نماشویی

4 359
90%
بست ساب

نماشویی

نماشویی خدماتی برای شستشوی نمایساختمان از جرم و کثیفی می باشد

 • Criteria

خدمات نماشویی بست ساب بهترین کیفیت و تعرفه های ارزان را هدیه می دهد

نماشویی _نماشویی ساختمان _نماشویی سنتی _نماشویی با طناب خدماتی است که برای تمیز کردن نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد  و جزو خدمات ساختمانی می باشد  .شرکت نماشویی بست ساب  با استفاده از دستگاه های استاندارد نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یکی از برترین و بهترین شرکت های نماشویی ایران می باشد.

می توان گفت خدمات نماشویی امری تخصصی  می باشد تا بتوان کیفیت بهتر در خدمات را به کار فرما ارائه نمود .

شرکت نما شویی بست ساب  در ایران با دودهه فعالیت مستمر و خدمت صادقانه در امر شستشوی نمای ساختمان  بهترین کیفیت را به کار فرمایان خود ارائه می نماید.

تماس با تیم بست ساب :09129451074

نماشویی

نماشویی ساختمان  به یک لازمه در دنیای امروز خدمات ساختمان تبدیل گشته است زیرا به دلیل افزایش آلاینده ها در سطح شهر ها  و دوده و غبار و درنتیجه باران های اسیدی  زیبایی ساختمان را از بین می برد.

 انباشت دوده و غبار و باران های اسیدی موجب آسیب دیدگی سطح نمای ساختمان می گردد .

 

نماشویی ساختمان
خدمات نماشویی ساختمان بست ساب

 

که در اثر آن زیان هایی به مالک ساختمان وارد می شود برای جلوگیری از این امر نیاز به نماشویی ساختمان می باشد .

برای رهایی از مشکلات کثیفی نمای ساختمان  با تیم نماشویی بست ساب تماس بگیرید.

نماشویی سنتی

نماشویی سنتی بست ساب  در این نوع خدمات  برای شستشوی نمای ساختمان از ابزار الات پیشرفته استفاده نمی گردد و تنها از  ابزار الات شستشوی ساده و تیم اجرایی استفاده می گردد تا  نمای ساختمان  مورد شستشو قرار گیرد  نماشویی سنتی بیشتر بر اصل شستشو توسط تیم اجرایی استوار می باشد و حتی میتواند ظرافت کار را بیشتر کند و کیفیت را بالا ببرد .

نماشویی نما

نمای ساختمان یک اصل زیبایی محیطی می باشد و مانند یک لباس میتواند  موجب قضاوت در باره کل ساختمان  یک متغییر گردد نماشویی نما  برای افزایش زیبایی و ظاهر زیبا بخشیدن به یک بنا اصل مهم می باشد به هیچ وجه نمای ساختمان را به مدت طولانی در کثیفی رها نکنید .

نماشویی در مشهد

نماشویی در مشهد تیم بست ساب  تا به امروز  به بیش از ۸۰۰ واحد مسکونی و تجاری و اداری در سطح شهرستان مشهد خدمات رسانی کرده است دلیل  موفقیت تیم بست ساب را میتوان در تعرفه هایی پایین و کیفیت بالای خدمات  بست ساب دانست.

نماشویی ساختمان اصفهان

تیم بست با  دو تیم احرایی در سطح استان اصفهان و خدمات رسانی به بیش از ۹۰۰ واحد مسکونی تجاری و اداری  توانسته رضایت هم استانی های عزیز در اصفهان را نیز به دست اورد.

قرار داد نماشویی ساختمان

قرار داد نماشویی با تیم بست ساب  شامل ضمانت کیفیت بالا و تعرفه هاان ی ارز

 

 

نماشویی ساختمان   امری واجب برای حفط زیبایی ساختمان ها می باشد.  به دلیل افزایش الودگی های محیط و گرد و غبار  موجب از دست رفتن زیبایی نمای ساختمان ها می شوند .ودر کنار این امر باران های اسیدی وزنگ اب موجب اسیب دیدگی سنگ نمای ساختمان ها می شود.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان و شستشوی نما ی ساختمان بست ساب با استفاده از بروزترین دستگاه ها  پیشرفته جهان وبا بهترین مواد و مصالح  در زمینه نماشویی بهترین کیفیت و تمیزی و درخشندگی را به مشتریان خود هدیه می دهد.

