کفسابی و سنگسابی

کفسابی
4 1,069

کفسابی  یکی از دسته های خدمات ساختمان می باشد  سنگسابی و کفسابی  یکی از عوامل زیبایی  محیط کار منزل و سازمان می باشد  اصول کفسابی و سنگسابی برپایه  هموار ساری یکدست سازی  و برداشت ناخنک سنگ  اطلاق  می گردد و نیاز به ابزار آلات مخصوص و ساب های استاندارد می باشد.شرکت بست ساب یکی از ارائه دهنده های خدمات کفسابی و سنگسابی  در ایران می باشد وجه تمایز بست ساب با دیگر شرکت ها دیگر   به روز بودن ابزار الات و روش های انجام کار می باشد. با تیم کفسابی بست ساب زیبایی و درخشانی را به خانه سازمان و محل کار خود بیاورید .

 

.دیگر وجه تمایز ما استفاده از بهترین دستگاه ها و ابزار الات ایتالیایی که  بزرگترین تولید کننده این دستگاه ها در جهان می باشد است.

کیفیت خدمات کفسابی و سنگسابی بست کاملا از  طرف تیم کاری برای کارفرمایان ضمانت می شود  اگر به دنبال کیفیت و دوری از هزینه های اضافی میگردید   با تیم بست ساب تماس بگیرید کیفیت بالا و تعرفه های ارزان کفسابی و سنگسابی  بزرگترین ره آورد همکاری با بست ساب می باشد.

ضمانت بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت توسط بست ساب ۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

 

کفسابی

کفسابی و سنگسابی  به  روش های هموار سازی سطح کف ساختمان و سازمان  به وسیله دستگاه ساب زن  و دستگاه سنگسابی  می باشد  در این نوع خدمات با تجهیز  دستگاه ساب زن به ابزار ساب  مخصوص که با توجه به نوع سطح  از ساب های گوناگونی استفاده می گردد. صورت می گیرد  برداشت سطح آسیب دیده سطح نما در کنار براق سازی و هموار سازی و شیشه ای کردن  سطح کف ساختمان از مزایای  سنگسابی و کفسابی می باشد.

 

تماس با تیم و شرکت کفسابی و سنگسابی بست ساب :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴علی نقی مشاوره  و مدیر تیم بست ساب

تماس با شرکت  بست ساب از سرتاسر ایران :

تماس با تیم کفسابی و نماشویی و سنگسابی بست ساب :

علی نقی ۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ جهت مشاوره و  عقد قرار داد  بر آورد هزینه

۰۲۱۵۵۸۵۹۹۶۳: دفترکاری   جهت پشتیبانی مشتریان و تیم اجرایی

 

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی توسط تیم اجرایی برای  هموار سازی سطح بتن  سطح کاشی سرامیک و دیگر سطح های قابل ساب زنی می باشد.

اصولا کفسابی راحتر از سنگسابی می باشد و سنگسابی  نیاز به دقت و مدت زمان بسیار بیشتر می باشد کفسابی بتن  امروزه  بیشتر مورد توجه کارفرمایان  قرار گرفته است در کفسابی عموار سازی سطح کف اصل نخت بوده و دیگر موارد مورد استفاده از کفسابی براق سازی و تمیز تر شدن سطح کف می باشد .

 

خدمات سنگسابی

سنگسابی  برای برداشت ناخنک سطح کف ساختمان مورد استفاده قرار  می گیرد  از سنگسابی برای درخشان تر شدن سطح سنگ و شیشه ای شدن آن استفاده می گردد  این خدمات نیاز به تجربه و دستگاه های استاندارد می باشد تا بتوان از آسیب دیدگی سطح کف ساختمان  و سنگ ها جلو گیری  کرد .

 

در ادامه با اصول و روش های سنگسابی  کفسابی آشنا خواهیم شد .

 

دلایل انجام کفسابی و سنگسابی

دلایل بسیاری را می توان  برای بهره گرفتن از این خدمات بیان کرد  که مهمترین آن افزایش عمر و دوام سنتگ فرش  سطح کف ساختمان و تاثیر چشم گیر این خدمات در زیبایی و درخشانی  سطح کف ساختمان و محیط اقامت دانست . رفع آسیب های موجود و خط و خراش های موجود در  سطح کف ساختمان نیز در این خدمات برطرف می گردد.

دلیل دیگر استفاده از این امر  پاک کردن ۹۹ درصدی رسوبات جرم ها و کثیفی زنگ آب از روی سطح کف  می باشد به صورتی که سطح مورد نظر از روز اول خود هم زیبا تر خواهد شد .

برای جبران آسیب دیدگی های ناشی از آتش سوزی  و اسیدذ و زنگ آب و تغییر رنگ سطح کف تنها را ممکن برای برطرف کردن کامل آن استفاده از سنگسابی و کفسابی می باشد .

