کفسابی و سنگسابی

کفسابی
1,381

کفسابی یکی دیگر از خدمات تیم خدمات ساختمانی بست ساب می باشد . تیم و شرکت ما با بیش از 2 دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات کفسابی در سرتاسر ایران با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه ها همواره کوشیده است تا اعتماد شما کارفرمایان قدر نهد و با جلب رضایت شما پاسدار اعتماد شما عزیزان باشد .

اعتماد کارفرمایان ما بزرگترین سرمایه و دست آورد تیم وشرکت کفسابی بست ساب  می باشد .

تیم و شرکت بست ساب با استفاده از برترین و بهترین و جدید ترین ابزارآلات موجود درجهان در صنعت کفسابی و سنگسابی و تکیه بر دانش و مهارت و تنجربه تیم ارائه دهنده خود  توانسته است تمامی انتظارات کارفرمایان را برآورده سازد و کیفیت بی همتایی را به ارمغان آورد .

بست ساب تنها ارائه دهنده خدمات کفسابی ایتالیایی در ایران

کفسابی

کفسابی یک نوع از خدمات ساختمانی و در قالب خدمات نظافتی ساختمان جای دارد و به عملیات ساب زنی سنگ ،موزاییک ،کاشی(موارد خواص)و…….. اطلاق می گردد .کفسابی یکی از خدماتی است که می تواند یک زیبایی خاص و درخشندگی فوق العاده به کف و سطح ساختمان ببخشد .

کفسابی و سنگسابی  به  روش های هموار سازی سطح کف ساختمان و سازمان  به وسیله دستگاه ساب زن  و دستگاه سنگسابی  می باشد  در این نوع خدمات با تجهیز  دستگاه ساب زن به ابزار ساب  مخصوص که با توجه به نوع سطح  از ساب های گوناگونی استفاده می گردد. صورت می گیرد  برداشت سطح آسیب دیده سطح نما در کنار براق سازی و هموار سازی و شیشه ای کردن  سطح کف ساختمان از مزایای  سنگسابی و کفسابی می باشد.

 

تماس با تیم و شرکت کفسابی و سنگسابی بست ساب :۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴علی نقی مشاوره  و مدیر تیم بست ساب

تماس با شرکت  بست ساب از سرتاسر ایران :

تماس با تیم کفسابی و نماشویی و سنگسابی بست ساب :

علی نقی ۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ جهت مشاوره و  عقد قرار داد  بر آورد هزینه

۰۲۱۵۵۸۵۹۹۶۳: دفترکاری   جهت پشتیبانی مشتریان و تیم اجرایی

 

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی توسط تیم اجرایی برای  هموار سازی سطح بتن  سطح کاشی سرامیک و دیگر سطح های قابل ساب زنی می باشد.

اصولا کفسابی راحتر از سنگسابی می باشد و سنگسابی  نیاز به دقت و مدت زمان بسیار بیشتر می باشد کفسابی بتن  امروزه  بیشتر مورد توجه کارفرمایان  قرار گرفته است در کفسابی عموار سازی سطح کف اصل نخت بوده و دیگر موارد مورد استفاده از کفسابی براق سازی و تمیز تر شدن سطح کف می باشد .

 

دلایل انجام کفسابی و سنگسابی

دلایل بسیاری را می توان  برای بهره گرفتن از این خدمات بیان کرد  که مهمترین آن افزایش عمر و دوام سنتگ فرش  سطح کف ساختمان و تاثیر چشم گیر این خدمات در زیبایی و درخشانی  سطح کف ساختمان و محیط اقامت دانست . رفع آسیب های موجود و خط و خراش های موجود در  سطح کف ساختمان نیز در این خدمات برطرف می گردد.

دلیل دیگر استفاده از این امر  پاک کردن ۹۹ درصدی رسوبات جرم ها و کثیفی زنگ آب از روی سطح کف  می باشد به صورتی که سطح مورد نظر از روز اول خود هم زیبا تر خواهد شد .

برای جبران آسیب دیدگی های ناشی از آتش سوزی  و اسیدذ و زنگ آب و تغییر رنگ سطح کف تنها را ممکن برای برطرف کردن کامل آن استفاده از سنگسابی و کفسابی می باشد .

زیبا تر شدن محیط  این خدمات در  افزایش بازتاب نور  و درخشان و براق تر شدن سطح محیط تاثیر می گذارد  و موجب زیبایی چشمگیر  محیط می گرددد.

 

تاثیر کفسابی

کفسابی موجب راحت تر شدن نظافت کف  بعد از استفاده از خدمات مورد نظر  یکی دیگر از مزیت های خدماتمان می باشد.

