بست ساب
ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک ،نماشویی،کفسابی،سنگسابی در ایران

خدمات نماشویی شرکت فعالیت ساختمانی بست ساب  با برترین تیم اجرایی و بهره گرفتن از بهترین دستگاه های بروز دنیا  و ابزار آلات ساخت کشور ایتالیا که بهترین کیفیت را پس از انجام کار  برای مشتری به ارمغان می آورد آماده اراپه خدمات در سرتناسر ایران به تمام مشتریان عزیزمان می باشد.

خدمات نماشویی

تیم بست ساب در زمینه فعالیت ساختمانی  خدمات بسیاری را به هم میهنانمان اراپه نموده است  دو دهه فعالیت مستمر همراه با دستگاه بروز دنیا ما را برترین اراپه دهنده خدمات در زمسینه های فعالیتی نموده است  نمونه کار های ما ضمانت گفته های ماست.

خدمات نماشویی ساختمان

خدمات نماشویی  فعالیت است که برای پاک کردن و شستشوی نما  ساختمان سشامل شیشه دیوار ها و ستون ها و…. می شود  در پی گسترش آلایندگی در  هوا و وجود گرد و غبار و باران های اسیدی   ودوده  ظاهر ساختمان  زیبایی خود را از دست می دهد   و ظاهر کدر نمای زشتی را برای ساکنان آنها به وجود میس آورد.

دلیل دیگر پس از اتمام فعالیت های ساخت و ساز  و یا تعمیرات ساختمانی پس  از اتمام کار  در پی فعالیت ها و اقدامات تیم کار  چهره ای زشت و ناپسند  پیدا می کند  که شامل پاشیدن رنگ و غبار گیری  و……… ظاهر زیبای ساختمان ظاهری بدون زیبایی به خود می گیرد.

بهتر است پس از انجام  نما با سنگ  از خدمات نماشویی برای زیباتر شدن و جلوگیری از آسیب  سطح نما استفاده گردد.

چرا شما را تشویق به استفاده از خدمات نماشویی میکنیم: سطح نمای سنگی پس از گذشت مدت زمانی و یا پس از عملیات های  ساختمانی دچار آسیب  دیدگی هایی می شوند که در صورت عدم رفع آن به قسمت های بیشتری از ساختمان آسیب می زنند.

بست ساب ارائه دهنده برتر خدمات ساختمانی در سرتاسر ایران با کیفیت برتر  توسط تیم مجرب

تینم بست ساب کیفیت در خدمات و زیبایی را به شما عزیزان هدیه می دهد تماس با

بست ساب:09129451074

خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

به صورت خلاصه وار  خدمات نماشویی به  شستشوی نما  توسط تیم  اجرائی با دستگاه های مخصوص این کار که شامل (واتر سندبلاستر،واتر جت،توربو واتر،مواد شوینده قوی شستشوی نما و…..)صورت می گیرد  انتخاب روش برای  نماشویی ساختمان و پنجره ها معمولا به صورت زیر انجام میگردد که به صورت خلاه به شرح ذیل می باشد:

 • داربست بندی به دور نمای ساختمان
 • استفاده از طناب برای شستشوی نما
 • کمربند حفاظی
 • بالابر

میتوان شغل نماشویی و شستشوی نما را جزو دشوارترین و خطرنماک ترین شغل های فعالیتی در جهان دانست و برای ایمنی باید تیم اجرائی آموزش ها و تجربه کافی را برای  حفظ ایمنی  کسب کرده باشند تا دچار  آسیب نگردند.

داربست  نسبت به مابقی  روش ها از ایمنی بسیار بالاتری را دارا می بباشد  زیرا تکیه گاه های محکمی را برای تیم اجرائی به وجود کمی آورد  و درکنار آن می توان ازر کمربند های محافظتی استفاده کرد.