زیبا تر شدن محیط  این خدمات در  افزایش بازتاب نور  و درخشان و براق تر شدن سطح محیط تاثیر می گذارد  و موجب زیبایی چشمگیر  محیط می گرددد.

 

تاثیر کفسابی و سنگسابی

کفسابی موجب راحت تر شدن نظافت کف  بعد از استفاده از خدمات مورد نظر  یکی دیگر از مزیت های خدماتمان می باشد.

رفع فاصلی ناشی از بند کشی کف در خدمات ما  به وسیله بند کشی دوبار و تخصصی برطرف خواهد شد.

برطرف کردن پستی بلندی ها و ناخنک سنگ ها توسط ساب زنی  به آسانی قابل رفع می باشد.

کدر شدن سطح کف یا مات شدگی پس از گذشت چند سال و استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده اسیدی و شیمیایی موجب از دست رفتن زیبایی و در خشندگی کف سنگ و موزائیک میشود که با خدمات سنگسابی قابل رفع شدن می باشد.

مزایا ی کفسابی

مزایای کفسابی بسیار بیشمار برای افزایش زیبایی منزل یا محل کار می باشد که بهصورت خلاصه در زیر به آن خوایم پرداخت

قیمت کفسابی تیم بست ساب

تیم خدمات بست ساب اماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد:۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ه

 1. همسطح شدن و یکدست شدن سطح پس از اتمام سنگسابی.
 2. تمیز و پاک شدن اصولی آلودگی ها و جرم ها از سطح کف به وسیله مواد استاندار و رهایی همیشگی از جرمگیری ها قبلی که توسط مواد استاندارد کفشویی بهره گرفته می شود و توسط ساب برداشته می شود.
 3. پر شدن فاصله بند های کف فرش شده توسط مواد استاندارد مانند بتن سیمان و رزین که میتواند همسطح و رنگ کف شود و فاصله میان بند ها را پر کرده و باعث زیبایی و جلوه گیری شود.
 4. افزایش کیفیت نوع سنگ استفاده شده در سطح کف فرش شده می شود سطح سنگ و موزائیک دارای درزهایی می باشد، که توسط مواد شوینده خرده می شوند ولی با عملیات کفسابی درزها گرفته شده و یا به حداقل موجود می رسند .
 5. صاف شدگی سطح کف که میتوان آن را با تمام وجود لمس کرد.
 6. درخشان تر شدن محیط برای افزایش روشنایی و افزایش کیفیت نور پردازی ساخحتمان ها .

دلایل کفسابی و سنگسابی

 • در عملیات های ساختمانی و فعالیت های ساختمانی ممکن است سیمان بتن گچ و رنگ بر روی کف ریخته شود  برای حل این مشکل.
 • وجود ناخنک ها و بالازدگی در فرش شدن کف توسط سنگ و موزائیک
 • وجود نا همسطحی و پستای و بلندی در سطح فرش شده
 • آسیب دیدگی توسط مواد شوینده و مات شدگی
 • کدر شدن سطح کف
 • کم شدن کیفیت موزائیک و سنگ استفاده شده در سطح کف
 • جرم گیری سطح کف
 • چرب شدی سطح
 • وجود زدگی و خط بر روی سطح کف
 • آسیب های ناشی از آتش سوزی
 • آسیب دیدگی توسط مواد اسیدی
 • و……

 روش های کفسابی و سنگسابی

روش کفسابی و سنگسابی کف را میتوان در سه دسته تقسیم بندی کردکه در زیر میتوان اطلاعات جامعی را کسب کرد:

انواع روش کفسابی و سنگسابی

روش اول کفسابی به روش عالی کفسابی نامیده میشود در این نوع ساب های مورد استفاده بهترین نوع ساب های موجود در بازار می باشند، (تیم ما بهترین ساب های موجود بازار را در اختیار دارد )و همچنین تیم اجرایی با دقت و تلاش بیشتری برای افزایش کیفیت خدمات صرف میکنند که در این نوع درخشندگی و جلوه زیبایی بیشتری را کف مورد نظر پیدا میکند.

تیم بست ساب با استفاده از ساب های محصول ایتالیا و واردات عمده این نوع ساب میتواند کیفیت بی همتایی را برایتان به ارمغان آورد و تعرفه های غیر قابل رقابتی را به مشتریانش ارائه دهد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

روش دوم که بیشتر مورد استفاده  مشتریان و تیم های کفسابی به دلیل  تعرفه های بسیار پایینتر نسبت به روش اول و همچنین مدت زمان اتمام کار قرار میگیرد، در این نوع روش از ساب های استاندارد در کنار چند نوع ساب ایتالیایی بهره گرفته می شود .مقدار استفاده از ساب ها را میزان ناخنک و پستی بلندی ها و همچنین میزان کثیفی سطح تعیین می کند لقمه سنگ ها هم برای کم کردن تعرفه به صورت بهینه مورد استفاده قرار میگیرد.