 

نماشویی
نماشویی

 

 

خدمات نماشویی

ما  توانسته ایم با بیش ازدو دهه فعالیت مستمر  در امر خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی توانسته رضایت  صد در صدی مشتریان خود را جلب نماید و همه تلاش خود را بکار می گیرد تا با کیفیت  و تعرفه های ارزان بتواند رضایت شما عزیزان را کسب کند .

تیم ما  در کنار ارائه خدمات خود  در صورت نیاز و درخواست کار فرما آمادگی  برطرف کردن آسیب های سطح نمای ساختمان نیز می باشد .

برای شستشوی نما ی ساختمان و نماشویی ساختمان خود با ما تماس بگیرید.09129451074

خدمات نماشویی ما در تمام استان ها قابل ارائه به کار فرمایانمان می باشد

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب  به دلیل ارتفاع بالای ساختمان ها از این روش برای سهولت کار استفاده می گیردد معمولا در مکان هایی که امکان داربست بندی  نمی باشد از این رو استفاده می گردد تا عملیات شستشوی نمای ساختمان صورت بگیرد.

نماشویی ساختمان  و شستشوی نما ی ساختمان امروزه با رشد طبقات ساختمان ها  به امری متداوم برای نظافت  ظاهر بیرونی ساختمان ها استفاده میگردد.همچنین  با گذشت مدتی از عمر ساختمان آلودگی هوا بر سطح آن تاثیر می گذارد .و زیبایی را از جلوه ساختمان می زداید .از این رو تیم نماشویی بست ساب  با بیش از بیست سال سابقه خدمت گذاری در زمینه ساختمان برای شما عزیزان آماده ارائه خدمات شستشوی نما در سرتاسر کشور می باشد .

پس به صورت خلاصه دلایل شستشوی نما را می توان به شرح زیر بیان کرد:

 • افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان
 • رفع  دوده و لک ها و جرم و زنگ اب از سطح نما
 • رفع آسیب دیدگی  نمای ساختمان

از خدمات نماشویی شما می توانید  برای تازگی و افزایش زیبایی محیط کار و یا مجتمع   خود  بهره بگیرید

نماشویی ارزان

نماشویی ارزان بست ساب  با تخفیفات ویژه برای خدمات بدون کاهش  کیفیت خدمات برای کارفرمایانی که از زمستان 97 تا پایان بهار97 با ما تماس بگیرند این خدمات با تخفیفات ویژه در سرتاسر ایران ارائه می گردد.

نماشویی بست ساب

تیم بست ساب با تهیه و تجهیز تیم خود به بروز ترین دستگاه های  و بالاترین استاندارد های جهانی  موجود در بازار  و آموزش مداوم  نیروهای کاری خود  برای ارائه بهترین کیفیت در خدمات شستشوی نمای ساختمان  و جلب رضایت مشتریان خود گام بر می دارد هدف ما جلب رضایت و ارائه بهترین کیفیت بر ای تمام کسانی است که به ما اعتماد میکنند تا جوابگوی اعتماد شما باشد.

کیفیت بزرگترین تبلیغ ما و جلب رضایت کارفرمایان  هدف تیم بست ساب می باشد.تماس 24 ساعته:09129451074

نماشویی چیست

به صورت خلاصه وار نماشویی  و شستشوی نما  یه وسیله  ابزار و امکانات را نماشویی می گویند.امروزه در ایجاد نمای یک ساختمان از موارد متعددی استفاده می شود  یعنی گاها  نمای ایجاد شده سنگ ،آجر،شیشه،کامپوزیت و… می باشد .که هرکدام با ابزار ها و تجهیزات مخصوص به خود شسته و نظافت می گردند .

