کفسابی و سنگسابی

4

کفسابی و سنگسابی یکی از خدمات جانبی ساختمان می باشد از این خدمات برای برداشت ناهمواری های سطح استفاده می شود کفسابی  را میتوان برای برطرف کردن نقص ها و ناخنک سطح سنگ نیز بکار برد خدمات کفسابی   موجب زیباتر شدن خانه و محل کار می شود.

خدمات کفسابی و سنگسابی یکی از خدمات ساختمانی می‌باشد از این خدمات برای هموار سازی سطح کرد و برداشت ناخنک  سطح کردن و صیقل دادن به اندازه چند میلی متر از سطح می باشد تا کف سنگ شده بوتان دامین حالت درخشان و براق پیدا کنند.

خدمات کفسابی یا به اصطلاح ای سنگ سابی می توانند موجب براق شدن کف زمین و هموار شدن آن گردد.

 کفسابی

کفسابی و سنگسابی اصطلاحی می باشد که امروزه برای زیبا تر شدکف محیط سازمان و خانه  مورد استفاده قرار میگیرد،تیم کاری بست ساب با تیم موفق و با تجربه بیش از بیست سال در خدمات کفسابی  به هم میهنان عزیز با تکیه بر دانش و تیم مجرب و بهترین دستگاه ها که محصول کشور استالیا می باشد توانسته اعتبار بسیار زیادی در بین پیمانکاران و مردم نیازمند خدمات ما کسب کند ،ما در ارائه خدمات کفسابی  هر نوع سنک و کف از جمله سنگ گرانیت مرمر  موزائیک دهبید و …و استفاده از ساب های سنگسابی  بازار تجربه بسیار بالایی داریم.

تیم بست ساب ارائه دهنده خدمات کفسابی :09129451074

خدمات کفسابی

20 سال فعالیت و سابقه بلند مدت ما  و خدمات رسانی به :سازمان ها و اماکن دولتی و خصوصی ،ساختمان های آموزشی و دانشگاه ها ،هتل ها و تالار های پذیرایی، خانه و منازل، ساختمان های سازمانی او ادارات نظامی و…اعتماد بسیار بالایی را در فعالان صنعت ساختمان برای خود کسب کرده ایم.

گروه پیمانکاری کف سابی بست ساب در طول مدت فعالیتی خود با ارئه کیفیت برتر در زمینه فعالیتی و خدماتی خود، و نرخ های ارزان بدون کاستن از کیفیت  در تلاش مداوم برای جلب رضایت مشتریان وافرادی که به ما اعتماد کرده اند بوده است.

بست ساب با بیش از دو دهه فعالیت خدمات ساختمانی و بروزترین دستگاه ها و ابزار الات  ساب زنی سنگ  با تجهیز به دستگاه های بروز دنیا و تعرفه های ارزان   آماده ارائه خدمات در سرتا سر ایران می باشد :

09129451074تماس با ما:

کفسابی و سنگسابی

کفسابی به مجموعه روش ها و متد ها و ابزار هایی که برای صیقل کاری و تمیز کردن و برداشتن ناخنک و خش و خط ها و تمام آسیب دیدگی های کف فرش شده به کار می روند  گفته می شود.

در این نوع خدمات  از ساب های گوناگونی بهره گرفته می شود به وسیله این ساب ها سطح کف تا چند میلی متر برداشته می شود و سطح کف جلوه ای بسیار زیبا پیدا می کند .

هرچه از ساب های بهتری استفاده گردد سطح کف درخشان تر و به اصطلاح شبیه شیشه می شود.

 

دلایل انجام کفسابی

میتوان دلایل بسیاری را برای بهره یری از خدمات کفسابی و سنگ سابی عنوان کرد  ولی  اگر بخواهیم به صورت خلاصه شده دلایل انجام کفسابی را برایتان بازگو کنیم،میتوانیم مهمترین دلیل را زیباتر شدن کف محیط اشاره کنیم در کنار مسئله زیبایی  ،میتوان به رفع آسیب دیدگی های سطح کف رفع کردن فاصله های موجود  در کف ،پاک کردن جرم  چربی و…از سطح کف فرش شده سطح مورد نظر اشاره کرد.همچنین تنها روش برای برطرف کردن آسیب دیدگی از آتش سوزی و اسید  را تنها می توان توسط کفسابی برطرف کرد.