نتیجه کفسابی

نتیجه کیفیت ارائه مورد رضایت مشتری بوده و همچنین قیمت نسبت به روش اول نسبتا کتر بوده و تعرفه ها پایینتر می باشد .این نوع کفسابی بهروش استاندارد نیز توسط تیم های کاری مشهور است.

روش سوم کفشویی نامیده می شود در این نوع روش هدف شستشوی کف او پاک کردن جرم و چربی ها و دیگر آلاینده ها و درصورت نیاز استفاده از ساب های سطح بردار و لقمه سنگ می باشد این روش ارزان ترین روش کفسابی میباشد تیم کاری از لقمه سنگ ها برای برطرف کردن ایرادات استفاده و سپس  توسط فرچه ها شروع به شستشوی سطح کف می نماید .

با اینکه قیمت این نوع روش بسیار پایینتر از روش های دیگر می باشد ولی کیفیت و کارایی روش های دیگر را ندارد  و تنها تیم اجرائی هدف کفشویی را برعهده دارند  و بیشتر خدماتی که توسط تیم ها با قیمت پایینتر به مشتری ارائه می گردد این نوع روش می باشد و عدم آگاهی مشتری  موجب سوئ استفاده  سود جویان قرار می گیرند ُ و برای همین اصل تیمم بست ساب کیفیت خدمات خود را ضمانت میکند .

هزینه کفسابی

در جواب باید بگوییم بله  زیرا بدو ن برخورداری از کیفیت مطلوب در امر فرش کردن سطح کف  تمام هزینه شما بدون بهره ای برای زیبایی خانه است تنها روش برای  جبران کم کاستی ها خدمات کف سابی  می باشد.

در صورت آسیب دیدگی  کف به جای هزینه بسیار بالا برای تخریب و دوبار فرش کردن کف میتوان از خدمات ما بهره بجویید  تا دوباره محیط رابه زیبایی روز اول خود برگردانید.

کفسابی ارزان

تیم بست ساب با استفاده از دستگاه های جدید و ابزار های پیشرفته و با کیفیت بازدهی  بالا   هزینه های اضافی را از خدمات خود حذف کند و تعرفه های بسیار پایینتری را به مشتریان خود ارائه دهد و همین امر در رضایت مندی مشتریان خود موثر بوده است  .

ما در زمینه کف سابی و سنگسابی با استفاده از دستگاه های ایتالیایی توانسته با جلب رضایت مشتریانش هزینه تبلیغات خود را از روی سرویس های تبلیغاتی حذف و بر روی رضایت مشتریانش سرمایه گذاری کند.

کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی دردوسال گذشته بحث کفسابی ایتالیایی   مورد پرسش فعالان صنعت ساختمانی قرار گرفته.

سنگسابی ایتالیایی

روش ایتالیایی  به دلیل استفاده از متد ها و ابزار های محصول کشور ایتالیا نامگذاری شده که به دلیل سابقه تاریخی این کشور در این نوع خدمات بهترین نوع کفسابی در جهان می باشد.

تیم کفسابی

تیم کف سابی به افرادی که ضمینه آشنایی با انواع جنس سنگ و موزائیک را دارا می باشند و  بنا به نوع تجربه در استفاده از دستگاه های کفسابی و سنگسابی  توانایی برطرف کردن نواقص و مشکلات سطح فرش شده کف را دارا می باشند  کفساب فته می شود .

تیم کفساب مجرب:

بهترین نشانه ها برای اعتماد به تیم های کفسابی   سابقه فعالیت  و نمونه کارها و رضایت مشتریان سابق این تیم می باشد .تیم های مجرب باید با انواع جنس استفاده شده در کف ضخامت  و…اطلاعات کافی داشته باشند .

کفساب های مجرب همیشه از دستگاه های بروز و از ابزار استاندارد استفاده میکنند  و ادرس دسترسی مستقیمی را دارا می باشند تا در صورت وجود مشکل در خدمات در دسترس  مشتری باشند.

دستگاه کفسابی

دستگاه های کفسابی بیشماری در بازار موجود می باشند هریک بنی بر نوع کارکرد تقسیم بندی می شوند.بهترین نوع دستگاه ها محصولات کشور اروپا می باشند.