در زمان های گذشته نماشویی به شکل امروزه  پیشرفت   نداشته و بیشتر شستشو ها با دست  و بدون ابزار های صنعتی و دستگاه ها صورت می گرفته است.در نتیجه کار صورت گرفته کیفیت لازم را نداشته و مورد پسند واقع نمی گردید ولی امروزه با به وجودآمدن دستگاه ها و ابزار های جدید و پیشرفته این حرفه به صورت  خیلی خوب و حرفه ای دنبال می شودو در نتیجه کار با کیفیتی ارائه می گردد.

نماشویی نما های سنگ شده به چه صورت انجام می گیرد

نماهای ساختمانی که از جنس سنگ می باشند از تاریخچه بسیار درازی  برخوردار هستند  و در ایران و جهان نیز پر طرفدار ترین نوع  جنس نما می باشند  دلیل آن را میتوان به کیفیت و زیبای  بسیار زیاد و دوام و عمر این نما ها دانست  سنگ های که برای نما بیشترین استفاده می شود را میتوان  از دهبید، گرانیت  و رومی و…. دانست .

نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی  نیاز به  شستشو دارند تا بتوان زیبایی آن را تثبیت کرد و همچنین  از فرسودگی و ریز ش آن  جلو گیری کرد .

نماشویی با کیفیت

خدمات نماشویی ساختمان با کیفیت  تنها به سابقه و تجربه کاری  تیم اجرایی در کنار دستگاه و ابزار های مورداستفاده بستگی دارد تجربه در کنار استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات  با جلوگیری از اسیب نمای ساختمان به افزایش کیفیت نیز منجر میگردد .

پیچ رولپلاک در نماشویی

نماهای سنگی پس از گذشت مدت زمانی از  انجام عملیات معمولا پس از 10 سال  دچار سستی و فرسودگی و لقی می شوند  که در صورت در خواست کار فرما پیچ رولپلاک نما نیز  در عملیات شستشوی نمای ساختمان  انجام می گیرد .

برای اطلاعات بیشتر در باره آن بهتر است این مقاله را بخوانید: پیچ رولپلاک نمای ساختمان

ایمنی نماشویی

همه می دانیم کار درارتفاع  یک کار آسان نیست و خطرات بسیار زیادی را نیز دارا  می باشد و هرگونه سهل انگاری در خدمات نماشویی می تواند عواقب بسیار بدبی را داشته باشد .کار نماشویی یکی از سخت ترین و هیجان آنگیز ترین کار های دنیا می باشد پس در این کار علاوه بر حساسیت بالای کار شخص اپراتور و یا متصدی باید دارای تجربه دانش و تخصص زیادی باشد  در غیر این صورت خطر های جانی او را تهدید کرده وعواقب خیلی بدی را در پی خواهد داشت.

نماشویی ساختمان

استفاده از طناب ایمنی و کمربند محافظ و کمربند ابزار  در امر عملیات بسیار مهم می باشد و اگر  سهل انگاری صورت گیرد میتواند خطرات جانی بسیار زیادی را تیم اجرایی تهدید کند.

رنگ نمای ساختمان در نماشویی

رنگ نمای ساختمان در صورت درخواست کارفرما  تیم بست ساب میتواند نمای ساختمان را که دچار کثیفی و جرم شده است  و یا زیبایی خود را ازدست داده است بعد از نماشویی رنگ نماید .

روش های نماشویی ساختمان

 نماشویی ساختمان باروش های مختلفی صورت می گیرد  ازجمله  با داربست و بدون داربست (به وسیله طناب) و راپل و….ولی متداول ترین نوع روش برای این نوع خدمات استفاده از طناب و داربست  برای انجام کار می باشد.

از بین دو روش  ذکر گردیده روش داربست نسبت به انواع دیگر امنیت بسیار باللاتری دارا می باشد و کاری با کیفیت نیز ارائه میگردد البته این نوع روش برای ساختمان هایی به کار منی رود که دارای ارتفاعات زیادی نباشند ولی در برج ها و ساختمان هایی که  دارای ارتفاعات خیلی زیادی هستند از سایر روش ها استفاده  می گردد.

