بهترین کیفیت و ارائه خدمات با استادارد ایمنی بالا و استفاده از پیچ  و رولپلاک با کیفیت بالا را از بست ساب بخواهید رضایت مشتریان را با کیفیت  باللای خدماتمان و تعرفه های ارزان به دست می آوریم .

خدمات پیچ رولپلاک ساختمان

بست ساب ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک ساختمان  در سرتاسر ایرا ن با تعرفه های ارزان و با کیفیت بی همتا    کافیست با ما تماس بگیرید :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

تیم بست ساب  اماده ارائه خدمات  این مقاله با داربست و بدون داربست در سرتا سر کشور ایران می باشد

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.