دستگاه ها با توجه به نوع مصرف برق  به دو دسته تقسیم می گردند:

 • دستگاه های تکفاز کفسابی این نوع دستگاه ها معمولا در منازل شخصی وسازمان های کوچک که از برق تک فاز استفاده میکنند  استفاده میگردند و اندازه کوچکتری دارند.
 • دستگاه های سه فاز

دستگاه سنگسابی

دستگاه های سه فازدر سازمان های بزرگ و شرکت ها و کار خانه جات بزرگ که دسترسی به برق سه فاز دارند مورد استفاده قرار میگیرند  و سرعت کار به ویبه این دستگاه ها بیشتر است.

 

کفسابی برای افزودن زیبایی سطح کف و افزودن عمر جنس سنگ در کف و برطرف کردن آسیب دیدگی ها بسیار موثر و قابل اطمینان می باشد.

براق سازی کف ساختمان

بسیاری از دوستانی که با ما تماس میگیرند برای مثال میگویند کف  یک ساختمانی وقتی وارد ساختمان می شوید شبیه آینه تصویر خود را در آن می بینیم  باید بگوییم این نوع کفسابی به کفسابی ایتالیایی مشهور است و تیم بست ساب آماده اجرای این نوع خدمات می باشد.

هزینه کفسابی

هزینه کفسابی مهمترین مسئله شاید به یقین میتوان گفت مسئله هزینه کفسابی و سنگسابی  می باشد هزینه خدمات به عوامل گوناگونی بستگی دارد وتعرفه های تیم های کاری بنی به قوانین خود  قیمت گذاری را انجام می دهند . مهمترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کفسابی به شرح ذیل می باشند:

 • مساحت: هر چه مساحت پروژه بزرگتر باشد نیاز به تیم اجرایی بیشتر و مدت زمان بیشتری می باشد و از این سوئ قیمت کفسابی رابطه مستقیمی با مشاحت پروژه را دارا می باشد .

البته لازم به بیان می باشد هرچه متراژ پروژه بیشتر باید نرخ تعرفه ها کاهش یافته  و مشتری از تخفیفات بسیار بیشتری برخوردار خواهد شد که در راستای ایجاد رضایت مشتری می باشد.

 • نوع جنس کفپوش : بسته به نوع کف پوش  سطح کف قیمت نیز متغییر می باشد برای مثال چون سنگسابی سنگ مرمر  نسبت به سنگ های دیگر حساس تر است تیم  اجرایی زمان بسیار زیادی را  صرف میکند و کفسابی سنگ مرمر بسیار حساس و نیاز به توجه و تجربه بالایی می باشد .

جنس سنگ بسته به نوع  خود دومین عامل در تاثیر گزاری بر قیمت می باشد.

دستگاه های مورد استفاده: دستگاه های مورد استفاده بر اساس ظرفیت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند برای مثال در ساختامان هایی که دسترسی به برق سه فاز ندارند از دستگاه های تک فاز استفاده می گردد که روند مدت اجرای کار را تا ۲۵ درصد کاهش می دهد و مدت زمان بیشتری را تا اتمام کار می طلبد.

میزان نا همسطحی و پستی و بلندی ها هرچه پستی بلندی های کف بیشتر باشد زمان و ساب های بیشتری مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به مراتب قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد .
میزان آسیب دیدگی سطح کف :هرچه میزان آسیب دیدگی و ضخامت آسیب دیدگی بیشتر باشد زمان نیز بیشتر خواهد شد و در مصرف ساب بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد .

کفسابی ارزان تیم بست ساب با ارائه بهترین متد ها بدون کاستن از کیفیت با بهره گیری از غلم چگونگی بهینه استفاده کردن از ساب ها و لقمه سنگ ها و پولیش و با خریداری عمده قیمت ابزار را با قیمت بسیار کمتری از بازار خریداری میکنند و بدون سود مورد استفاده قرار میدهند و تنها هزینه فعالیت و عملیات اجرائی را از مشتری دریافت میکنند تا خدمات کفسابی ارزانی را به مشتری ارائه دهند.

با انجام عملیات ساب زنی شما دوباره احساس خواهید کرد کف محیط را دوباره فرش کرده اید و جلوی فرش شدن دوباره کف را بگیرد .

مراحل سنگسابی

مراحل سنگسابی و کفسابی سنگ بسته به نوع جنس آن متغییر می باشد که میتوان به شرح ذیل بیان کرد:

در مرحله ساب زنی اول  معمولا لقمه سنگ هایی ۳۶ تا ۴۶انجام می پزیرد تفاوت این دو تنها در درصد زبری  لقمه سنگ۳۶به ۴۶ است.در مرحله اول  برای از بین بردن ناخنک  یا همان پستی  وبلندی انجام می دهد.

ساب کف سابیساب اول از اهمیت بسیار بالایی  برخوردار است زیرا در ساب اول قصد مسطح کردن کف می باشد.