تاثیر کفسابی و سنگسابی

کفسابی موجب راحت تر شدن نظافت کف  بعد از استفاده از خدمات مورد نظر  یکی دیگر از مزیت های خدماتمان می باشد.

رفع فاصلی ناشی از بند کشی کف در خدمات ما  به وسیله بند کشی دوبار و تخصصی برطرف خواهد شد.

برطرف کردن پستی بلندی ها و ناخنک سنگ ها توسط ساب زنی  به آسانی قابل رفع می باشد.

کدر شدن سطح کف یا مات شدگی پس از گذشت چند سال و استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده اسیدی و شیمیایی موجب از دست رفتن زیبایی و در خشندگی کف سنگ و موزائیک میشود که با خدمات سنگسابی قابل رفع شدن می باشد.

مزایا ی کفسابی

مزایای کفسابی بسیار بیشمار برای افزایش زیبایی منزل یا محل کار می باشد که بهصورت خلاصه در زیر به آن خوایم پرداخت

تیم خدمات بست ساب اماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد:۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ه

 1. همسطح شدن و یکدست شدن سطح پس از اتمام سنگسابی.
 2. تمیز و پاک شدن اصولی آلودگی ها و جرم ها از سطح کف به وسیله مواد استاندار و رهایی همیشگی از جرمگیری ها قبلی که توسط مواد استاندارد کفشویی بهره گرفته می شود و توسط ساب برداشته می شود.
 3. پر شدن فاصله بند های کف فرش شده توسط مواد استاندارد مانند بتن سیمان و رزین که میتواند همسطح و رنگ کف شود و فاصله میان بند ها را پر کرده و باعث زیبایی و جلوه گیری شود.
 4. افزایش کیفیت نوع سنگ استفاده شده در سطح کف فرش شده می شود سطح سنگ و موزائیک دارای درزهایی می باشد، که توسط مواد شوینده خرده می شوند ولی با عملیات کفسابی درزها گرفته شده و یا به حداقل موجود می رسند .
 5. صاف شدگی سطح کف که میتوان آن را با تمام وجود لمس کرد.
 6. درخشان تر شدن محیط برای افزایش روشنایی و افزایش کیفیت نور پردازی ساخحتمان ها .

چه زمانی نیاز به کفسابی و سنگسابی داریم

 • در عملیات هخی ساختمانی و فعالیت های ساختمانی ممکن است سیمان بتن گچ و رنگ بر روی کف ریخته شود  برای حل این مشکل.
 • وجود ناخنک ها و بالازدگی در فرش شدن کف توسط سنگ و موزائیک
 • وجود نا همسطحی و پستای و بلندی در سطح فرش شده
 • آسیب دیدگی توسط مواد شوینده و مات شدگی
 • کدر شدن سطح کف
 • کم شدن کیفیت موزائیک و سنگ استفاده شده در سطح کف
 • جرم گیری سطح کف
 • چرب شدی سطح
 • وجود زدگی و خط بر روی سطح کف
 • آسیب های ناشی از آتش سوزی
 • آسیب دیدگی توسط مواد اسیدی
 • و……

 روش های کفسابی

روش کفسابی و سنگسابی کف را میتوان در سه دسته تقسیم بندی کردکه در زیر میتوان اطلاعات جامعی را کسب کرد:

انواع روش کفسابی و سنگسابی

روش اول کفسابی به روش عالی کفسابی نامیده میشود در این نوع ساب های مورد استفاده بهترین نوع ساب های موجود در بازار می باشند، (تیم ما بهترین ساب های موجود بازار را در اختیار دارد )و همچنین تیم اجرایی با دقت و تلاش بیشتری برای افزایش کیفیت خدمات صرف میکنند که در این نوع درخشندگی و جلوه زیبایی بیشتری را کف مورد نظر پیدا میکند.