خدمات نماشویی بست ساب
خدمات نماشویی بست ساب

خدمات نماشویی چیست

نمای ساختمان در افزایش زیبایی و چشم نوازی تاثیر بسیار زیادی را دارا می باشد  این امر در سازمان ها تالار ها و هتل ها و رستوران ها و شرکت ها اهمیت بسیار زیادی را دارا می باشد  زیرا اولین چیزی نظر دیگران را جلب میکند  زیبایی نما ساختمان ها می باشد و در کنار این امر مجتمع های مسکونی نیز پس از گذشت زمانی دچار کثیفی و تیرگی می شوند برای برطرف کردن آن میتوان از خدمات نماشویی استفاده کرد و با شستشوی نمای ساختمان  زیبایی و درخشندگی را به نما برگرداند.

هزینه شستشوی نمای ساختمان
شستشوی نمای ساختمان

 

نحوه اجرای شستشوی نمای ساختمان

درشستشوی نمای ساختمان و نماشویی از چندین روش  اجرائی استفاده می گردد که به صورت خلاصه میتوان به شرح زیر بیان کرد:

 1. روش اول  خدمات به صورت شستشوی نما ی ساختمان توسط آب صورت می گیرد  این نوع روش برای ساختمان هایی که آلودگی و کثیفی زنمایشان بسیار ناچیز می باشد بکار گرفته  می شود.
 2.  استفاده از آب و سیلیس های مخصوص شستشوی نما های ساختمان ها  مورد استفاده قرار می گیرد این نوع روش برای  از بین بردن لکه ها  ی سطحی بکار می رود
 3. روش سوم  که به اسید شویی نما نیز معروف می باشد  برای برداشتن ماسه شسته  و پاک  کردن و درخشان کردن سنگ های گرانیت مورد استفاه قرار می گیرد.
خدمات نماشویی ارزان
اجرای نماشویی

 تعرفه و هزینه خدمات نماشویی:

تعرفه و قیمت شستشوی نما بسته به عوامل تاثیر گزار بسیاری می باشد که  میتوان چند مورد مهم که بیشترین عامل را در هزینه و قیت خدمات دارتند به شرح زیر بیان کرد:

 • ارتفاع: بیشتر تاثیر قیمت و هزینه  شستشوی نمای ساختمان را ارتفاع ساختمان  دارد  هرچه ارتفاع بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهخد بود  زیرا بنا به ارتفاع ساختمان  تعیین می گردد که نماشویی با داربست و یا طناب انجام  انجام گیرد .
 • نوع جنس سنگ و یا آجر ویا…. استفاده در سطح نمای مجتمع می باشد  زیرا هر نوع  جنس نما باید با اصول و دستگاه های خاص خود  نماشویی گردند  این امر در بازدید حضوری از سطح نما  با توافق طرفین قیمت گزاری صورت می گیرد .
 • میزان جرم و زنجاب و کثیفی که بر روی سطح نما می باشد هرچه میزان جرم و کثیفی و الودگی بیشتر باشد  نیاز  به فعالیت گسترده تر و مواد مصرفی بیشتر می باشد و در نتیجه  هزینه  شستشو بیشتر خواهد شد .
 • به  امکاناتی که برای انجام امر خدمات میسر باشد برای مثال میتوان گفت در دسترس بودن برق آب و…. نیز در تعیین هزینه خدمات تاثیر گزار می باشد.
 •  میزان عمر جنس سنگ و آجر در نما  این عمر می تواند در هزینه خدمات تاثیر گذار می باشد  هرچه عمر آن بیشتر باشد   باید  با حساسیت بیشتری  خدمات انجام می گیرد .
 • میزان آسیب دیدگی : در  خدمات نما شویی ترمیم سطح نما  انجام میگیرد  این امر بنا به درخواست صاحب کار انجام میگیرد و درصورت درخواست  تیم اجرایی به ترمیم سطح نما نیز انجام میگردد.

شستشوی نمای شیشه ای

نماهای شیشه ای جزو نماهای زیبای امروزی میباشند که در کنار زیبایی خود زودتر از نماهای دیگر دچار کثیفی و الودگی می گردند.

