نماشویی

شستشوی نمای آجر سه سانتی

شستشوی نمای آجری (آجر سه سانتی )

در طراحی نمای ساختمان ازانوع طراح و مواد مختلف استفاده می شود که هر کدام ویژگی و قابلیت های  خاص خود را دارند یکی از این طرح ها آجرمی باشد که سهم به سزایی در زیبایی و طراحی نمای ساختمان دارد که در شکل ها و رنگ ها و اندازه های  مختلف تولید می شوند و هر کدام در جای مخصوص خود به کار می روند .

یکی از انواع آجرها ،آجر سه سانت می باشد که در طراحی نما به کار می رود و معمولا در زمان های قدیم ازاین نوع نما  استفاده می شد که یکی از بهترین نوع نما ها می باشد که زیبایی و استحکام خوبی  دارد.

این نوع نما ها به مرور زمان جرم و کثیفی را به خود می گیرد وممکن است که دربر روی دیوار نوشته ای درج شود یا برچسب و کاغذی چسبانده شود و نمای ساختمان را کثیف و زشت نماید برای همین باید که به زیبایی نمای ساختمان و پاک نگه داشتن آن اهمیت داد تا با هزینه کمتر نمای ساختمان را تمیزکرده و عمر نمای ساختمان را افزایش دهیم .

نمای ساختمان ها را باید سالیانه یک بار شستشو دادو تمیز کرد برای نما هایی با اجر سه سانت باید از روش سند بلاست استفاده کرد که مواد مخصوص برای پاک سازی اجرو تمیز کاری سیلیس می باشد که این نوع مواد در رنگها و اندازه های مختلفی موجود می باشد ولی سیلیس مورد استفاده برای نماشویی آجر سه سانت سیلیس 24/0می باشد یعنی سیلیس ریزو شکری تا اسیبی به سطح اجر و بند های اجرها وارد نشود وتمام سطح یک دست باید سند بلاست شود تا همه جای نما دریک مقیاس و دریک شکل تمیز شود و پدیده دو رنگی ایجاد نشود .

برخی افراد با تصوراینکه میتوان نمای اجر سه سانت را با روش کارواش ازالودگی و جرم تمیزکرد و به شکل اول برگرداند ولی این تصورکاملا اشتباه بوده و این عمل فقط ی لایه سطحی ازکثیفی را از بین می برد و نما به صورت کامل تمیز و پاک سازی نمی شود برای زدودن کامل جرم باید حتما ازروش سند بلاست استفاده کرد تا نمای ساختمان به شکل اولیه خود بازگردد .

لازم به ذکر است که  نماهایی که دچار سوختگی شدید شده اند و این سوختگی به جان اجر رسوخ کرده است باید ابتدا  از روش اسید شویی استفاده شود یعنی اسید مخصوص نما را در سطح مورد نظر پاشش کرده یا با ابزار مخصوص اسید را در محل مورد نظر می کشیم و برای مدت پنج دقیقه منتظر می مانیم تا اسید به جان سطج نفوذ کند و سوختگی و جرم باقی مانده را از بین ببرد ،سپس با استفاده از سیلیس محل مورد نظر را سندبلاست می کنیم تا اثری از جرم و سوختگی باقی نماند و نما دوباره زیبایی خود را پیدا کند و با سایر قسمت ها یک دست شود و کاملا پاک و تمیز شود .

تیم بست ساب با بروزترین ابزارو جدید ترین روشها در زمینه نماشویی فعالیت دارد و توانسته در این عرصه به خوبی ایفای نقش کند و خدمات مفیدی را خدمت هم وطنان ارایه کند ،ما به فکر نوروز شما هستیم حتما با ما تماس بگیرید و از تخفیفات تیم ما  بهره مند شوید تا علاوه بر نوسازی خود و محیط زندگی ،نمای ساختمان تان نیز نوو زییا شود.

برای شستشوی نمای اجر سه سانت میتوان از انواع دستگاه ها و انواع روش ها استفاده کرد که بیشترین توع روش کاری که اکثر مشتریان تقاضا می کنند روش استفاده ازطناب یا راپل می باشد که این روش نسبت به سایر روشها هم کم هزینه و هم زمان کمتری را نیاز دارد و از بابت ایمنی نیز از سطح بالایی بر خورداراست .

سعی میشود که در به کارگیری ابزارها و مواد دقت بالایی شود تا هم کیفیت بالا رود و هم ایمنی حفظ شود و هم برای مشتریان خدمات به صرفه تمام شود تا اینگونه از خدماتی که ارایه می گردد رضایت کامل میسرشود .

نکته ای که هست  این است که نمای آجری حتما باید سالی یک مرتبه شستشو گردد تا  با این راهکار عمر نمای ساختمان بیشتر گردد و علاوه برآن هزینه شستشوی آن برای سال آینده کمتر میگردد و نمای ساختمان همیشه تمیز و زیبا است .

اگر که لازم میدانید میتوانید برای اینکه سالی یک بار برای نمای اجری خود هزینه شستشو قرار تدهید از مواد عایق نانو استفاده کنید ،خاصیتی که این مواد دارند این است که دارای قابلیت آب گریز هستد و همین طور عایق مناسبی برای رطوبت می باشند و ضد لک و ضد شوره و ضد خش می باشند با استفاده ازاین مواد تا چند سال دیگر نیازی به شستشوی نما ندارید زیرا این مواد محافظ خوبی برای نمای شما در مقابل انواع جرم ها و رسوبات می باشد و اگر که در منطقه باران خیز قرار گرفته اید نانو با ویژگی اب گریزی خود مشکل کثیف شدن نما را برطرف کرده ونمای ساختمان را در مقابل باران های اسیدی و رسوبات حفظ می کند .

پس برای زیبا سازی نما ساختمان خود با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمتتان برسیم و با تیم مجرب خود خدمات نماشویی را برای شما ارایه دهیم و در کنار خدمات نماشویی اگر که مایل باشید از ما خدمات نانو رو نیز درخواست نمایید تا اینگونه هم از تخفیف بر خوردارشوید و هم با این کار به زیباسازی و افزایش طول عمر نما بیافزایید و هزینه های لازم برای حفظ و نگه داری نما را میتوانید کاهش دهید ،بست ساب حافظ منافع شما وخدمتگزارشما خوبان می باشد .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

درخواست خدمات و مشاوره:02156651624

بستن
بستن