تیم بست ساب با استفاده از ساب های محصول ایتالیا و واردات عمده این نوع ساب میتواند کیفیت بی همتایی را برایتان به ارمغان آورد و تعرفه های غیر قابل رقابتی را به مشتریانش ارائه دهد.

روش دوم که بیشتر مورد استفاده  مشتریان و تیم های کفسابی به دلیل  تعرفه های بسیار پایینتر نسبت به روش اول و همچنین مدت زمان اتمام کار قرار میگیرد، در این نوع روش از ساب های استاندارد در کنار چند نوع ساب ایتالیایی بهره گرفته می شود .مقدار استفاده از ساب ها را میزان ناخنک و پستی بلندی ها و همچنین میزان کثیفی سطح تعیین می کند لقمه سنگ ها هم برای کم کردن تعرفه به صورت بهینه مورد استفاده قرار میگیرد.

نتیجه کفسابی

نتیجه کیفیت ارائه مورد رضایت مشتری بوده و همچنین قیمت نسبت به روش اول نسبتا کتر بوده و تعرفه ها پایینتر می باشد .این نوع کفسابی بهروش استاندارد نیز توسط تیم های کاری مشهور است.

روش سوم کفشویی نامیده می شود در این نوع روش هدف شستشوی کف او پاک کردن جرم و چربی ها و دیگر آلاینده ها و درصورت نیاز استفاده از ساب های سطح بردار و لقمه سنگ می باشد این روش ارزان ترین روش کفسابی میباشد تیم کاری از لقمه سنگ ها برای برطرف کردن ایرادات استفاده و سپس  توسط فرچه ها شروع به شستشوی سطح کف می نماید .

با اینکه قیمت این نوع روش بسیار پایینتر از روش های دیگر می باشد ولی کیفیت و کارایی روش های دیگر را ندارد  و تنها تیم اجرائی هدف کفشویی را برعهده دارند  و بیشتر خدماتی که توسط تیم ها با قیمت پایینتر به مشتری ارائه می گردد این نوع روش می باشد و عدم آگاهی مشتری  موجب سوئ استفاده  سود جویان قرار می گیرند ُ و برای همین اصل تیمم بست ساب کیفیت خدمات خود را ضمانت میکند .

هزینه کفسابی

در جواب باید بگوییم بله  زیرا بدو ن برخورداری از کیفیت مطلوب در امر فرش کردن سطح کف  تمام هزینه شما بدون بهره ای برای زیبایی خانه است تنها روش برای  جبران کم کاستی ها خدمات کف سابی  می باشد.

در صورت آسیب دیدگی  کف به جای هزینه بسیار بالا برای تخریب و دوبار فرش کردن کف میتوان از خدمات ما بهره بجویید  تا دوباره محیط رابه زیبایی روز اول خود برگردانید.

کفسابی ارزان

تیم بست ساب با استفاده از دستگاه های جدید و ابزار های پیشرفته و با کیفیت بازدهی  بالا   هزینه های اضافی را از خدمات خود حذف کند و تعرفه های بسیار پایینتری را به مشتریان خود ارائه دهد و همین امر در رضایت مندی مشتریان خود موثر بوده است  .

ما در زمینه کف سابی و سنگسابی با استفاده از دستگاه های ایتالیایی توانسته با جلب رضایت مشتریانش هزینه تبلیغات خود را از روی سرویس های تبلیغاتی حذف و بر روی رضایت مشتریانش سرمایه گذاری کند.

کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی دردوسال گذشته بحث کفسابی ایتالیایی   مورد پرسش فعالان صنعت ساختمانی قرار گرفته  روش ایتالیایی  به دلیل استفاده از متد ها و ابزار های محصول کشور ایتالیا نامگذاری شده که به دلیل سابقه تاریخی این کشور در این نوع خدمات بهترین نوع کفسابی در جهان می باشد.