شیشه پاک کن شستشوی نمای ساختمان

شیشه پاک کن  به تیم اجرای نماشوی گفته میشود که به صورت دوره ای وظیفه شستشوی نمای شیشه های  مجتمع ها را دارند تا ظاهر ساختمان از دست نرود.

شستشوی نمای ارزان :

نماشویی ارزان  در این نوع خدمات  بسته به قرارداد و تفاهم طرفین  خدمات به صورت دوره ای  انجام میگردد که ذر این نوع قرار داد  تیم اجرایی  تخفیفات 30 درصدی را به مشتریان خود  ارائه می دهد تا موجب جلب رضایت مشتری  و تداوم همکاری گردد لازم به بیان است این نوع خدمات  به هیچ نحو  از کیفیت کار کاسته نخواهد شد بلکه از سود  و درآمد شرکت برای افزایش توان اجرایی و گسترش فعالیت بله مشتریان عرضه می گردد.

نماشویی و شستشوی نمای
نماشویی وشستشوی نمای ساختمان

انجام پیچ رول پلاک:

پیچ رول پلاک برای افزایش ایمنی  سطح نما برای جلوگیری از سقوط و ریزش سنگ از ارتفا به زمین و همچنین جلوگیری از لقی و  شل شدگی  و افزایش طول عمر آن انجام می گردد. انجام پیچ رول پلاک نیز  بر هزینه  خدمات خواهد افزود .

خدمات نماشویی کامپوزیت:

خدمات نماشویی کامپوزیت  که از جنس  آلمینیوم می باشد  دارای اشکال و رنگ های متفاوتی می باشد  ارائه خدمات برای کامپوزیت نسبت به انواع نماهای دیگر از قیمت و هزینه کمتری  برخوردار است . و انجام شستشوی نمای کامپوزیت  باید به صورت دوره ای  سالانه انجام بگیرد .

شتشوی نمای  آجری:

شستشوی نمای آجری  نماهای آجری  یکی از قدیمترین  نوع نما ها هستند  که ازگذشته در ساخت و ساز ها مورد استفاده قرا می گرفتند . اجر های نما به دو صورت نسوز و معمولی موجود می باشد  نماهای آجری  در گذشت زمان  درگیر آلایندگی های بسیاری می باشد  بیشتر آسیب پذیری  نماهای آجری  بیشتر در مواجحه با باران های اسیدی  و زنجاب  زیبایی خود و عمر کارکردی خود را از  دست می دهند.

برای جبران آسیب سطح نمای آجری می توان از  نماشویی نانو کاری  و سیلیس  جبران کرد و در برابر اسیب هالی بعدی سطح را مقاوم کرد.

در پایان  خدمات نماشویی سطح آجری حتما باید از نانو برای زیباتر شدن و مقاوم تر شدن رویه آجر استفاده کرد و اگر از نانو استفاده نگردد دو.باره سطح نمای آجری در برابر  آسیب های محجیطی آسیب پذیر تر خواهد بود.

نماشویی اثار تاریخی

نماشویی اثار تاریخی  نیاز به تجربه و علم و دانش برای جلوگیری از آسیب به نماهای تاریخی می باشد که ما با دودهه فعالیت و ارائه خدمات  توانسته ایم دانش کافی را در زمینه  ارائه خدمات  شستشوی سطح آثار تاریخی .

تیم بست ساب  با دودهه فعالیت  در زمینه خدمات ساختمانی و تیم مجرب  و کسب دانش  و آموزش ها از اساتید و  تجهیز به برترین دستگاه ها  و ابزار آلات  توانسته  کیفیت بسیار بالایی را به مشتریان خود ارائه نماید.

شستشویی نمای ساختمان با دستگاه سندبلاست:

در سطح نماهایی  که دچار جرم  و کثیفی بسیاری می باشد و همچنین در صورت وجود لایه ها و خللل ها  باید توسط دستگاه سندبلاست   لایه برداری شود  تا بتوان  به کیفیت مطلوب دست یافت  زیر استفاده از واتر جت هیچگونه تاثیری در این نوع نماشویی ندارد.