دلایل شستشوی نما ی ساختمان

نماشویی و شستشوی نما به دلایلی  انجام می گیرد که چند مورد را بیان می کنیم :

 • وجود آلاینده های موجود در فضا مثل دود گرد و خاک و غیره  و قرار گرفتن آنها  بر روی نما.
 • باران های اسیدی  که موجب سوختگی و شوره زدن  نما می شود ، باران های اسیدی امروزه در شهر های بزرگ  آسیب های زیادی برروی نما ایجاد میکنند که برای رهایی از این آسیب ها بهتر است توسط نانو کاری از نما محافظت گردد.
 • وجود لکه جرم و کثیفی و زنجاب بر روی سطح نما
 • ریختن گچ ،سیمان،رنگ،پودر و غیره  بر روی نما در اثر عملیات ساختمانی
 • آسیب های ناشی از آتش سوزری که میتواند باعث از دست رفتن زیبایی  و کیفیت نما گردد.

تجهیزات شستشوی نمای ساختمان

از جمله تجهیزاتی که در نماشویی و شستشوی نما مورد استفاده قرار میگیرد و خیلی به آن ها نیاز است  دستگاه واتر بلاست و مواد ساینده مرغوب یعنی سیلیس که در اشکال ،رنگ ها، اندازه ها و درجه بندب های گوناگونی موجود است  و همچنین مواد شوینده  از جمله دیسکلیر  که دارای در جه بندبی و درصد بندی مختلف است.

دستگاه واتر بلاست و واترجت  در نماشویی ساختمان

مطالب مرتبط
1 of 10

دستگاه واتر بلاست یکی از انواع دستگاه های  تامیین کننده فشار و بار برای انجام عملیات می باشد که دارای انواع مختلفی است که  می تواند آب و دیگر مواد مورد نیاز مانند مواد ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا  بر روی سطح پخش کند و باعث پاکسازی سطح گردد.که این نوع دستگاه دارای دو نوع سه فاتز و تک فاز در بازار موجود می باشد .

دستگاه مورد استفاده در نماشویی دستگاه سه فاز می باشد زیرا  بتوان کاری با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن ارایه گردد.

شستشوی نما با مواد شیمیایی

استفاده از مواد شیمیایی  برای شستن سطح نمای ساختمان  و نماشویی ساختمان و پاک کردن آن  از جرم ها  نوشته ها سیمان و گچ رنگ دوده  و رسوبات مورد استفاده قرار میگیرد.

سیلیس در شستشوی نمای ساختمان چه کاربردی دارد :

سیلیس ماده اولیه موجود  برای تهیه شیشه میباشد که از سنگ کوارتز به عمل آمده و در اشکال و رنگ ها  طرح ها و درجه بندب های مختلفی در بازار موجود است که در کار نماشویی و سند بلاست خشک و در دیگر کار ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به بیان است که شخص اپراتور هنگام تزریق سیلیس بر روی سطح مراقب  دستگاه تنفسی خود باشد زیرا  موجب  بیماری های ریوی و تنفسی  می شود پس لازم است که  از لبتاس های مخصوص در هنگام نما شویی استفاده گردد.

تیم بست ساب با بهره گیری از بهترین دستگاه ها آماده اترائه خدمات ایمن و با کیفیت شستشوی نما در سرتا سر کشور می باشد.

قیمت نماشویی

از جمله عواملی که  در قیمت نما شویی ساختمان تاثیر گذار هستند چند مورد کلی زیر را می توان نام برد:

 • متراژ پروژه: هرچه مقدار پروژه بیشتر باشد هزینه نماشویی بیشتر خواهد شد ولی در تعرفه ها تخفیفاتی بسیار خوبی برای مشتریان لحاظ خواهد شد.و هرچه متراژ پروژه کمتر باشد هزینه شستشوی نما کم خواهد بود و تخفیفات کمتری اعمال خواهد شد.
 • میزان کثیفی نما:هرچه سطح نمای ساختمان بیشتر بیشتر کثیف شده باشد نیاز به هزینه  مواد و زمان بیشتری خواهد برد  در نتیجه قیمت مختومه برای مشتری  نیز بالا تر می رود و هرچه نما کمتر دچار کثیفی شده باشد هزینه مواد و زرمان فعالیتی نیز کمتر خواهد شد و در مقابل هزینه برای مشتری کمتر خواهد شد.