کفساب کیست

تیم کف سابی به افرادی که ضمینه آشنایی با انواع جنس سنگ و موزائیک را دارا می باشند و  بنا به نوع تجربه در استفاده از دستگاه های کفسابی و سنگسابی  توانایی برطرف کردن نواقص و مشکلات سطح فرش شده کف را دارا می باشند  کفساب فته می شود .

تیم کفساب مجرب:

بهترین نشانه ها برای اعتماد به تیم های کفسابی   سابقه فعالیت  و نمونه کارها و رضایت مشتریان سابق این تیم می باشد .تیم های مجرب باید با انواع جنس استفاده شده در کف ضخامت  و…اطلاعات کافی داشته باشند .

کفساب های مجرب همیشه از دستگاه های بروز و از ابزار استاندارد استفاده میکنند  و ادرس دسترسی مستقیمی را دارا می باشند تا در صورت وجود مشکل در خدمات در دسترس  مشتری باشند.

دستگاه کفسابی

دستگاه های کفسابی بیشماری در بازار موجود می باشند هریک بنی بر نوع کارکرد تقسیم بندی می شوند.بهترین نوع دستگاه ها محصولات کشور اروپا می باشند.

دستگاه ها با توجه به نوع مصرف برق  به دو دسته تقسیم می گردند:

 • دستگاه های تکفاز کفسابی این نوع دستگاه ها معمولا در منازل شخصی وسازمان های کوچک که از برق تک فاز استفاده میکنند  استفاده میگردند و اندازه کوچکتری دارند.
 • دستگاه های سه فاز

دستگاه های سه فازدر سازمان های بزرگ و شرکت ها و کار خانه جات بزرگ که دسترسی به برق سه فاز دارند مورد استفاده قرار میگیرند  و سرعت کار به ویبه این دستگاه ها بیشتر است.

 

کفسابی آیا موثر است

کفسابی برای افزودن زیبایی سطح کف و افزودن عمر جنس سنگ در کف و برطرف کردن آسیب دیدگی ها بسیار موثر و قابل اطمینان می باشد.

شیشه ای کردن کف :

بسیاری از دوستانی که با ما تماس میگیرند برای مثال میگویند کف  یک ساختمانی وقتی وارد ساختمان می شوید شبیه آینه تصویر خود را در آن می بینیم  باید بگوییم این نوع کفسابی به کفسابی ایتالیایی مشهور است و تیم بست ساب آماده اجرای این نوع خدمات می باشد.

هزینه کفسابی و سنگسابی

هزینه کفسابی مهمترین مسئله شاید به یقین میتوان گفت مسئله هزینه کفسابی و سنگسابی  می باشد هزینه خدمات به عوامل گوناگونی بستگی دارد وتعرفه های تیم های کاری بنی به قوانین خود  قیمت گذاری را انجام می دهند . مهمترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کفسابی به شرح ذیل می باشند:

 • مساحت: هر چه مساحت پروژه بزرگتر باشد نیاز به تیم اجرایی بیشتر و مدت زمان بیشتری می باشد و از این سوئ قیمت کفسابی رابطه مستقیمی با مشاحت پروژه را دارا می باشد .

البته لازم به بیان می باشد هرچه متراژ پروژه بیشتر باید نرخ تعرفه ها کاهش یافته  و مشتری از تخفیفات بسیار بیشتری برخوردار خواهد شد که در راستای ایجاد رضایت مشتری می باشد.

 • نوع جنس کفپوش : بسته به نوع کف پوش  سطح کف قیمت نیز متغییر می باشد برای مثال چون سنگسابی سنگ مرمر  نسبت به سنگ های دیگر حساس تر است تیم  اجرایی زمان بسیار زیادی را  صرف میکند و کفسابی سنگ مرمر بسیار حساس و نیاز به توجه و تجربه بالایی می باشد .

جنس سنگ بسته به نوع  خود دومین عامل در تاثیر گزاری بر قیمت می باشد.

