Image default
پیچ رولپلاک نما

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان ،سنگ نما پس از گذشت مدت زمانی از مواد نگهدارنده خود جدا می شود  و احتمال سقوط آن بر روی عابران پیاده و وسایل نقلیه وجود دارد.و مسئول ساختمان و مکالک و ساکنان ساختمان مسئول ریزش سنگ نما  می باشند و هرگونه خسارت وارده را باید جبران نمایند .چگونه از ریزش سنگ نمای  جلوگیری کنیم : سوالی است که شمارا به این مقاله سوق داده است .ولی مسئله گسترده تر از آن است.

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان
جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

 

اگر با مشکل ریزش سنگ نمای ساختمان درگیر هستید  با ما تماس بگیرید تیم و شرکت ما یک نمای ایمن را برایتان به ارمغان می آورد .برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان  می توانید بر روی راهنمایی مشاورین ما اعتماد کنید کافیست با ما تماس بگیرید :

 

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان ریزش سنگ نما  به دلایل گوناگونی اتفاق می افتد  سنگ نما پس از گذشت مدت زمانی معمولا بیش از 8 سال دچار سستی مواد نگهدارنده می شود  و با کوچکترین تحریکی بر روی سطح زمین سقوط می نماید و خطرات بسیار زیادی را هم برای عابر پیاده و وسایل نقلیه و هم برای مالک و هم ساکنان آن ایجاد می نماید .

ریزش سنگ نمای ساختمان
ریزش سنگ نمای ساختمان

 

دلایل ریزش سنگ نمای ساختمان

دلایل بسیاری را برای ریزش سنگ نمای ساختمان می توان بر شمرد ولی مهمترین آنها عبارتند از :

نماشویی ساختمان
نماشویی
  • عدم استفاده از مصالح استاندارد
  • عدم رعایت اصول انصاب در سنگ کردن نما
  • گذر زمان
  • نم ورطوبت دیواره نما
  • شکت درون و ترک درونی سنگ
  • طوفان شدید که موجب افتادن کناره های ساختمان می گردد.
  • عدم استحکام ایستایی بنا
  • لرزش های زیاد  اسکلت بنا

جلوگیری از ریزش سنگ نما

جلوگیری از ریزش سنگ نما را به اصطلاح پیچ رولپلاک نمای ساختمان می گویند پیچ رولپلاک یکی از بهترین روش ها  و تنها روش قابل اعتماد و اطمینان می باشد  که میتوان از آن برای مقاوم سازی نما بهره گرفت و روش های دیگر  کیفیت و کارای آن را دارا نمی باشند . در پیچ رولپلاک نمای ساختمان  سنگ نما به بدنه و دیواره اصلی نما پیچ و رولپلاک می شود   و مقاومت دوباره خود را به دست می آورد

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پیچ رولپلاک  نمای ساختمان مراجعه نمایید .

 

پیچ رولپلاک در جلوگیری از ریزش سنگ نما

ارائه این خدمات برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان یک امر تخصصی می باشد و باید محاسبات لازم و میزان آسیب برآورد شود و سنگ هایی که آسیب آنها جدی است برداشته و سپس با سنگ جدید جایگزین شود .

پیچ رولپلاک در جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان یک فرشته نجات می باشد زیرال هزینه این خدمات بسیار پایینتر از دوباره سنگ کردن نمای ساختمان می باشد .

اصول جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

همانطور که در بالا بیان شد  این امر نیاز به دانش محاسباتنی و تجربه دارد تا بتوان یک نمایی ایمن را ایجاد کرد خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان باید با دقت و ابزار آلات و دریل های مخصوص پیچ رولپلاک نما و پیچ و رولپلاک های نما ایمن گردند و بسته به لایه پشت سنگ و نوع نما از انواع گوناگون و مخصوص به خود را دارا می باشند .

جدیدا مشاهده گردیده افرادی سود جو با تعرفه های بسیار پایین و استفاده از پیچ رولپلاک های نا مرغوب و متفرقه موجب آسیب بیشتر نما گردیده و دوباره کاری برای مالکان ایجاد نموده اند.مراقب این افراد سود جو باشید زیرا استفاده نادرست و نداشتن دانش و تبحر کافی موجب افزایش آسیب نمای ساختمانتان می شوند.

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان :تیم بست ساب با بیش از 20 سال سابقه فعالیت ساختمانی و پیچ رولپلاک نما و بروز آوری روش ها و متد های جدید برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور  با تعرفه های ارزان  در سرتاسر کشور و مشاوره رایگان اگر راهنمایی نیاز دارید با ما تماس بگیرید .

شماره های تماس :

 

 

Related posts

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

bestsabadmin

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

bestsabadmin

قیمت پیچ و رولپلاک نما

navidalinaqi

Leave a Comment

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707