هزینه شستشوی نمای ساختمان و نماشویی

0

هزینه شستشوی نمای ساختمان  به عوامل بسیاری بستگی دارد شستشوی نمای ساختمان ها به فعالیتی گفته میشود که توسط تیم نماشو نما و ظاهر ساختمان با استفاده از دستگاه های نماشویی مانند واتر جت  و توبرو واتر و همچنین سندبلاستر و از مواد ساینده و شویند قوی استفاده می گردد.

 

تیم بست ساب با تعرفه های ارزان  آماده ارائه خدمات نماشویی در سرتاسر ایران:09129451074

هزینه شستشوی نمای ساختمان :

هزینه شستشوی نمای ساختمان  را میتوان تاثیر پذیر از چند عامل دانست   به بیان کلی تر هرچه  میزان آسیب دیدگی سطح نمای ساختمان بیشتر باشد هزینه شستشوی نمای ساختمان نیز بیشتر خواهد  و عوامل مهم بر قیمت  عبارت هستند از :

  1. متراژ» متراژ یک پروژه با افزایش آن قیمت واحد کمتر شده ولی بر هزینه کلی افزوده می شود هر چه میزان متراژ پروژه بیشتر باشد  بر قیمت واحد یا همان متربع مربع کاسته و بر کل هزینه تمام شده افزوده خواهد شد.
  2. میزان آسیب دیدگی سطح نما که با حضور مشاورین  و تیم اجرائی  بر آورد هزینه خواهد شد منظور از میزان آلودگی و آسیب دیدگی  به شکستی افتادگی لقی  و فاصله گیری  گفته می شود  و برای برطرف کردن این موارد تیم اجرائی نماشویی زمان و مدت بیشتری را صرف خواهند کرد.
  3. میزان کثیفی  وآلودگی بر سطح نما: میزان کثیفی و جرم و زنگ آب بر روی سطح نمای ساختمان هر چه بیشتر باشد هزینه شستشو نیز بیشتر خواهد شد زیرا ابزار و مواد بیشتری نیز مورد مصرف  قرار خواهد گرفت همچنین  تیم اجرائی نماشویی ساختمان  نیز زمان بیشتری را را برای برطرف کردن آن صرف خحواهند کرد .
  4. کیفیت بیشتر هزینه نماشویی بیشتر
هزینه شستشوی نمای ساختمان
هزینه شستشوی نمای ساختمان

تعرفه  و نرخ شستشوی نمای ساختمان بست ساب

هزینه نماشویی ساختمان
هزینه نماشویی ساختمان

تیم بست ساب با تخفیفات ویژه  برای کاستن از هزینه شستشوی نمای ساختمان  بر مشتریان خود با بروز آوری دستگاه ها و ابزار آلات و متد های اجرائی  از تعرفه ها و هزینه های نماشویی کاسته و برای جلب رضایت مشتریان خود تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است تیم بست با استفاده از دستگاه های محصول کشور ایتالیا و استفاده از مواد شوینده مخصوص نماشویی ساختمان   ضمانت بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه شستشوی نمای ساختمان را برای افزایش اعتماد مشتریان خود انجام می دهد.

هزینه شستشوی نمای ساختمان ارزان
نماشویی بست ساب

نماشویی بست ساب:

خدمات نماشویی ساختمان بست ساب  با کمترین هزینه شستشوی نمای ساختمان با دودهه فعالیت مستمر در امر خدمات ساختمانی و کفسابی و سنگسابی و خدمات نماشویی وشستشوی نمای ساختمان  آماده ارائه خدمات در سرتاسر ایران می باشد .

تماس با تیم بست ساب:09129451074

 

کلمات کلیدی »

هزینه شستشوی نمای ساختمان،هزینه نماشویی ساختمان ،قیمت شستشوی نمای ساختمان

Leave A Reply

Your email address will not be published.