دستگاه های مورد استفاده: دستگاه های مورد استفاده بر اساس ظرفیت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند برای مثال در ساختامان هایی که دسترسی به برق سه فاز ندارند از دستگاه های تک فاز استفاده می گردد که روند مدت اجرای کار را تا 25 درصد کاهش می دهد و مدت زمان بیشتری را تا اتمام کار می طلبد.

میزان نا همسطحی و پستی و بلندی ها هرچه پستی بلندی های کف بیشتر باشد زمان و ساب های بیشتری مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به مراتب قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد .
میزان آسیب دیدگی سطح کف :هرچه میزان آسیب دیدگی و ضخامت آسیب دیدگی بیشتر باشد زمان نیز بیشتر خواهد شد و در مصرف ساب بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد .

کفسابی ارزان

کفسابی ارزان تیم بست ساب با ارائه بهترین متد ها بدون کاستن از کیفیت با بهره گیری از غلم چگونگی بهینه استفاده کردن از ساب ها و لقمه سنگ ها و پولیش و با خریداری عمده قیمت ابزار را با قیمت بسیار کمتری از بازار خریداری میکنند و بدون سود مورد استفاده قرار میدهند و تنها هزینه فعالیت و عملیات اجرائی را از مشتری دریافت میکنند تا خدمات کفسابی ارزانی را به مشتری ارائه دهند.

با انجام عملیات ساب زنی شما دوباره احساس خواهید کرد کف محیط را دوباره فرش کرده اید و جلوی فرش شدن دوباره کف را بگیرد .

مراحل ساب زنی سنگ

مراحل سنگسابی و کفسابی سنگ بسته به نوع جنس آن متغییر می باشد که میتوان به شرح ذیل بیان کرد:

در مرحله ساب زنی اول  معمولا لقمه سنگ هایی 36 تا 46انجام می پزیرد تفاوت این دو تنها در درصد زبری  لقمه سنگ36به 46 است.در مرحله اول  برای از بین بردن ناخنک  یا همان پستی  وبلندی انجام می دهد.

ساب کف سابیساب اول از اهمیت بسیار بالایی  برخوردار است زیرا در ساب اول قصد مسطح کردن کف می باشد.

ساب  دوم  در سنگسابی به وسیله لقمه سنگ 60  مورد استفاده  قرار میگیرد که برای برطرف کردن خط های ساب اول مورد استفاده قرار می گیرند .

ساب سوم لقمه سنگ 120 برای پاکسازی خطوط برجا مانده از عملیات های ساب های بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

ساب چهارم  لقمه سنگ 3یا همان 220

ساب پنجم  استفاده از سنگ امیر خانی ،این ساب  دارای  اهمیت فوق العاده زیادی می باشد زیرا اخرین سابی است که خطوط ساب های  قبلی را پاک سازی میکند  و همچنین  رنگ سنگ را به همان شکل اولیه خود بر میگرداند استفاده از ساب امیر خانی نیاز به دقت و توجه زیادی می باشد .

ساب ششم  استفاده از پیش پرداخت 600

ساب هفتم استفاده از پیش پرداخت800

ساب هشتم استفاده از فرانکوفورت و در نهایت ساب شستشو برای پاک کردن لکه های مانده از ساب فرانکفورت و همچنین  نظافت کلی  صورت می گیرد.

 

 

کفسابی گرانیت

مراحل کفسابی سنگ گرانیت از سخترین و محکم ترین سنگ های موجود دئر بازار میباشد که ساب مخصوص به خود را دارا می باشد و سنگسابی آن از سخترین نوع است که نیاز به تجربه و مهارت و دانش و تخصص بالایی را می طلبد که مراحل ساب آن به شرح ذیل می باشد:

