سندبلاست خشک بست ساب

82
80%
Awesome

سندبلاست خشک

سندبلاست خشک خدمات بست ساب بهترین کیفیت را دارا می باشد.

  • Design

استفاده از خدمات سند بلاست خشک را پیشنهاد میکنیم.

سند بلاست امروزه در بسیاری از زمینه ها استفاده میشود به طور مثال حهت تمیز کاری انواع سطوح آجری, سنگی و بتنی ,انواع سوله و سازه,انواع مخازن ,انواع قطعات صنعتی و ریخته گری, انواع چوبها و فلزات و شیشه و ماشین آلات صنعتی و خودرو ها که هر کدام با روش و مواد ساینده مخصوص به خودشان تمیز کاری و سندبلاست خشک میشوند.تیم سندبلاست خشک بست ساب آمادگی ارائه خدمات سندبلاست شیشه ماشین سوله و سازه قطعات صنعتی دستگاه های صنعتی و…………را در سزرتاسر کشور دارد شماره تماس با ما:09129451074

سندبلاست خشک

سندبلاست خشک به عملیات پاشش  و پرتاب مواد ساینده به وسیله فشار کمپسور باد بر روی سطح صورت می گیرد . از این روش برای زنگ زدایی ورنگ زدایی ماسه زدای و تمیز کردن سطوح استفاده می گردد.

تیم سند بلاست خشک بست ساب آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور می باشد.

انجام سندبلاست خشک
سندبلاست خشک

روش های سندبلاست خشک

یکی از روش های سند بلاست روش سند بلاست خشک می باشد که در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد, واژه سند بلاست همان طور که از نامش پیداست یعنی انفجار و پرتاب شن و ماسه که این یک واژه انگلیسی می باشد و اولین کسی که مبدع این روش بوده شخصی به نام بنجامین تیلگمن بوده است .

تجهیزات مورد نیاز در سند بلاست :

تجهیزات سندبلاست خشک
تجهیزات سندبلاست خشک

۱.دستگاه فشار باد یا همان کمپرسور دیزل :که این دستگاه ها در انواع,اندازه ها,قدرت و کارایی های مختلف موجود است که هرکدام در زمینه خاصی به کار برده می‌شوند.
۲.دیگ سند بلاست:دیگ های سند بلاست در اشکال و اندازه های مختلف موجود است که مواد ساینده را در داخل خود جای میدهند و ازطریق فشار باد این مواد از دیگ خارج شده و روی سطح پرتاب میشوند.
۳.نازل سند بلاست :نازلها نیز ابعاد و اندازه های مختلفی دارند یعنی هرکدام دارای رزوه بندی و خروجی متفاوت هستند که البته در بین نازلها بهترین نوع موجود در بازار نازل های ایتالیایی هستند که علاوه بر مرغوب بودن و محکم بودن دارای خورندگی خیلی کمی می باشند.

روش های سندبلاست خشک
خدمات سندبلاست خشک

۴.شلنگ های باد:شلنگ های باد باید خیلی نرم و مرغوب و با دوام باشند تا بتوانند فشاری که از طریق کمپرسور ایجاد می شود را تحمل کنند و دچار ترکیدگی نشوند و فرد اپراتور دچار خطرات جانی نشود البته که بهترین نوع شلنگ های فشار قوی نوع آمریکایی آن است که خیلی با دوام و مرغوب می باشند و کارایی خیلی خوبی در برابر سرما و گرما دارند .
۵.کوبلینگ ها وهلدر ها:که برای اتصال شلنگ ها به کمپرسور و دیگ مواد ساینده مورد استفاده قرار می‌گیرد که دارای اندازه های مختلف می باشند .

تجهیزات سندبلاست خشک

نحوه کار سند بلاست خشک:

نحوه کار در سند بلاست خشک به این صورت می باشد که ابتدا کمپرسور را روشن کرده و هوا گیری میکنیم و مواد ساینده خود را در داخل کابین یا دیگ قرار میدهیم وشلنگ های فشار قوی را با کوبلینگ و اتصالات دیگر به دستگاه کمپرسور و کابین وصل می کنیم و سپس دستگاه کمپرسور را زیر بار قرار میدهیم و بار آن را تنظیم میکنیم و بعد خروجی باد در دستگاه باز شده و باد از طریق شلنگ به داخل دیگ میرود ودر آنجا جریان پیدا میکند پس برای شروع کار نیازمند است که خروجی دیگ را باز کرده و آن را بنا به در خواست اپراتور تنظیم کنیم تا بدین ترتیب عملیات پاشش و سند بلاست روی سطح مورد نظر صورت میگیرد.
البته باید زمانی که اپراتور در حال تزریق مواد ساینده بر روی سطح می باشد شخص دیگری مراقب وضعیت او و وضعیت دستگاه باشد تا در صورت نیاز بتواند عکس العمل لازم را انجام دهد.

مواد ساینده :

مواد ساینده مورد استفاده در سند بلاست خشک گوناگون می باشد از جمله مواردی که می توان به آنها اشاره کرد عبارتند از:سیلیس,مسباره, سرب باره,ساچمه یا مهره ,اکسید آلومینیوم وموارد دیگر که هر کدام از اینها بسته به نیاز و سطح مورد سندبلاست کارایی خاص خود را دارند و در اشکال و اندازه ها و درجه بندی های مختلف می باشند و کارایی خاص خود را دارند ولی بیشترین موردی که از استفاده میشود سیلیس می باشد.