هزینه نماشویی ساختمان

 دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه شستشوی نمای ساختمان

 • ترمیم و تعمییر : اگر که در نمای ساختمان نیازی به  تعمییر و ترمیم باشد در این صورت  هزینه اضافی بر شستشوی نما  تعلق میگیرد.و اگر نیازی به ترمیم وتعمییر نباشد هزینه اضافی دریافت نمی گردد.
 • نحوه انجام کار :اگر که شستشوی نمت با طناب صورت بگیرد  در این صورت هزینه آن نسبت به  سایر روش ها افزایش  می یابد .ولی اگر که شستش.وی نما  با داربست انجام گیرد هزینه  متداول از کار فرما دریافت می گردد.

لازم به بیان است  برای تعیین قیمت دقیق و بحث در باره  جزئیات کار نیاز به حضور کارشناس  در محل می باشد تا  براورد قیمت و جزئیات کار  به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

تیم کفسابی و نماشویی بست ساب با استفاده بهینه و کم کردن هزینه های اضافی بهترین تعرفه های برای شستشوی نما را به مشتریان خود ارائه می کند.

اقدامات جانبی در شستشوی نمای ساختمان

یکی از اقداماتی که در شستشوی نمای ساختمان انجام می یرد  تعمییر و ترمیم سطو ح سنگی می باشد  که اگر  سنگ نما آن استحکام خود را از دست داده باشد و دچارلقی و ریختگی شده باشد میتوان آن را  با عملیات پیچ رول پلاک سفت و محکم کرد  و به نما  استحکام لازم و کافی را بخشید  از اقدامات دیگری که  در زمینه  نماشویی صورت می گیرد .

 

انجام بتونه کاری و گرفتن درز ها و منافذ سطح مورد نظر می باشد  و در نهایت با توافق کار فرما اگر چه نیازی به  نانو کاری باشد  عملیات نانو  صورت می گیرد. که تیم کاری بست ساب  به شما  کارفرمایان پیشنهاد می کند  که برای استحکام و زیبایی نمای ساختمان خود حتما از نانو استفاده کنید.

نانو در نماشویی ساختمان

نماشویی امرووزه برای مقاوم سازی سطح نما در برابر  آسشیب دیدگی و جلوگیری از کم شدن استحکام نما از نانو  که یک ماده رزینی می باشد استفاده می گردد.که در اشکال و درجه بندی های مختلفی را دارا می باشد.

شستشوی نما و نماشویی ترمه وود و نما های چوبی

شستشوی نمای ترمه وود یا نماشویی نماهای چوبی به دلیل  حساسیت و آسیب پذیری نسبت به آب  با روش و متد های مخصوص  به تمیز کردن سطح چوب  انجام میگیرد که به دلیل حفظ  سیاست کاری و متد ها از  بیان آن  معذوریم .تیم بست ساب تنها ارائه دهنده نماشویی و شستشوی نماهای چوبی و ترمه وود می باشد .

 شستشوی نماهای چوبی را به ما بسپارید :09129451074

مزایای نانو در نماشویی

 • ایجاد پیوندی محکم و قوی با سطح مورد نظر
 • ضد آب و ضد لک و شوره بودن
 • افزایش مقاومت سطح  در برابر سایش و خراش
 • افزایش طول عمر سنگ

استفاده از نانو هزینه بر بوده و لی هزینه آن نسبت به مزیت های آن مقرون به صرفه می باشد.زیرا

ساختمان تیم نما شویی بست ساب  با تکیه بر تجربه و دانش  و تخصص خود و با بکار گیری نیروی مجرب و کار آزموده  و استفاده از  بهترین متد ها و روش ها و تجهیزات و امکانات  توانسته  در زمینه شستشوی نما  با عنوان یک تیم  مطرح گشته و شناخته شده  پا به عرصه بگذارد پس به ما اعتماد کنید  تا زیبایی و کیفیت را برای شما به ارمغان آوریم .