 • استفاده از ساب الماسه 36برای برداشتن ناخنک
 • استفاده از ساب الماسه 60 برای زدودن خط های ساب اول
 • استفاده از ساب الماسی 120
 • استفاده از لقمه سنگ 36
 • استفاده از لقمه سنگ 60
 • استفاده از لقمه سنگ 120
 • استفاده از سنگ 3
 • استفاده از لقمه سنگ 4
 • استفاده از سنگ امیر خانی
 • استفاده از پیش پرداخت 600
 • استفاده از پیش پرداخت 800
 • استفاده از سنگ اسید سیناکس
 • استفاده از سنگ فرانکفورت

و در نهایت ساب شستشو مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت کفشویی و کفسابی

در کفشویی (floor polishing) از دستگاه ساب صرفا جهت  پاک سازی  و نظافت سطح استفاده می شود و ناخنک سطح برداشته نمی شود  در کفشویی بیشتر  برای نظافت رستوران ها فست فود ها و محیط های با رفت وامد زیاد و همچنین محیط هایی که بیشتر در معرض آلودگی ها قرار دارند مورد استفاده قرار میگیرد.ولی در کفسابی  علاوه بر پاکسازی و نظافت سطح  نا همسطحی و پستی بلندی ها و ناخنک سطح یک دست و یک نما می شود  و تمام درز ها و منافذ سطح با عملیات بتونه کاری پوشش داده می شود.

 درمورد کفشویی بیشتر بخوانید

 کفسابی بتن

کفسابی بتن : در صورت بتون ریزی و یا کف بتنی اگر دچار پستی بلندی هایی باشد موجب ناهم تراز شدن سطح می شود و برای انجام عملیات  اپوکسی  نیز نیاز به خدمات کفسابی بتن می باشد که این نوع کفسابی جنبه آمادگی برای عملیات بعدی را دارا است:

مراحل کفسابی بتن

در کفسابی بتن هم میتوان از ساب الماسه ها و هم لقمه سنگ ها استفاده کرد، که این ساب ها  برای زمانی است که  بخواهیم سطح نا هم تراز کف را هم تراز و یک دست کنیم ولی  در صورتی که نیاز به پرداخت بتن باشد از لقمه سنگ های دیگر و پد ها میتوان کمک گرفت که عبارتند از قبیل:

استفاده از پد50،استفاده از پد100،استفاده از پد 200 و استفاده از  سنگ امیر خانی و در نهایت ساب اسید سیناکس .

 

ساب فرچه ای

یکی از ارزانترین ساب ها ساب های فرچه ای هستند که برای مشتری  علاوه بر اینکه صرفه اقتصادی دارد کار با سرعت بیشتری پیش می رود و معمولا از این نوع ساب در پارکینگ های مجتمع های  بسیار بزرگ  و همچنین  در هتل و متل ها و مکان های عمومی که رفت و آمد زیادی دارد مورد استفاده تیم کاری قرار می گیرد لازم به بیان می باشد این نوع ساب صرفا جهت پاک سازی و نظافت و تمیز کاری سطح کف  از  انواع جرم کثیفی رنگ سیمان و گچ و… مورد استفاده قرار می گیرد و زره ای از سطح نا هم تراز رابر نمیدارد و تنها برای مقاصد پاکسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

ساب پد

امروزه ابزار ها و تجهیزات عملیات ساختمانی پیشرفت چشمگیری داشته که این نوع پیشرفت ها بر سرعت انجام کار و پایین آورد هزینه ها کمک کرده است که  عملیات ساختمانی کف سابی از این امر بی بهره نبوده است یکی از پیشرفت های صنعت کفسابی ابزار پد  می باشد ،

 

امروزه از پد ها برای ساب قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده بهینه می گردد که عبارت هستند از :ساب نمای ساختمان ،ساب سطح کف،ساب انواع سطوح در قسمت های داخلی منزل استفاده  می شود.