ساب  دوم  در سنگسابی به وسیله لقمه سنگ ۶۰  مورد استفاده  قرار میگیرد که برای برطرف کردن خط های ساب اول مورد استفاده قرار می گیرند .

ساب سوم لقمه سنگ ۱۲۰ برای پاکسازی خطوط برجا مانده از عملیات های ساب های بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

ساب چهارم  لقمه سنگ ۳یا همان ۲۲۰

ساب پنجم  استفاده از سنگ امیر خانی ،این ساب  دارای  اهمیت فوق العاده زیادی می باشد زیرا اخرین سابی است که خطوط ساب های  قبلی را پاک سازی میکند  و همچنین  رنگ سنگ را به همان شکل اولیه خود بر میگرداند استفاده از ساب امیر خانی نیاز به دقت و توجه زیادی می باشد .

ساب ششم  استفاده از پیش پرداخت ۶۰۰

ساب هفتم استفاده از پیش پرداخت۸۰۰

ساب هشتم استفاده از فرانکوفورت و در نهایت ساب شستشو برای پاک کردن لکه های مانده از ساب فرانکفورت و همچنین  نظافت کلی  صورت می گیرد.

 

 

کفسابی گرانیت

مراحل کفسابی سنگ گرانیت از سخترین و محکم ترین سنگ های موجود دئر بازار میباشد که ساب مخصوص به خود را دارا می باشد و سنگسابی آن از سخترین نوع است که نیاز به تجربه و مهارت و دانش و تخصص بالایی را می طلبد که مراحل ساب آن به شرح ذیل می باشد:

 • استفاده از ساب الماسه ۳۶برای برداشتن ناخنک
 • استفاده از ساب الماسه ۶۰ برای زدودن خط های ساب اول
 • استفاده از ساب الماسی ۱۲۰
 • استفاده از لقمه سنگ ۳۶
 • استفاده از لقمه سنگ ۶۰
 • استفاده از لقمه سنگ ۱۲۰
 • استفاده از سنگ ۳
 • استفاده از لقمه سنگ ۴
 • استفاده از سنگ امیر خانی
 • استفاده از پیش پرداخت ۶۰۰
 • استفاده از پیش پرداخت ۸۰۰
 • استفاده از سنگ اسید سیناکس
 • استفاده از سنگ فرانکفورت

و در نهایت ساب شستشو مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت کفشویی و کفسابی

در کفشویی (floor polishing) از دستگاه ساب صرفا جهت  پاک سازی  و نظافت سطح استفاده می شود و ناخنک سطح برداشته نمی شود  در کفشویی بیشتر  برای نظافت رستوران ها فست فود ها و محیط های با رفت وامد زیاد و همچنین محیط هایی که بیشتر در معرض آلودگی ها قرار دارند مورد استفاده قرار میگیرد.ولی در کفسابی  علاوه بر پاکسازی و نظافت سطح  نا همسطحی و پستی بلندی ها و ناخنک سطح یک دست و یک نما می شود  و تمام درز ها و منافذ سطح با عملیات بتونه کاری پوشش داده می شود.

درمورد کفشویی بیشتر بخوانید

 کفسابی بتن

کفسابی بتن : در صورت بتون ریزی و یا کف بتنی اگر دچار پستی بلندی هایی باشد موجب ناهم تراز شدن سطح می شود و برای انجام عملیات  اپوکسی  نیز نیاز به خدمات کفسابی بتن می باشد که این نوع کفسابی جنبه آمادگی برای عملیات بعدی را دارا است:

مراحل کفسابی بتن

در کفسابی بتن هم میتوان از ساب الماسه ها و هم لقمه سنگ ها استفاده کرد، که این ساب ها  برای زمانی است که  بخواهیم سطح نا هم تراز کف را هم تراز و یک دست کنیم ولی  در صورتی که نیاز به پرداخت بتن باشد از لقمه سنگ های دیگر و پد ها میتوان کمک گرفت که عبارتند از قبیل:

استفاده از پد۵۰،استفاده از پد۱۰۰،استفاده از پد ۲۰۰ و استفاده از  سنگ امیر خانی و در نهایت ساب اسید سیناکس .