فعالیت های نماشویی بست ساب در سال 96:

 • نماشویی ساختمان قلعه کو هاب که یکی از بنا های تاریخی دوره صفویه واقع در نطنز می باشد.
 • شستشوی نمای مجتمع مسکونی واقع در نیاوران خیابان خداوردی
 • نماشویی ساختمان  مجتمع مسکونی  واقع در تهران نو  خیابان بو علی
 • شستشوی آزمایشگاه  کنترل مواد غذایی آرایش بهداشتی اقع در میدان نیلوفر عباس آبادی
 • ارائه خدمات مجتمع مسکونی واقع در قلعه مرغی
 • شستشوی نمای ساختمان مخابرات تبریز
 • نماشویی پادگان برخورداری واقع در عجب شیر
 • ارائه خدمات به شرکت پویا گستر واقع در شهرک صنعتی نصیر آباد .
 • شستشوی نمای ساختمتان شماره 7بخش زیر ساخت ها واقع در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)
 • ارائه خدمات به مجتمع مسکونی  واقع در خیابان در بند .
 • اشستشوی گنبد و گلدسته های مسجد جامع صدا و سیمای واقع در پارک وی.
 • ارائه خدمات به مجتمع مسکونی  واقع در میدان ونک .
 • شستشوی نمای مجتمع مسکونی  واقع در  عبدل آباد
 • شستشوی سوله وسازه و نمای شرکت خصوصی واقع در  قرچک  ورامین .
 • شستشوی نمای ساختمان اداری شرکت عدل اطمینان واقع در جاده شور آباد.

Building Facade Cleaning

Washing of the facade of the building with full automatic devices and experienced team and standard tools for washing the facade of the company

Washing the building facade today is associated with the growth of building floors, which is constantly used to clean the exterior of the buildings. It also affects the surface of the air over the course of the life of the building, and brings the beauty away from the effect of the building. Hence With more than twenty years of service experience in building, you are ready to provide laundry services to your loved ones throughout the country.

دلایل  شستشوی نمای ساختمان ها

مهمتر عامل که نیاز به نماشویی را برای ساختمان امری ضروری می کند آلودگی های هوا و باران های اسیدی  و گرد غبار می باشد  زیرا این عوامل موجب رسوب گیری سطح نما و از بین رفتن  زیبایی و در خشندگی نماهای ساختمان ها می گردد  و هم چنین به جرم گیری و زنگ آب و باران های اسیدی  سطح نما دچار آسیب دیدگی می گردد و نیاز به شستشوی نما را افزایش می دهد.

 نماشویی کاشی

در  مواردی سطح نمای ساختمان ها به جای استفاده از سنگ  از کاشی بهره گرفته می شود  نماشویی کاشی  یک امر تخصصی برای  از دست نرفتن سطح و مقاومت آن می باشد نما های کاشی زیبایی خاصی را نسبت به نما های دیگر به دلیل طرح ها و رنگ ها  خود دارند و اسیب پذیری این نما ها نیز بسیار بیشتر از  نماهای دیگر می باشد .

 شستشوی نما های رنگ شده چگونه است ؟

در نماهای سیمانی بعد از سیمانکاری از  استر رنگ استفاده می شود  وو یا از پودر سنگ برای زیبا تر شدن آن استفاده می شود.

که این نما ها دچار زنگ آب می شوند  و  حالت بسیار زشتی را به خود می گیرند تیم بست ساب زیبایی نمای  استر شده شما را در کوتاهترین زمان و ارزانترین نرخ  برایتان به ارمغان می آورد .

نماشویی در قم تهران و البرز

تیم بست  اماده ارائه خدمات  شستشوی نما در سطح استان قم با تعرفه  و قیمت ارزان و کیفیت و متد های روز دنیا  کیفیت خود را ضمانت می کند.

تیم بست ساب تمام مشکلات را در طول انجام  عملیات شستشوی نما  آسیب دیدگی های نما را برطرف می کند.

رفع آسیب دیدگی سطح نما به چه صورت انجام می گیرد

تیم بست ساب در کنار ارائه خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نما برای صرفه جویی هزینه ها و افزایش رضایت مشتری  سطح نما را از اسیب دیدگی ها پاک و اسیب دیدگی های سطح را برطرف می کند .