تاریخچه کفسابی

تاریخچه کفسابی را میتوان به یونان مرتبط دانست زیرا یونانیان با ساخت بناهای خود از سنگ های تراش خورده بهره میجستند و برای زیبا تر شدن محیط و سنگ ها ابزار های را برای سابیدن و مسطح کردن سطح سنگ  ابداع کرده و کارگرانی را برای انجام عملیات کف سابی استخدام کردند  که مهمترین  خدمات سنگسابی را میتوان استفاده از ابزار های سنگسابی توسط یونانیان برای مسطح کردن پیاده روهای سنگی و بازار های خود دانست و به همن دلیل میتوان کشور های اروپایی را پیشرفته ترین کشور ها در ارائه دهنده خدمات ساب زنی کف دانست که کشور ایتالیا با پیشی گرفتن و تولید دستگاه های کاملا اتو ماتیک و متد های جدیدئ و ساب هایی با کیفیت توانسته رتبه برتر را در جهان کسب کند.

 

کفسابی در تهران

کفسابی در تهران تیم بست ساب در سرتاسر استان تهران آمادگی خدمات رسانی را با تیم مجرب خود است ما در سرتاسر تهران تیم آماده بکر داریم و با تماس شما مشاورین ما در محل مورد نیاز حاضر شده ارائه مشاوره رایگان می باشند.

کفسابی در قم

تیم بست ساب در استان قم تیم آماده ارائه خدمات دارد  ساکنین استان قم میتوانند با تماس با تیم ما  مشاوره رایگان در محل کسب کنند و از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوند .

تاثیر کفسابی بر سنگ

طول عمر سنگی که کفسابی شده به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نحوه سرویس و نگهداری که بر روی آن انجام میگیرد ,از جمله مواردی که نیاز است تا بعد از سنگسابی سنگ رعایت شود تا سنگ شما طول عمر مناسبی داشته باشد و زیبایی و کیفیت خود را حفظ کند در اینجا مطرح می کنیم :

 • عدم ریختن چای و نوشابه بر روی سطح ساب خورده
  .عدم ریختن اسید و جوهر نمک بر روی سطح ساب خورده
  .عدم استفاده از مواد شوینده اسیدی جهت نظافت کف
  .نکشیدن مواد تیز و خشن بر روی سطح ساب خورده
  .شستشوی سطح با مواد شوینده ریکا و تی نخی هر ماه یکبار
  .انجام عملیات ساب هر سال یکبار یعنی اگر به زیبایی و کیفیت سنگ فرش شده در داخل منزل یا محیط کار خود اهمیت میدهید این کار رو هرگز فراموش نکنید .

نکاتی در موردسنگ های استفاده شده در کفسابی

 

لقمه سنگ 36: این نوع لقمه سنگ برای ساب اول استفاده می گردد که اصلی ترین و مهم ترین سنگ در زیر سابی  سنگسابی به شما می رود که نقش عمده آن جهت برداشتن ناخنک سطح و یکدست سازی کف می باشد.

لقمه سنگ 60:این نوع لقمه سنگ جهت پاکسازی خطوط لقمه 36 بکار گرفته می شود  که نقش عمده ای در زیر سابی ساب دارد.

 

لقمه سنگ 120:این نوع لقمه برای پاک سازی خطوط ساب60 بکار می رود.

لقمه سنگ 3:این نوع لقمه سنگ  در پاک سازی خطوط ساب 120 بکار گرفته می شود و نقش عمده ای در بازگشت  رنگ سنگ  به شکل اولیه خود دارد.

ساب امیر خانی : امیر خانی  برای  زدودن  خطوط  سا ب 120بکار گرفته می شوند و در  بازگشت رنگ سنگ به شکل اولیه  نقش بسزایی دارد. و این ساب  مرحله آخر برای برداشتن  خطوط ساب های قبلی می باشد.

لقمه سنگ امیر خانی

پیش پرداخت: استفاده از سنگ پیش پرداخت در کفسابی برای صیقل دادن نمای سنگ برای آمادگی برای مرحل پرداخت اصلی می باشد.

پیش پرداخت

اسید سیناکس: موارد استفاده ،برای  قبل از ساب پرداخت مورد استفاده قرار میگیرد که هدف براق کردن رخ سنگ می باشد.