کار برد های سیلیس:

سیلیس ماده ای بسیار مفید می باشد که از آن در زمینه های مختلف استفاده می شود از جمله :شیشه سازی ,سرامیک سازی ,چینی سازی ,در تولید آجر ماسه آهکی, در ریخته گری و نیز در خدمات سند بلاست و غیره

وسایل ایمنی اپراتور در هنگام سند بلاست :

۱.ماسک هوا :برای اینکه اپراتور در هنگام عملیات دچار خفگی و ایست قلبی نشود لازم است که از ماسک هوا که هوا در آن جریان دارد و این هوا از طریق کمپرسور تهیه می شود استفاده کند که این ماسک علاوه بر تامین هوای مورد نیاز اپراتور از قسمت سر و صورت او نیز محافظت می کند.
۲.عینک:برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به چشم در هنگام سند بلاست باید از عینک های مخصوص استفاده گردد
۳.دستکش:برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به دست در هنگام عملیات سند بلاست نیاز است که از دستکش های مخصوص این کار استفاده شود .
۴.لباس سند بلاست:هر کار و حرفه ای لباس مخصوص به خود را دارد در سند بلاست نیز داستان این گونه می باشد یعنی برای جلوگیری از آسیب های احتمالی حتما باید از لباس سند بلاست استفاده گردد تا اپراتور دچار خطرات جانی نشود.

نکات مهم در حین سند بلاست :

۱.زمانی که اپراتور در حال تزریق مواد ساینده بر روی سطح می باشد حتما باید توسط پرسنل دیگر مراقبت شود تا دچار خطرات جانی نشود.
۲.اگر محیطی که اپراتور در آن سند بلاست میکند در داخل مخزن باشد یا محیطی باشد که دارای خروجی هوا و روشنایی مطلوبی نباشد در این صورت حتما باید از هواکشهاو پروژکتورها ی استاندارد استفاده شود .
۳.مدت زمانی که اپراتور در حال تزریق مواد ساینده می باشد نباید بیشتر از چهل دقیقه باشد زیرا قرار گرفتن بسیار در معرض مواد ساینده شخص را دچار بیماری های ریوی و تنفسی میکند برای همین کسانی که در زمینه سندبلاست فعالیت دارند باید هر شش ماه یکبار تست بدهند و سلامت خود را ارزیابی کنند.
۴.در هنگام اجرای سند بلاست نباید مواد اشتعال زا و سوختنی در محیط قرار گرفته باشد زیرا احتمال ایجاد آتش و خطراتی جانی افزایش پیدا می‌کند.
۵.هنگامی که عملیات بر روی سطوحی که حساسیت بالایی دارند انجام می گیرد نباید بار کمپرسور را از حد استاندارد بالا ببریم زیرا در این صورت موجب رساندن آسیب به سطح می گردد.
۶.حتما قبل از اینکه عملیات انجام شود باید سطح مورد نظر ارزیابی شود تا از مواد مواد ساینده مخصوص آن سطح استفاده گردد و به سطح آسیبی وارد نشود که این کار نیز نیازمند دانش و تجربه و تخصص می باشد .

تیم کاری سند بلاست خشک بست ساب با تکیه بر دانش و تخصص خود و به کارگیری نیروی کار آزموده توانسته خدمات با ارزشی در این زمینه به مشتریان خود ارایه کند و بهترین مجری در زمینه خدمات سند بلاست خشک و رنگهای صنعتی باشد.
مواردی که توسط تیم بست ساب سند بلاست می شوند :
سند بلاست انواع سطوح سنگی و بتنی و آجری
انواع سطوح داخلی و خارجی مخازن
سطح انواع سوله و سازه
سطح انواع قطعات صنعتی و ریخته گری ریز و درشت
انواع شیشه در ابعاد مختلف
انواع فلزات سنگین و سبک و انواع ورق های فلزی و قطعات تراش خورده
اتاق ها و بدنه های خودرو های مختلف در ابعاد سبک و سنگین

فعالیت های سند بلاست خشک تیم بست ساب در سال ۹۶:

۱.سند بلاست قلعه کوهاب واقع در نطنز
۲.احرای سندبلاست ورق های گالوانیزه در شرکت عدل اطمینان
۳.سندبلاست ستون ها و سقف استخر ورزشی واقع در خیابان ولیعصر
۴.اجرای خدمات سند بلاست در پادگان بر خورداری واقع در عجب شیر
۵.اجرای سند بلاست اتاق بنز قدیمی واقع در جاجرود
۶.اجرای سند بلاست مخزن آب شرکت ایلیا واقع در شهرک صنعتی پرند
۷.سند بلاست لوله های دفنی گاز واقع در استان فارس

تیم بست ساب با دو دهه فعالیت در زمینه سندبلاست خشک  نماشویی و خدمات کفسابی و سنگسابی آماده ارائه خدمات در سرتاسر ایران می باشد.

سندبلاست در نماشویی

سندبلاست خشک در نماشویی در صورتی نمای ساختمان زیاد دچار که های سخت باشد و قابل شستشو باشد از سند بلاست خشک برای پاک کردن نمای ساختمان استفاده می گرددغیر ثیفی و لک

80%
Awesome

سندبلاست خشک

سندبلاست خشک خدمات بست ساب بهترین کیفیت را دارا می باشد.

  • Design

استفاده از خدمات سند بلاست خشک را پیشنهاد میکنیم.

Comments