 

ساب فرچه ای

یکی از ارزانترین ساب ها ساب های فرچه ای هستند که برای مشتری  علاوه بر اینکه صرفه اقتصادی دارد کار با سرعت بیشتری پیش می رود و معمولا از این نوع ساب در پارکینگ های مجتمع های  بسیار بزرگ  و همچنین  در هتل و متل ها و مکان های عمومی که رفت و آمد زیادی دارد مورد استفاده تیم کاری قرار می گیرد لازم به بیان می باشد این نوع ساب صرفا جهت پاک سازی و نظافت و تمیز کاری سطح کف  از  انواع جرم کثیفی رنگ سیمان و گچ و… مورد استفاده قرار می گیرد و زره ای از سطح نا هم تراز رابر نمیدارد و تنها برای مقاصد پاکسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

ساب پد

امروزه ابزار ها و تجهیزات عملیات ساختمانی پیشرفت چشمگیری داشته که این نوع پیشرفت ها بر سرعت انجام کار و پایین آورد هزینه ها کمک کرده است که  عملیات ساختمانی کف سابی از این امر بی بهره نبوده است یکی از پیشرفت های صنعت کفسابی ابزار پد  می باشد ،

 

امروزه از پد ها برای ساب قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده بهینه می گردد که عبارت هستند از :ساب نمای ساختمان ،ساب سطح کف،ساب انواع سطوح در قسمت های داخلی منزل استفاده  می شود.

تاریخچه کفسابی

تاریخچه کفسابی را میتوان به یونان مرتبط دانست زیرا یونانیان با ساخت بناهای خود از سنگ های تراش خورده بهره میجستند و برای زیبا تر شدن محیط و سنگ ها ابزار های را برای سابیدن و مسطح کردن سطح سنگ  ابداع کرده و کارگرانی را برای انجام عملیات کف سابی استخدام کردند  که مهمترین  خدمات سنگسابی را میتوان استفاده از ابزار های سنگسابی توسط یونانیان برای مسطح کردن پیاده روهای سنگی و بازار های خود دانست و به همن دلیل میتوان کشور های اروپایی را پیشرفته ترین کشور ها در ارائه دهنده خدمات ساب زنی کف دانست که کشور ایتالیا با پیشی گرفتن و تولید دستگاه های کاملا اتو ماتیک و متد های جدیدئ و ساب هایی با کیفیت توانسته رتبه برتر را در جهان کسب کند.

 

کفسابی در تهران

کفسابی در تهران تیم بست ساب در سرتاسر استان تهران آمادگی خدمات رسانی را با تیم مجرب خود است ما در سرتاسر تهران تیم آماده بکر داریم و با تماس شما مشاورین ما در محل مورد نیاز حاضر شده ارائه مشاوره رایگان می باشند.

کفسابی در قم

تیم بست ساب در استان قم تیم آماده ارائه خدمات دارد  ساکنین استان قم میتوانند با تماس با تیم ما  مشاوره رایگان در محل کسب کنند و از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوند .

تاثیر سنگسابی بر سنگ

طول عمر سنگی که کفسابی شده به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نحوه سرویس و نگهداری که بر روی آن انجام میگیرد ,از جمله مواردی که نیاز است تا بعد از سنگسابی سنگ رعایت شود تا سنگ شما طول عمر مناسبی داشته باشد و زیبایی و کیفیت خود را حفظ کند در اینجا مطرح می کنیم :

 • عدم ریختن چای و نوشابه بر روی سطح ساب خورده
  .عدم ریختن اسید و جوهر نمک بر روی سطح ساب خورده
  .عدم استفاده از مواد شوینده اسیدی جهت نظافت کف
  .نکشیدن مواد تیز و خشن بر روی سطح ساب خورده
  .شستشوی سطح با مواد شوینده ریکا و تی نخی هر ماه یکبار
  .انجام عملیات ساب هر سال یکبار یعنی اگر به زیبایی و کیفیت سنگ فرش شده در داخل منزل یا محیط کار خود اهمیت میدهید این کار رو هرگز فراموش نکنید .

نکاتی در موردسنگ های استفاده شده در کف سابی

 

لقمه سنگ ۳۶: این نوع لقمه سنگ برای ساب اول استفاده می گردد که اصلی ترین و مهم ترین سنگ در زیر سابی  سنگسابی به شما می رود که نقش عمده آن جهت برداشتن ناخنک سطح و یکدست سازی کف می باشد.

لقمه سنگ ۶۰:این نوع لقمه سنگ جهت پاکسازی خطوط لقمه ۳۶ بکار گرفته می شود  که نقش عمده ای در زیر سابی ساب دارد.

 

لقمه سنگ ۱۲۰:این نوع لقمه برای پاک سازی خطوط ساب۶۰ بکار می رود.

لقمه سنگ ۳:این نوع لقمه سنگ  در پاک سازی خطوط ساب ۱۲۰ بکار گرفته می شود و نقش عمده ای در بازگشت  رنگ سنگ  به شکل اولیه خود دارد.

ساب امیر خانی : امیر خانی  برای  زدودن  خطوط  سا ب ۱۲۰بکار گرفته می شوند و در  بازگشت رنگ سنگ به شکل اولیه  نقش بسزایی دارد. و این ساب  مرحله آخر برای برداشتن  خطوط ساب های قبلی می باشد.