رفع فاصلی ناشی از بند کشی کف در خدمات ما  به وسیله بند کشی دوبار و تخصصی برطرف خواهد شد.

برطرف کردن پستی بلندی ها و ناخنک سنگ ها توسط ساب زنی  به آسانی قابل رفع می باشد.

کدر شدن سطح کف یا مات شدگی پس از گذشت چند سال و استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده اسیدی و شیمیایی موجب از دست رفتن زیبایی و در خشندگی کف سنگ و موزائیک میشود که با خدمات سنگسابی قابل رفع شدن می باشد.

مزایا ی کفسابی

مزایای کفسابی بسیار بیشمار برای افزایش زیبایی منزل یا محل کار می باشد که بهصورت خلاصه در زیر به آن خوایم پرداخت

قیمت کفسابی تیم بست ساب

تیم خدمات بست ساب اماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد:۰۹۱۲۹۴۵۱۰۷۴ه

 1. همسطح شدن و یکدست شدن سطح پس از اتمام سنگسابی.
 2. تمیز و پاک شدن اصولی آلودگی ها و جرم ها از سطح کف به وسیله مواد استاندار و رهایی همیشگی از جرمگیری ها قبلی که توسط مواد استاندارد کفشویی بهره گرفته می شود و توسط ساب برداشته می شود.
 3. پر شدن فاصله بند های کف فرش شده توسط مواد استاندارد مانند بتن سیمان و رزین که میتواند همسطح و رنگ کف شود و فاصله میان بند ها را پر کرده و باعث زیبایی و جلوه گیری شود.
 4. افزایش کیفیت نوع سنگ استفاده شده در سطح کف فرش شده می شود سطح سنگ و موزائیک دارای درزهایی می باشد، که توسط مواد شوینده خرده می شوند ولی با عملیات کفسابی درزها گرفته شده و یا به حداقل موجود می رسند .
 5. صاف شدگی سطح کف که میتوان آن را با تمام وجود لمس کرد.
 6. درخشان تر شدن محیط برای افزایش روشنایی و افزایش کیفیت نور پردازی ساخحتمان ها .

دلایل کفسابی و سنگسابی

 • در عملیات های ساختمانی و فعالیت های ساختمانی ممکن است سیمان بتن گچ و رنگ بر روی کف ریخته شود  برای حل این مشکل.
 • وجود ناخنک ها و بالازدگی در فرش شدن کف توسط سنگ و موزائیک
 • وجود نا همسطحی و پستای و بلندی در سطح فرش شده
 • آسیب دیدگی توسط مواد شوینده و مات شدگی
 • کدر شدن سطح کف
 • کم شدن کیفیت موزائیک و سنگ استفاده شده در سطح کف
 • جرم گیری سطح کف
 • چرب شدی سطح
 • وجود زدگی و خط بر روی سطح کف
 • آسیب های ناشی از آتش سوزی
 • آسیب دیدگی توسط مواد اسیدی
 • و……

 روش های سنگسابی

روش کفسابی و سنگسابی کف را میتوان در سه دسته تقسیم بندی کردکه در زیر میتوان اطلاعات جامعی را کسب کرد:

انواع روش کفسابی و سنگسابی

روش اول کفسابی به روش عالی کفسابی نامیده میشود در این نوع ساب های مورد استفاده بهترین نوع ساب های موجود در بازار می باشند، (تیم ما بهترین ساب های موجود بازار را در اختیار دارد )و همچنین تیم اجرایی با دقت و تلاش بیشتری برای افزایش کیفیت خدمات صرف میکنند که در این نوع درخشندگی و جلوه زیبایی بیشتری را کف مورد نظر پیدا میکند.

تیم بست ساب با استفاده از ساب های محصول ایتالیا و واردات عمده این نوع ساب میتواند کیفیت بی همتایی را برایتان به ارمغان آورد و تعرفه های غیر قابل رقابتی را به مشتریانش ارائه دهد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

روش دوم که بیشتر مورد استفاده  مشتریان و تیم های کفسابی به دلیل  تعرفه های بسیار پایینتر نسبت به روش اول و همچنین مدت زمان اتمام کار قرار میگیرد، در این نوع روش از ساب های استاندارد در کنار چند نوع ساب ایتالیایی بهره گرفته می شود .مقدار استفاده از ساب ها را میزان ناخنک و پستی بلندی ها و همچنین میزان کثیفی سطح تعیین می کند لقمه سنگ ها هم برای کم کردن تعرفه به صورت بهینه مورد استفاده قرار میگیرد.