این خدمات  در کنار خدمات دیگر ما  برای افزایش رضایت مشتریانمال  ارایه میگردد تا دوباره کاری برای کار فرما صورت نگیرد.

نماشویی و شستشوی گنبد و گلدسته

تیم بست ساب اماده ارائه خدمات  نماشویی برای مساجد و حرم های متبرکه را دادا می باشد  این نوع خدمات باقیمت و تخفیفات ویژه ای را دارا می باشد.

شستشوی نمای  تالار های پذیرایی هتل و رستوران

نماشویی  تالار های پذیرایی بنا به حساسیت و نورپردازی های خواص نیاز به تجربه  برای جلوگیری از خرابی و اشکال در نور پردازی ها می باشد که تیم بست ساب  با تجربه دراز مدت خود اماده ارائه خدمات در سر تاسر ایران می باشد.

شستشوی   نماهای قدیمی

اماده شستشوی نما و رفع الودگی ها از سطح ساختمان های باقدرمت زیاد بدون هیچگونه اسیب دیدگی به سطح  تنها کافیست با مل تماس بگیرید و با ابزار و خدمات و اصول کاری و خدمات دهی ما اشنا شوید.

شستشوی نمای آجری

نماشو یی آجر و نماهای آجری از دیربازترین نماهای ساختمانی بوده است  و به دلیل زیبایی  خود امروزه نیز مورد توجه معماران قرتار می گیرد  شستشوی نمای آجری معمولا  با مواد  شوینده مخصوص سطح آجری و آب و در صورت نیاز به همراه سیلیس انجام می گیرد.

نماشویی ارزان

نماشویی ارزان بست ساب در سرتاسر ایران تیم بست ساب از زمستان ۹۶ تا بهار ۹۷ تخفیفات ویژه ای را برای خدمات نماشویی ارزان در نظر گرفته  با تماس با ما شما تا ۳۰ درصد تخفیف ویژه را دریافت خواهید کرد  تخفیف  بدون تاثیر برکیفست خدماتمان است  و هیچگونه تاثیری بر کیفیت خدماتمان نخواهد گذاشت و با خیال اسود می توانید از خدمات ما بهره بگیرید .

بست ساب باسابقه طولانی خود در امر خدمات ساختمانی و گسترش فعالیت خود و افزایش رضایتمندی در کارفرمایان دوره های آموزشی را هر دوماه برای کارکنان خود برگزار می کند و جدید ترین متد ها و روش را برای ارائه کیفیت بیشتر در خدمات را برای خدمات برگزار می کند .

تعرفه های نماشویی

برای اطلاع از تعرفه و هزینه نماشویی  با ما تماس بگیرد ما ارزانترین تعرفه ها را برای کار فرمایان ارائه می دهیم.

تماس با تیم بست ساب

ارائه خدمات سندبلاست خشک نماشویی وکفسابی :09129451074

نماشویی :

همکار و خدمات در خارج از کشور در لینک زیر

همکار خارجی

 

خدمات شستشوی نمای ساختمان با بهترین کیفیت و تعرفه های ارزان

 

90%
بست ساب

نماشویی

نماشویی خدماتی برای شستشوی نمایساختمان از جرم و کثیفی می باشد

 • Criteria

خدمات نماشویی بست ساب بهترین کیفیت و تعرفه های ارزان را هدیه می دهد

4 Comments
 1. وحید says

  خدمات نتیم بست ساب در زمینه نماشویی و شستشوی نمای ساختمان عالیه

 2. سجاد says

  واقعا بسیار عالی مفاله در مورد نماشویی نوشتید

 3. مهدی says

  از خدمات بست ساب برای شستشوی نمای ساختمان استفاده کردم تعرفه هاش بسیار ارزونتر از دیگر شرکت ها است تشکر از تیم عالی بست ساب

 4. محمد says

  تعرفه ها ی نماشویی رو هم کاش در این پست مینوشتید

Leave A Reply

Your email address will not be published.