لقمه سنگ امیر خانی

پیش پرداخت: استفاده از سنگ پیش پرداخت در کفسابی برای صیقل دادن نمای سنگ برای آمادگی برای مرحل پرداخت اصلی می باشد.

پیش پرداخت

اسید سیناکس: موارد استفاده ،برای  قبل از ساب پرداخت مورد استفاده قرار میگیرد که هدف براق کردن رخ سنگ می باشد.

لقمه سنگ اسید سیناکس

فرانکفورت:

سنگ فرانکفورت به عنوان ساب نهایی و پرداختی   استفاده می گردد که بیشترین نقش را  در براقیت و جلا سازی سنگ دارد.

 

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک سنگ موزاییک بیشتر ئدر پارکینگ ها  و همچنین آشپزخانه  ،حیاط و ادارات  مورد استفاده قرار می گیرد دلیل استفاده از موزاییک  زیبا تر شدن  کف می باشد.

معمولا موزاییک از  سنگ ریزه  سیمان و آب و دیگر مواد متفرقه تشیل دهنده  درست می شود .

موزاییک ها اتنواع و اقسام متفاوتی دارند که هر نوع آن در قسمت های گوناگون کار برد دارد  برای مثال  نمونه های شیار دار برای  ورودی های و پیاده روها و مکان هایی که رفت وامد بیشتر است مورد استفاده قرار میگیرد .

ساب زنی سنگ موزاییک

در عملیات کفسابی موزاییک از دستگاه های یه فاز و یا تک فاز مورد استفاده قرا ر می گیرند. انتخاب دستگاه بستگی بسیلر زیادی به نوع اشتراک برق  پروژه دارد.

ساب های مورد استفاده برای موزاییک نوع ساب های زبر هستند اما نحوه استفاده و نوع ساب مورد استفاده بستگی به ناهم سطحی  کف دارد.

کفسابی در همدان

کفسابی در همدان  تیم بست ساب اماده ارائه خدمات کفسابی در استان همدان با شرایط ویژه می باشد بیش از ۷۹ پروژه کفسابی انجام شده در استان همدان در سال ۹۵ و ۹۶  و رضایت تمام مشتریان  ضمانت کار ماست  تماس برای ارائه خدمات :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

کفسابی در قزوین

تیم بست ساب در استان قزوین تاکنون به ۱۰۲ واحد ارائه خدمات کفسابی انجام داده که با توجه به کیفیت کاری  و تعرفه های ارزان تر  و تجهیزات بروز تر  در حال گسترش و رشد می باشد  اگر در استان قزوین ساکن هستید برای تما س با ما؛۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴

خدمات کفسابی در مشهد

تیم بست ساراب در شهر مشهد نیز تیم اجرایی برای خدمات رسانی به همشهریان مشهدی را آماده کرده است تنها کافیست با بست ساب تماس بگیرید.

بهترین نوع کفسابی و سنگسابی

بهترین نوع کفسابی و ثنگسابی توسط ابزار و متد ها و دستگاه های ایتالیایی با دقت بسیار و حساسیت بسیار بالایی صورت میگید  این نوع خدمات نیاز به تجربه بسیار بالایی می باشد تا سطح کف حالت شیشه ای به خو بگیرد و درخشندگی و زیبایی بسیاری را به محیط ببخشد.