نتیجه کفسابی

نتیجه کیفیت ارائه مورد رضایت مشتری بوده و همچنین قیمت نسبت به روش اول نسبتا کتر بوده و تعرفه ها پایینتر می باشد .این نوع کفسابی بهروش استاندارد نیز توسط تیم های کاری مشهور است.

روش سوم کفشویی نامیده می شود در این نوع روش هدف شستشوی کف او پاک کردن جرم و چربی ها و دیگر آلاینده ها و درصورت نیاز استفاده از ساب های سطح بردار و لقمه سنگ می باشد این روش ارزان ترین روش کفسابی میباشد تیم کاری از لقمه سنگ ها برای برطرف کردن ایرادات استفاده و سپس  توسط فرچه ها شروع به شستشوی سطح کف می نماید .

با اینکه قیمت این نوع روش بسیار پایینتر از روش های دیگر می باشد ولی کیفیت و کارایی روش های دیگر را ندارد  و تنها تیم اجرائی هدف کفشویی را برعهده دارند  و بیشتر خدماتی که توسط تیم ها با قیمت پایینتر به مشتری ارائه می گردد این نوع روش می باشد و عدم آگاهی مشتری  موجب سوئ استفاده  سود جویان قرار می گیرند ُ و برای همین اصل تیمم بست ساب کیفیت خدمات خود را ضمانت میکند .

هزینه کفسابی

در جواب باید بگوییم بله  زیرا بدو ن برخورداری از کیفیت مطلوب در امر فرش کردن سطح کف  تمام هزینه شما بدون بهره ای برای زیبایی خانه است تنها روش برای  جبران کم کاستی ها خدمات کف سابی  می باشد.

در صورت آسیب دیدگی  کف به جای هزینه بسیار بالا برای تخریب و دوبار فرش کردن کف میتوان از خدمات ما بهره بجویید  تا دوباره محیط رابه زیبایی روز اول خود برگردانید.

کفسابی ارزان

تیم بست ساب با استفاده از دستگاه های جدید و ابزار های پیشرفته و با کیفیت بازدهی  بالا   هزینه های اضافی را از خدمات خود حذف کند و تعرفه های بسیار پایینتری را به مشتریان خود ارائه دهد و همین امر در رضایت مندی مشتریان خود موثر بوده است  .

ما در زمینه کف سابی و سنگسابی با استفاده از دستگاه های ایتالیایی توانسته با جلب رضایت مشتریانش هزینه تبلیغات خود را از روی سرویس های تبلیغاتی حذف و بر روی رضایت مشتریانش سرمایه گذاری کند.

 

Summary
کفسابی
Article Name
کفسابی
Description
کفسابی یکی از دسته های خدمات ساختمان می باشد سنگسابی و کفسابی یکی از عوامل زیبایی محیط کار منزل و سازمان می باشد اصول کفسابی و سنگسابی برپایه همو
Author
Publisher Name
کفسابی بست ساب
Publisher Logo
80%
Awesome

کفسابی

کفسابی و سنگسابی بست ساب با دودهه فعالیت مسشتمر و ارائه کیفیت بالای خدمات وتعرفه های ارزان و استفاده از دستگاه ها و ابزار الات و ضمانت بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات در سرتا سر ایران 09129451074،بست ساب بنیان گذار کفسابی ایتالیایی یا کفسابی و سنگسابی براق در ایران

 • Design

کفسابی و سنگسابی بست ساب با دودهه فعالیت مسشتمر و ارائه کیفیت بالای خدمات وتعرفه های ارزان و استفاده از دستگاه ها و ابزار الات و ضمانت بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات در سرتا سر ایران 09129451074،بست ساب بنیان گذار کفسابی ایتالیایی یا کفسابی و سنگسابی براق در ایران

4 Comments
 1. […] کفسابی و سنگسابی برای زیباتر شدن کف محیط زندگی و شغلی یک امر کمکی و تامین کننده می باشد که تجربه و دانش مهمترین عامل کیفیت این نوع خدمات می باشد .تیم بست ساب با سابقه دو دهه خدمات رسانی به مردم عزیز ایران  و با دستگاه های بروز ایتالیاییو مواد استاندارد تحت لیسانس اروپا آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد : […]

 2. […] تشکر تیم کفسابی و نماشویی بست ساب ارائه خدمات در استان های تهران،قم […]

 3. […] که جنس سنگ مصرفی اهمیت بسیار زیادی در تعرفه و قیمت کفسابی دارد و کفساب با حضور در محل و بررسی سنگ و نوع ان قیمت […]

 4. […] کفسابی و سنگسابی و نماشویی در استان تهران تا ۱۵ اسفند با تخفیف ۳۰ درصدی در کفسابی و نماشویی صورت میگیرد . […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.