لقمه سنگ اسید سیناکس

فرانکفورت:

سنگ فرانکفورت به عنوان ساب نهایی و پرداختی   استفاده می گردد که بیشترین نقش را  در براقیت و جلا سازی سنگ دارد.

 

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک سنگ موزاییک بیشتر ئدر پارکینگ ها  و همچنین آشپزخانه  ،حیاط و ادارات  مورد استفاده قرار می گیرد دلیل استفاده از موزاییک  زیبا تر شدن  کف می باشد.

معمولا موزاییک از  سنگ ریزه  سیمان و آب و دیگر مواد متفرقه تشیل دهنده  درست می شود .

موزاییک ها اتنواع و اقسام متفاوتی دارند که هر نوع آن در قسمت های گوناگون کار برد دارد  برای مثال  نمونه های شیار دار برای  ورودی های و پیاده روها و مکان هایی که رفت وامد بیشتر است مورد استفاده قرار میگیرد .

ساب زنی سنگ موزاییک

در عملیات کفسابی موزاییک از دستگاه های یه فاز و یا تک فاز مورد استفاده قرا ر می گیرند. انتخاب دستگاه بستگی بسیلر زیادی به نوع اشتراک برق  پروژه دارد.

ساب های مورد استفاده برای موزاییک نوع ساب های زبر هستند اما نحوه استفاده و نوع ساب مورد استفاده بستگی به ناهم سطحی  کف دارد.

کفسابی در همدان

کفسابی در همدان  تیم بست ساب اماده ارائه خدمات کفسابی در استان همدان با شرایط ویژه می باشد بیش از ۷۹ پروژه کفسابی انجام شده در استان همدان در سال ۹۵ و ۹۶  و رضایت تمام مشتریان  ضمانت کار ماست  تماس برای ارائه خدمات :09129451074

کفسابی در قزوین

تیم بست ساب در استان قزوین تاکنون به ۱۰۲ واحد ارائه خدمات کفسابی انجام داده که با توجه به کیفیت کاری  و تعرفه های ارزان تر  و تجهیزات بروز تر  در حال گسترش و رشد می باشد  اگر در استان قزوین ساکن هستید برای تما س با ما؛09129451074

خدمات کفسابی در مشهد

تیم بست ساراب در شهر مشهد نیز تیم اجرایی برای خدمات رسانی به همشهریان مشهدی را آماده کرده است تنها کافیست با بست ساب تماس بگیرید.

بهترین نوع کفسابی و سنگسابی

بهترین نوع کفسابی و ثنگسابی توسط ابزار و متد ها و دستگاه های ایتالیایی با دقت بسیار و حساسیت بسیار بالایی صورت میگید  این نوع خدمات نیاز به تجربه بسیار بالایی می باشد تا سطح کف حالت شیشه ای به خو بگیرد و درخشندگی و زیبایی بسیاری را به محیط ببخشد.

کلمات کلیدی:

کفسابی , سنگسابی , دستگاه کفسابی , خدمات کفسابی ,

 

 

4 Comments
 1. […] کفسابی و سنگسابی برای زیباتر شدن کف محیط زندگی و شغلی یک امر کمکی و تامین کننده می باشد که تجربه و دانش مهمترین عامل کیفیت این نوع خدمات می باشد .تیم بست ساب با سابقه دو دهه خدمات رسانی به مردم عزیز ایران  و با دستگاه های بروز ایتالیاییو مواد استاندارد تحت لیسانس اروپا آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد : […]

 2. […] تشکر تیم کفسابی و نماشویی بست ساب ارائه خدمات در استان های تهران،قم […]

 3. […] که جنس سنگ مصرفی اهمیت بسیار زیادی در تعرفه و قیمت کفسابی دارد و کفساب با حضور در محل و بررسی سنگ و نوع ان قیمت […]

 4. […] کفسابی و سنگسابی و نماشویی در استان تهران تا ۱۵ اسفند با تخفیف ۳۰ درصدی در کفسابی و نماشویی صورت میگیرد . […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.