کفسابی و سنگسابی هتلها و متلهای بزرگ

امروزه به دلایل مختلفی کار کفسابی و سنگسابی صورت می گیرد که از جمله انها می توان به ریختن مصالح ساختمانی از قبیل گچ، سیمان و غیره بر روی کف ،سوختن کف با مواد اسیدی و بازی ،جرم گرفتن بندها و درزهای سنگ ، تازه فرش شدن سنگ کف و ناخنک داشتن سنگ ،دادن جلا و براقیت به سنگ و ازین قبیل موارد اشاره کردپس نیاز به کفسابی بر هیچ کسی پوشیده نیست که این امر در هتلهای لوکس بیشتر حائز اهمیت است .
امروزه هتلهای بژرگ و لوکس برای اینکه مشتریان زیادی را جذب خود کنند باید در نحوه ارایه خدمات خود تغییراتی ایجاد کنند و برای ارباب رجوعان خود محیطی زیبا و ارام را فراهم کنند و از جمله مواردی که به زیبایی یک هتل یا تالار یا رستوران می افزاید در اولین نگاه بعد از وارد شدن به ان محل کف ان محیط می باشد یعنی اگر که ساختار کف به کار رفته جلا و براقیت لازم را داشته باشد و خوب ساب خورده باشد در این صورت باعث ایجاد اشتیاق و رغبت در ارباب رجوع شده و افراد بی شماری را جذب خود کرده و برای صاحب ان هتل یا تالار سود دهی به بار می اورد و خود صاحبان این محیط ها نیز به این باور رسیده اند که سنگسابی یعنی مساوی با زیبایی محیط و ایجاد اشتیاق و سود دهی ،برای همین اکثر هتل داران بزرگ ساایانه یک بار کف محیط هتل خود را ساب می زنند تا براقیت و زیبایی لازم را از دست ندهد و برای خود و ارباب رجوع دلنشین شود.
تیم کاری بست ساب با بهترین و بروز ترین امکانات و تیمی کاملا مجرب اماده خدمات رسانی در زمینه کف سابی و نماشویی به تمام هتل داران و سالن داران عزیز کشور در سرتاسر نقاط کشور می باشد و با اطمینان زیبایی و ظرافت را به شما به ارمغان می اورد .
اصول و روش ساب تیم بست ساب :
هر ساختاری دارای یک نوع روش ساب می باشد ولی روش متداول در سنگ های معمولی به صورت ذیل می باشد که کاملا دارای نتیجه مثبت بوده و جوابگوی هر نوع و صورتی از سنگ بوده است.
ابتدا کار با لقمه سنگ های زبر شروع می شود یعنی مرحله خشن کاری و در نهایت به ساب های نرم منتهی میشود یعنی ظریف کاری که عبارت است از:
لقمه سنگ ۳۶
لقمه سنگ ۶۰
لقمه سنگ ۱۲۰
لقمه سنگ ۳یا ۲۲۰
لقمه سنگ ۴۰۰
سنگ اسیدی سیاه رنگ امیر خانی که این مرحله از ساب دارای اهمیت زیادی می باشد چون اخرین مرحله از مراحل خشن کاری است پس باید با دقت انجام شود تا خطوط ساب های قبلی باقی نماند.
پیش پرداخت ۶۰۰و بعد از ان پیش پرداخت ۸۰۰
سنگ اسیدی فرانکفورت که بهترین نوع سنگ جهت جلا کاری و براقیت می باشد که این سنگ به خاطر قدرت و کیفیتی که دارد گران می باشد .
مرحله اخر از سنگسابی یا کفسابی شستشو با نمد است که در این مرحله از مواد شوینده ظرفشویی یا دستشویی استفاده می شود .
اگر که تمام مراحل به صورت مرتب و منظم و یکی پس از دیگری انجام گیرد و دقت لازمه به کار برده شود کفی یکدست و براق خواهید داشت پس فریب بعضی از سود جویان در این حرفه را نخورید و همیشه کیفیت را دنبال کنید و کیفیت را قربانی کمیت نکنید .

همکاری کار خارجی

کفسابی , سنگسابی , دستگاه کفسابی , خدمات کفسابی ,

 

Summary
کفسابی
Article Name
کفسابی
Description
کفسابی یکی از دسته های خدمات ساختمان می باشد سنگسابی و کفسابی یکی از عوامل زیبایی محیط کار منزل و سازمان می باشد اصول کفسابی و سنگسابی برپایه همو
Author
Publisher Name
بست ساب
Publisher Logo
80%
Awesome

کفسابی

کفسابی و سنگسابی بست ساب با دودهه فعالیت مسشتمر و ارائه کیفیت بالای خدمات وتعرفه های ارزان و استفاده از دستگاه ها و ابزار الات و ضمانت بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات در سرتا سر ایران 09129451074،بست ساب بنیان گذار کفسابی ایتالیایی یا کفسابی و سنگسابی براق در ایران

 • Design

کفسابی و سنگسابی بست ساب با دودهه فعالیت مسشتمر و ارائه کیفیت بالای خدمات وتعرفه های ارزان و استفاده از دستگاه ها و ابزار الات و ضمانت بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات در سرتا سر ایران 09129451074،بست ساب بنیان گذار کفسابی ایتالیایی یا کفسابی و سنگسابی براق در ایران

4 Comments
 1. […] کفسابی و سنگسابی برای زیباتر شدن کف محیط زندگی و شغلی یک امر کمکی و تامین کننده می باشد که تجربه و دانش مهمترین عامل کیفیت این نوع خدمات می باشد .تیم بست ساب با سابقه دو دهه خدمات رسانی به مردم عزیز ایران  و با دستگاه های بروز ایتالیاییو مواد استاندارد تحت لیسانس اروپا آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد : […]

 2. […] تشکر تیم کفسابی و نماشویی بست ساب ارائه خدمات در استان های تهران،قم […]

 3. […] که جنس سنگ مصرفی اهمیت بسیار زیادی در تعرفه و قیمت کفسابی دارد و کفساب با حضور در محل و بررسی سنگ و نوع ان قیمت […]

 4. […] کفسابی و سنگسابی و نماشویی در استان تهران تا ۱۵ اسفند با تخفیف ۳۰ درصدی در کفسابی و نماشویی صورت میگیرد . […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.