شستن نمای ساختمان را اصطلاحا نماشویی می گویند  شستن نمای ساختمان به دلایل گوناگونی صورت میگیرد که مهمترین عوامل شستن نمای ساختمان جرم و کثیفی و دوده و باران های اسیدی می باشد  دلیل دیگر آن شوره زدنگ سنگ نما می باشد .

در عمل شستن سطح نمای ساختمان  سطح ساختمان توسط تیم نماشو و با استفاده از طناب یا داربست و نفرات مجرب راپل کار و دستگاه های مخصوص نماشووی واتر جت و سند بلاستر استفاده می گردد.

شستن نمای ساختمان

روش شستن نمای ساختمان

شستن نمای ساختمان سه روش کلی دارد و این روش ها بسته دبه ارتفاع نوع نما  و نیاز کارفرما بستگی دارد.روش های عمومی شستن نمای ساختمان به سه صورت زیر انجام میگیرد :

  • شستشوی نما با طناب : در این روش اگر ارتفاع ساختمان خیلی زیاد و یا کم باشد تیم نماشو با استفاده از طنا شروع به شستشوی نما می کنند.
  • شستشو به وسیله داربست :در صورتی که نمای ساختمان بیش از استاندارد دچار کثیفی و آسیب دیدگی  باشد . و نیاز به خدمات بیشتری باشد از داربست برای تسلط تیم اجرایی استفاده  میکنند
  • استفاده از بالابر  در مکان های که اجازه داربست بندی و  استفاده از طناب مقدور نمی باشد از بالابر برای شستشو استفاده می گردد.

در مورد نماشویی بیشتر بخوانید : نماشویی ساختمان

هزینه خدمات شستن نمای ساختمان

هزینه لازم برای شستن نمای ساختمان توسط شرکت های خدماتی بستگی نوع نمای ساختمان شما و ارتفاغ ساختمان میزان کثیفی و جرم سطح آن  ونحوه روش شستشو بستگی دارد  که شما میتوانید در پست زیر  اطلاعات کاملتری برای محاسبه هزینه نماشویی کسب کنید

هزینه نماشویی

 

بست ساب نمای ساختمان شما را با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه می شوید و در کنان خدمات شستشو ایرادات و آسیب های سطح نمارا را با تیم مجربخود برطرف می کند  و درخشندگی و زیبایی دوباره ساختمانتان را به شما هدیه می دهد تماس با تیم بست ساب :091294510741

بست ساب کیفیت  خدمات خود را در کنار تعرفه های ارزان تیم خود را ضمانت می کند  حخدمات ما با کیفیت ترین نوع خدمات و تعرفه های بست ساب ارزانترین تعرفه های نماشویی می باشند .

Related posts

شستشوی نمای آجر سه سانتی

navidalinaqi

تعرفه شستشوی نما بدون داربست

bestsabadmin

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

bestsabadmin

Leave a Comment

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707