نماشویی نمای شیشه ای( فریم لس)

نما های شیشه ای یکی از نما های  پر کاربرد در ساختمان سازی امروزی می باشد  و دلیل استفاده  از فریم لس  را میتوان به زیبایی  و یک دست سازی سطح نما  می باشد  شستشوی نمای شیشه ای با استفاده از طناب  صورت می گیرد  .

در این روش شستشوی نما

تماس با بست ساب:و سن سون

09129451074

خدمات دیگر تیم بست ساب:

خدمات کفسابی و سنگسابی

بست ساب ارائه  دهنده خدمات کفسابی و سنگسابی  با دستگاه های ایتالیایی و ابزار و متد های بروز  ضمانت بهترین کیفیت  در ارائه خدمات و ارزانترین تعرفه ها  در سرتاسر ایران

تیم بست ساب با ارسال  پیامک با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره  کاملا رایگان را به مشتریان خود ارائه می نماید  تیم بست ساب مورد اعتماد هزاران سازمان ارگان و مجتمع های مسکونی و تالار ها و مساجد و حرمین می باشد   ودلیل این اعتماد ضمانت کیفیت خدماتمان است  شاید کیفیت و رضایت مشتری برای دیگران  شعار باشد ولی برای ما اولین اصل ارائه خدمات می باشد ما تمام خدماتمان را ضمانت و پشتیبانی رایگان ارائه می نماییم تا مورد اعتماد شما نیز قرار بگیریم و ما را به دوستانتان معرفی نمایید

 

تیم بست ساب با بهره گیری از دستگاه های بروز و استاندارد تحت  استاندارد اروپا و محصولات کشور اوپا به خصوص ایتالیا و تجیز به انواع ابزار آلات  با کیفیت برتر و سابقه فعالیتی 20 ساله خود برگزاری دوره های آموزشی برای تیم اجرایی و بروز سازی متدها و روش ها می تواند کیفیت بی همتایی را به شما هدیه دهد .

خدمات دیگر تیم بست ساب : کفسابی و سنگسابی و سندبلاست خشک

شستشوی نما بعد آتش سوزی

شستشوی نما بعد از حوادث آتش سوزی  یک عملیات تخصصی می باشد  زیرا  در این نوع نماشویی  سطح نما به وسیله حرارت بالا دچار آسیب دیدگی شده  و باید میزان آسیب دیدگی توسط تیم اجرائی بررسی  و در صورت کم بودن آسیب  سطحج توسط سند بلاست  و مواد اسیدی شستشو داده شود و سپس نمای کل ساختمان  به صورت کلی با ساب سطحی و نرم و سپس فرچه های مخصوص شسته شود .

خدمات نماشویی در تهران:

خدمات نماشویی بست ساب  آماده ارائه خدمات در سرتاسر استان تهران  و شهرستان های تابع با کیفیت و تعرفه های ارزان  می باشد افتخار داریم که تا به امروز  توانسته ایم در استان تهران  به بیش از 1207مجتمع مسکونی و 502 واحد اداری و سازمانی و 307 واحد پذیرایی و تفریحی و19امام زاده و مساجد خدمات دهی داشته ایم و  با کیفیت خدماتمان رضایت 100 درصدی مشتریان خود را جلب کرده ایم .

خدمات نماشویی بست ساب
خدمات نماشویی

خدمات نماشویی در تبریز:

خدمات نماشویی در تبریز و شهرستان های تابعه  با بهترین کیفیت و کمترین هزینه  مفتخر هستیم در استان آذربایجان شرقی توانسته ایم به بیش از 800 واحد مسکونی و تجاری  واداری خدمات دهی نماید

خدمات نماشویی در استان اراک ,

تیم بست ساب با ارائه خدمات نماشویی وشیشه پاک کن در اراک  با کیفیت بی همتا و تعرفه های مقرون به صرفه آماده ارائه حدمات می باشد  تنها کافیست با بست ساب تماس بگیرید و۱۲۹۴۵۱۰۷۴.

09129451074

 

شیشه پاک کنی ارزان و دوره ای :

 

خدمات شیشه پاک کنی بست ساب اماده عقد قرار داد برای شستشوی نما های شیشه ای و پنجره ساختمان ها به صورت دوره ای در سرتاسر ایران با کیفیت برتر و تعرفه های ارزان

خدمات واجهة الغسيل

باختصار، يتم تنفيذ خدمات تجوب من قبل فريق تنفيذي مع المعدات الخاصة لهذه المهمة، والتي تشمل (المياه الرملي، المياه النفاثة، توربو المياه، المنظفات، غسل الغسيل، الخ) اختيار طريقة لمسح المبنى وعادة ما تتم النوافذ بالطريقة التالية:

السقالات إلى الجزء الأمامي من المبنى
استخدم الحبل لشطف الواجهة
حزام الحماية
المصاعد

يمكن للمرء أن ينظر في وظيفة الغسل والغسيل باعتبارها واحدة من المهن الأكثر صعوبة وخطيرة في العالم.للسلامة، يجب أن يكون الفريق التنفيذي التدريب والخبرة الكافية للحفاظ على السلامة من أجل عدم التعرض للأذى.

السقالة لديها ملف سلامة أعلى بكثير من بقية الطريق، لأنه يحتوي على دعم مرتب للفريق التنفيذي، ويمكن استخدامها مع بيلتينغس واقية.

Washing building facade services

The survey service is an activity that, in order to clean and wash the facade of the building, removes the glass of walls and columns, etc., it will lose its beauty as a result of the expansion of air pollution and the presence of dust and acid rain and the appearance of its beautiful building. And the appearance of the cloud would create an ugly look for their inhabitants.

Another reason after the completion of construction or construction work after the completion of work following the activities and actions of the team finds an ugly face that involves paint spraying and dusts and …….. The beautiful appearance of the building looks no wonder.

It is advisable to use a survey service to make it look better and prevent damage to the surface of the facade.

Why are you encouraging us to use the survey services: The rocky surface of the site after a period of time or after construction operations suffer damage that, if not resolved, will damage more parts of the building.

Sab Saba Provides superior construction services throughout Iran with superior quality by experienced team

Tainm Chastab gives you quality gifts in the service and beauty to your loved ones

bestsab: 989129451074

Cephe yıkama hizmetleri

 

Bulutun görünümü sakinleri için çirkin bir görünüm yaratır.

İnşaatın tamamlanmasının veya inşaat çalışmalarının tamamlanmasından sonraki bir diğer nedeni, ekibin faaliyetleri ve eylemleri sonrasında yapılan çalışmaların tamamlanmasından sonra boya püskürtme ve tozlar içeren çirkin bir yüz bulması …….. Binanın güzel görünümü şaşkın görünmüyor.

Daha iyi görünmesini sağlamak ve cephe yüzeyindeki hasarları önlemek için bir anket hizmetinin kullanılması önerilir.

Neden anket hizmetlerini kullanmamızı öneriyorsunuz: Bir süre sonra veya inşaat sonrasında kayalık yüzey hasar gördü, bu hasar giderilmezse binanın daha fazla parçasına zarar verecekti.

Sab Saba, İran’da deneyimli ekip tarafından üstün kalite ile üstün inşaat hizmetleri sunmaktadır

Tainm Chastab size hizmet ve güzellikte sevdiklerinize kaliteli hediyeler verir

Bas Alt: 09129451074

کلمات کلیدی:

خدمات نماشویی ,خدمات نما شویی ارزان , شستشوی نمای ساختمان , خدمات نماشویی تخصصی , klha,dd , خدمات نماشویی در سمنان ,نماشویی در تبریز , نماشویی با طناب ,نماشویی با داربست ,شیشه پاک کن, شیشه پاک کن ساختمان,

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
خدمات نماشویی
Author Rating
51star1star1star1star1star